Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ARTIK SERTİFİKA VERİLMESİN

SAYIN FİZYOTERAPİST ARKADAŞLARIM ÖZEL EĞİTİM ALANINDA BİR AYLIK SERTİFİKA İLE ÇALIŞAN SINIF ÖĞRETMENLERİNE VE BUNLARA BU HAKKI VEREN ŞAHISLARA KARŞI DESTEK BEKLİYORUZ.DİKKAT ÇEKMESEDE BU SERTİFİKA PROGRAMI DOLAYLI OLARAK SİZLERİ DE TKİLEMEKTEDİR.ÖZEL KURUMLARDA MAAŞLAR GİTTİKÇE DÜŞMEYE BAŞLADI ÖZEL EĞİTİMCİNİN 1000 YTL YE ÇALIŞTIĞI KURUMLARDA UNUTMAYIN Kİ FİZYOTERAPİSTLER 3000 YTL ALAMAZ.BU PİYASA DEĞİL HAK KAVGASIDIR.ÖZEL EĞİTİMCİLERİN FORUMLARINA GİRİP DESTEK YAZILARINIZI BEKLİYORUZ BUGÜN BİZE YARIN SİZE.BEDEN EĞİTİMCİLERİ FİZYOTERAPİST YAPAR BU DEVLET..
12-01-2007
Niyazi BAHÇELİ
Eğitim Uzmanı
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
3 Yanıt
fizyoterapist arkadaşlar bazen sağlık personeli olduğumuzu unutuyoruz galiba. sizce bir öğretmene (A veya B öğretmeni artık her neyse),bizim dört sene boyunca öğrendimiz temel tıp bilimleri dersleriyle birlikte fizik tedavi ve rehabilitasyon dalına yönelik her seyin öğretilmesi mümkün mü sizce?sorun sadece maddi çıkarı özürlü bir çocuğun sağlığından üstün tutan 3-5 kurumda yapılan yanlıslardan kaynaklanıyor.bu yanlışların kahramanı da yine bizim meslektaşlarımız.eğer bir fizyoterapist bir öğretmene ne yapacağını göstermezse rehabilitasyon programı hazırlanabilir mi? gösterse dahi bu çocukları oyalayıp seans saatini doldurmaktan öteye geçer mi sizce?
17-01-2007
Tolga ŞİRİN
Fizyoterapist

evet yadigar hanıma katılıyorum.kurum sahipleri maalesef daha az para vererek daha fazla para kazanmak istedigi sürece bu işin önüne nasıl geçilebilir ki.bir fizyoterapist içinde durum aynı.çalıştıgı kurumda beden eğitim ögretmeninin çalışmasına göz yuman veya bilipte elinden geleni yapmayan fizyoterapist oldugu sürece durum maalesef fzt ler içinde aynı olcak.kimse unutmasın sınıf ögretmenlerinin bu konuma gelmesi birden bire ortaya çımadı 2002 senesinde beri çalıştırıldı ve nasıl olsa birşey olmaz denildi ve 2006 yılında sertifika verilmesine karar verildi.sonuç olarak beden eğitimcilerde çalaıştırılarak 1-2 sene içerisinde bu adamlarda bu işten anlar sertifika verelim bunlarda çalışsın denilmemesi olmayacak veya olamayacak bir şey değil.
16-01-2007
Murat SOYKA
Fizyoterapist

evet sayın niyazi bahçeli. size sonuna kadar katılıyorum. bu durumu kabullenip sertifika alması için sınıf öğretmenlerini teşvik eden özel eğitim öğretmenlerini kınıyorum. ama bazılarının da kurum sahibi olduğunu düşününce işin iç yüzünün neye dayandığı anlaşılıyor. herşey duygusal yani.
15-01-2007
Yadigar Akdağ KEDEK
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.