Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Yüksek Lisans?

selamlar. ben yüksek lisans yapmak istiyorum Psikolojik danışmanlık ya da eğitim bilimleri alanında.. ama yeterli bilgim yok. tezli yüksek lisans için üds şartı aranıyor mu? yoksa üniversitelerin kendi açacakları yabancı dil sınavına katılmış olmak yeterli oluyor mu? Tezli yüksek lisans olmazsa tezsiz yüksek lisans da düşünebilirim. PDR alanında tezsiz yüksek lisans yapan üniversiteler ve ücretleri nedir? PDR ya da Eğitim yöneticiliği ve deneticiliğini tavsiye eder misiniz.. bu konularda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim. sevgiler..
30-05-2007
Ufuk ATEŞCİ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
3 Yanıt

Krediye mi ihtiyacınız var? Nereden kredi alacağınızı mı arıyorsunuz? Herhangi bir kredi almaya çalıştınız mı? uygun bir kredi almak istiyorsanız şimdi (christywalton355@gmail.com) başvurunuz. Burada% 2'lik çok düşük bir faiz oranı ile kredi sunulmaktadır. Eğer ilgileniyorsanız şimdi bize ulaşın.

13-04-2020
Wagner CLERK
Belirtilmemiş

fakat ben dokuz eylül ve marmarada psikolojik danışmanlık alanında tezsiz yüksek lisans programları açıldığını biliyorum. yine bir çok üniversitede eğitim yöneticiliği ve deneticiliği alanında tezsiz yüksek lisans programları açılıyor. bu pedagojik formasyondan farklı bir şey. özel öğrenci kontenjanına baş vurmam için neler yapmam gerekmekte?
01-06-2007
Ufuk ATEŞCİ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

selamlar. üds'yi bütün üniversiteler tezli y. lisans için istiyor. fakat bazı üniversiteler bunun için bir yıl hazırlık verdikten sonra sanav yapıyor ve siz bu sınavı verdikten sonra yüksek lisansa devam edebiliyorsunuz. ayrıca tezsiz y.lisans dediğiniz formasyondur ve siz zaten eğitim fak. mezunusunuz. böyle bir proğram da yoktur. isterseniz yabancı dil sınavına gerek kalmadan özel statüde tezli y. lisans yapabilirsiniz. umarım bu bilgiler size faydalı olur...
30-05-2007
Deniz DENİZ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...