Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

YGB Programının Rezillikleri (1)

Hemen söze gireceğim.Hadi anladık alandan olmayanların bu alanda çalışmasını.Ama şu YGB modülünü yapanlara bir sormak lazım. Prof'undan özel eğitim öğretmenine kadar. Yahu hangi mantığa sığınarak böyle birşeyi yaptınız. Koskaca prof insansınız. yanında doçenti var. öğretmeni var. bakanlıktan insanlar var. Yahu ayıp ayıp bu programı arkadaslar oturun 10 günde sizlerde bende herkesde yazar.çünkü bana biri bunun güzel olduğunu söylesin.Kaba değerlendirme formları acemice yapılmış. Öyle kaba degerlendirmemi olur ya :))) 1.sınıf çocuğu yapmaz bunu.. koskaca hocalar nasıl böyle bir gaflete düşmüş hayret..Bildirimlerde hiçbirsey yok..İşte bu programı yapanlar UYGULAMA'nın içinde olmadıkları için bol keseden atarak bir program yapmışlar.. Böyle program olmaz.. Neden İstanbul'da bir özel eğitim merkezinin uyguladığı bir programı zorla Türkiye'ye adapte ediyorlar. Bak bak modülün bir ana basamağına bak. görsel destek kullanımı.:))) Amerika da bu sistem sadece bir üniversitenin bir alanında yapılmaktadır. Bunuda Türkiyede kullananlar var. Ama neden benim uygulama kısmıma müdahele ediliyor. Ben senin gibi teacch kullanmak zorndamıyım. Neymiş efendim Görsel Destekmiş. Programı hazırlayanlara bakın. Tohum Otizmden kişiler.. Zaten ne beklenirdi ki. Ben ders yapmayacağım işim gücüm bir sürü kağıtla kayıtla uğraşmak. Milleti neden kendi uyguladığınız birseye zorla sokuyorsunuz..<BR>Bak bak daha cok yazılacak varda neyse.. bildirime bak. ''''olmayanı söyler'''' bu ne ya:))) ya kitapçığın her sayfasıyla ilgili tek tek eleştiride bulunulur. Çünkü bu modülde kayda değer bir tane birsey yok.. tuvalet kayıt çizelgesine bakın bir.. fiyasko.. BU MODÜL FİYASKO... şimdilik bu kadar ama daha yazılacak çok şey var..boş zamanımda devam edeceğim..
02-05-2009
Birol DAVUN
Eğitimci
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
0 Yanıt
Bu soruya henüz bir yanıt verilmemiştir.
Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
İş Arayanlar

iş arayan 673 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Ebru K.
Psikolog

Dün

Merve A.
Ergoterapist

Dün

Meftune S.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Rümeysa I.
Fizyoterapist

Dün

Bahar T.
Ergoterapist

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.