Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

anlasma sartlarına uymayan özel rehabiltasyon merkezleri

meslektaslarımın bu kurumlar tarafından sömürelmesine göz yummak istemiyorum.böyle kurumlar sayesinde meslektende soğuyoruz.şimdi adını verceğim kurumlara dikkat edin.

özel bursa engelliler ve reh.merkezi.bursa

özvak.özel zihinsel engelliler ve reh.vakfı.konya\ereğil

sizden ricam problem yasadığınz kurumları sizde yazın ki en azından sizin yasadıklarınızı bir baska meslektasınz yasamasın...

şimdiden tesekkürler...

29-08-2005
Selda SARİ
Fizyoterapist
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
9 Yanıt
değerli özel kurumlarda calısan uzman arkadaşlarım özellikle bu sitede ve diğer sitelerde bizi mağdur eden sömüren akademik kariyerimizi hiçe sayan kurumları birbirimize aktaralım. onlar ki engelli cocuklarımızın hakkını hiçe sayan ve bu işi sırf ticaret olsun diye yapan tüccarlardır. engelli cocukların ve calısanların hakkını yedirmeyelim..
05-02-2007
Mehmet Ali AKPINAR
Fizyoterapist

MEB yeni mevzuat düzenlemeleri sonucunda kişiler ve kurumlar arası ilişkileri de bir şekle sokmuş gibi görünüyor. bu anlamda hukuki boyutta MEB'nın öngördüğü düzeyde iş sözleşmesi yapılırsa hiç kimsenin kaybı olmaz. MEB bağlı olmayan kurum kalmadığında (2008 ocak) zaten kimin nerede nasıl çalıştığı biliniyor olacak. geçmişte genellikle çalışan meslek elemanlarının aleyhine sonuçlanan vakalar duyduk. dileğim bunların hiç olmaması. HERKESE BAŞARILAR DİLERİM..
30-01-2007
Alper TEKALP
Beden Eğitimi Öğretmeni

Merhaba Selda Hanım.Biz Konya Ereğlide ÖZVAK adlı kurumda çalışmakta olan 3 hacettepe mezunu arkadaşız.Bizler sizin bahsettiğiniz soruna pek vakıf olamadık.Daha önce burada çalıştığınız bilgiside bize verilmedi.Siz burada görev yaptınızmı?Eğer cevabınız evet ise ne gibi problemler yaşadınız.Yaşadığınız problemlerle ilgili bizede açıklayıcı bir mail atarsanız çok seviniriz.Sanırım neler olduğunu bilmek bizimde hakkımız.Burada yazmak istemezseniz mail adresim ahtersumbul@hotmail.com Şimdiden teşekkürederiz.Kolay gelsin.
30-01-2007
Ahter SÜMBÜL
Diğer

DEGERLI FIZYOTERAPISTLER, 10 SUBAT 2007'DE ANKARADA TURKIYE FIZYOTERAPISTLER DERNEGININ EV SAHIPLIGINDE YAPILACAK BIR TOPLANTI VAR, SORUNLARINIZI,DUSUNCELERINIZI,SITEMLERINIZI,ELESTIRILERINIZI,IS YERINDE VE SEKTORDE RASTLADIGINIZ PROBLEMLERI, FARKLI SEKTOR VE ILLERDEN GELECEK MESLEKTASLARINIZIN YER ALDIGI BIR PLATFORMDA DILE GETIRMEYE VE YENI DERNEK YONETIMINE "SIZI TANIMA" SANSI VERMEYE NE DERSINIZ ? SAYGILARIMLA MURAT DALKILINC KATILMAK ISTEYENLERIN, ADRESINE KENDILERINI TANITAN VE ILETISIM BILGILERINI ICEEN BIR MAIL ATMALARI YETERLIDIR.
27-01-2007
Murat DALKILINÇ
Fizyoterapist

arkadaslar problem yasanan kurumlarla ilgili bence de konusmaliyiz ki bizden sonrakiler ayni sorunlari yasamasinlar.ve bu kurumlara basvuruda bulunurken neleri konusmalari gerktigini ve haklarini nasil aramalari gerektigini ögrensinler..desifrasyon hos olmayabilir ama burda zannetmiyorumki herhangi bi kurumu kendi cikarlari ve sahsi gicikligi dogrultusunda rencide edecek karaktersiz arkadaslar bulunsun..dolayisiyla bazi kurumlarin isimlerini vermek gerek ki bu kurum sahipleri her bir meslek elemani icin ayni yanlislari yapacak cesareti kendinde bulamasin..herkese iyi calismalar
26-01-2007
Öznur KÜÇÜKOĞLU
Fizyoterapist

evet haklısınızz hahaahahahaha
26-01-2007
Batuhan HAN
Fizyoterapist

FAKAT O DURUMUN BİR SAKINCASI SÜREKLİ ÇATIŞMA ORTAMINA DÖNÜŞÜR. TUTAR Bİ KURUM SAHİBİ DE EĞER O PERSONELLE SORUN YAŞARSA ONUN ADINI VERİR BU DA DİĞER KURUMLARLA ÇALIŞABİLME AÇIINDAN SORUN OLUR. TEŞHİRCİLİK YERİNE HERKES SORUNU YERİNDE ÇÖZMEYİ DEEYEBİLİR. TAMAM SELDA HANIM BU İKİ KURUM SORUN YAŞAMIŞ OLABİLİR AMAM BU O KURUMDAKİ TÜM PERSONELİN SORUN YAŞAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ.

İLLAKİ BİRŞEYLERİN PAYLAŞILMAYA ÇALIŞIYORSA BU MİLLET ÖNÜNDE DEĞİL DE İKİLİ GÖRÜŞMELERLE OLABİLİR.

30-08-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

  Meslektaşım Selda Hanım'a katılıyorum. Fizyoterapistler olarak madur edildiğimiz kurumların adını verirsek en azından diğer meslektaşlarımız aynı sorunları yaşamazlar. Sömürülmeyelim, Sömürttürmeyelim!!

30-08-2005
Özgür KARAMAN
Fizyoterapist

bursada sizin bahsettiğiniz kurumdan bir arkadaşım şimdi izmitte bizimle beraber çalışıyor o hiç öyle bahsetmemişti. garibime gitti doğrusu

29-08-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...