YENİ ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ

YENİ ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ

YENİ ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ

yeni çıkan özel eğitim hizmetleri yönetmeliğinin son kısmında GEÇİCİ MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin yürürlüğe girdiği tarihten önce, özel özel eğitim kurumlarından özel eğitim ve rehabilitasyon desteği için alınan sağlık kurulu raporları süresi doluncaya kadar geçerlidir.Demesi ram raporu sağlık kurulu raporu bittikten sonramı alınmaya başlayacak anlamına gelmektedir.
31-05-2006
Belirtilmemiş
Kurulum, donanım, güncelleme derdi yok, doğrudan kullanımınıza hazır kapsamlı bir otomasyon...
7 Yanıt
ilçe meb müdürlüğü ile yapmış olduğumuz toplantıda bu ay için ödemelerde sıkıntı yaşanması ihtimalinin yüksek olduğunu, ödemenin nereden ve nasıl yapılacağı konusunda hala muammalar olduğunu, bu ay için hazırlıklı olmamız gerektiğini söylediler. aylık gideri çok yüksek olan kurumlarımız ödemeler düzenli olmazsa ne yapar bilemiyorum. umarım meb bu konuda bizlere sıkıntı yaşatmaz.
05-06-2006
Belirtilmemiş

zaten özel eğitim ve rehabilitasyon ücreti veliye ödenir. bakanın açıklamış olduğu rakam özürlünün velisine, alacağı eğitim ve rehabilitasyon hizmeti için verilecek eğitim ve rehabilitasyon yardımıdır. lütfen mevzuatı tam olarak incelemeden kesin hükümlerde bulunmayın ya da bu sadece benim fikrimdir demeyi unutmayın...devlet özel eğitim merkezlerine para ödemez, veliye öder.
04-06-2006
Belirtilmemiş

Arkadaşlar, bakanın açıklamış olduğu 329 ytl yardımın özel eğitim merkezlerine ödenen 388,80 ytl ile alakası yok. Bu para özürlü çocuğa bakmakla yükümlü olan kişiye ödenecek paradır.
03-06-2006
Belirtilmemiş

bakan yeni çıkmış olan bütçe talimatını bilmediği için 2 ay önce kayseride yapmış olduğu açıklamayı tekrar etti, rakam 388,80 ytl dir.bu rakam maliye bakanlığınca belirlenir ve bakanlar kurulunca belirlemiş bütçeye görer çıkar o yüzden 329 mu 388 mi diye kafa yormaya gerek yok. diğer taraftan dün ilçe milli eğitim müdürlüğümüzde yapılan toplantıda, çok büyük bir ihtimalle ödemeleri ramların yapacağı söylendi ancak yine de mebin yayınlayacağı genelgeyi beklememiz gerektiği söylendi. yani ödeme için gerekli olan evraklar hala belli değil, bekleyip göreceğiz...
03-06-2006
Belirtilmemiş

BİZ MİLLİ EĞİTİME EVRAK OLARAK NE VERECEĞİZ. FATURA,ÇİZELGE,SK RAPORU,RAM RAPORU BUNLARIN YANINDA NE VERECEĞİZ. BİRDE ÜCRET 329 YTL Mİ YOKSA YENİ AÇIKLANAN RAKAM MI BAKAN ÜCRETİ 329 OLARAK SÖYLEDİ HANGİSİ BAZ ALINACAK?
01-06-2006
Belirtilmemiş

Sağlık raporu ve ram ikiside gerekli..
31-05-2006
Belirtilmemiş

Yönetmelik hiç te açık ve net değil.Ram raporu mu ödemeye dair evrak olacak yoksa sağlık kurulu raporumu.Ram raporu ne işe yarayacak
31-05-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Rehabilitasyon.com Facebook'da...

İş ilanlarını ve diğer güncellemeleri Facebook'dan takip etmek için sayfamızı beğenin:

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.