Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Yeni yönetmelik eleman sıkıntısı yaşanmasına yol açabilir mi?

     Yeni yönetmelikte çalışılmak istenen özür gurbuna göre eleman bulundurulması isteniyor bu da değişik yorumlara neden olabileceği konusunda kaygılıyım zira Fiziksel engellilerle , otistiklerle , dikkat dagınıklığı ve hiperaktivite gösteren çocuklarla ve zihinsel engelli çocuklarla çalışılmak istendiğinde toplam kaç eleman çalıştırmamız gerekecek?
18-03-2005
Belirtilmemiş
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
2 Yanıt
saydıgınız tüm alanların uzmanlarını bulundurmak zorundasınız.değilse mesela fizik tedavi alması uygundur yazan bir çocuga fizyoterapistin yoksa fatura kesemezsin.ama fzt varsa isterse fizyoterapi verme fatura kesebilirsin.
14-02-2007
Belirtilmemiş

aslında iyi bir uygulama böylece alanla ilgisi olmayan şahıslar bu alana girmemiş olur ve böylece eğitimde kalitede artmış olacak ve lütfen herkes kendi mesleğini devam ettirsin.öğretmen olarak atanmış bir iktisatçı ya da veterinerin bir kaç yıl sonra özel eğitimde eğitimci olarak çalışması ne alaka.
12-01-2007
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.