Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Yeni çıkan ÖZEL EĞİTİM DERS KİTABI hakkında.

Arkadaşlar yaklaşık bir aydır sitedeki forumlarda böyle bir kitaptan bahsediliyordu. Alıp incelemek istedim. Oğuzhan GÜNİNİ isimli bir öğretmen arkadaşımız yazmış ve piyasaya çıkarmış. Zaten kendisi de bir kaç şey söylemiş kitap hakkında.
Bizim işimizin en önemli eksiği materyal bulmak biliyorsunuz. Ben kendi adıma her sene bu sıkıntıyı benzer şekillerde yaşıyorum. Satın almak istediğim faydalı olur diye düşündüğüm bir çok materyal de ekonomik olarak sarsıcı. Tüm çocuklarımın alabileceği hiçbir kaynak yoktu bugüne kadar.
Ama bu sitedeki haberlerden sonra, bahsedilen kitabı buldum ve aldım.Çocuklarıma da sipariş ettim. Bu sene epeyce rahat edeciğimi düşünüyorum. Gerçekten güzel bir kitap. Mutlaka görmelisiniz arkadaşlar. Ellerinize sağlık Oğuzhan hocam.
06-09-2008
Doğa ÇALIŞKAN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
4 Yanıt
sAYGILARIMLA..
26-11-2008
Özel EĞİTİMCİ
Özel Eğitim Uzmanı

İlköğretimde Özel eğitim 8 yıllık bir süreçtir. Eger ilköğretimde özel eğitim sınıfı öğretmeniyseniz fazla işinize yaramaz. Çünkü 1 den 8 e kadar öğrenciye aynı kitabı veremezsiniz. Öncelikle proğramı okumanızı tavsiye ederim. Sevgi ve saygılarımla.
25-11-2008
Şenol KÜÇÜKYILDIZ
Özel Eğitim Öğretmeni

Sayın hocam lütfen kitabın adı,yayınevi,basım tarihi,yazar ismi ve kitabın ismini yazarmısınız.Ben de bu kitaba ulaşmak istiyorum.Açık bilgiler verirseniz daha kolay olur.
24-11-2008
Nesrin YANGIN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

TEŞEKKÜRLER
23-11-2008
Özlem KURU
Okul Öncesi Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...