Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Yardımınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Öncelikle iyi günler diliyorum.15 yaşında, Hipofosfatazya rahatsızlığı olan bir oğlum var ve 4,5- 5 yıl önce geçirdiği bir kırık vakası nedeniyle yürüyemiyor ancak gideceği yere imekleyerek gidiyor, bacaklarını hareket ettirebiliyor, bizim yardımımızla bir süre ayakta durabiliyor.Doktorlar bacak kaslarını kuvvetlendirirse yürüyebileceğini söylüyorlar Ancak, fizik tedavi uzmanları (tedavi sırasındaki sert hareketlerde tekrar kırık olmasından endişe ettikleri için) tedaviye sıcak bakmıyor ve pasif spor yaparak başarması gerektiğini belirtiyorlar.Bu güne kadar biz bunu başaramadık, çünkü spor yapması için çocuğu zorlayamıyoruz. Oğluma bacak kaslarını kuvvetlendirmede yardımcı olabilecek birisini veya bir yeri arıyorum fakat bana yardımcı olacak veya yol gösterecek kimseyi bulamadım. Ne olur, oğlumun durumu hakkında nasıl bir yol izlemeliyim, ne yapmalıyım, bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.
31-07-2007
Esin ÖZAYDIN
Diğer
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
0 Yanıt
Bu soruya henüz bir yanıt verilmemiştir.
Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Kullanıcı Görüşleri...