Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

SON DAKİKA!!!!!!!!!!! ÜCRETLER BU AY GEÇ ÖDENECEKMİŞ

Aldığımız bir habere göre bu ay ödenekler geç ödenecek ve 2008 yılında parasal sıkıntılar yaşanacak.İnşallah aldığımız haber yanlıştır konuyla ilgili detaylı bilgisi olan bildirsin.
19-06-2007
Belirtilmemiş
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
7 Yanıt
Yokmu bi haber kimseden!!!, işin garibi nereye mail , nereye alo yaptıysak kimsenin bildiği bişey yok.
03-09-2007
Belirtilmemiş

MERHABA..MEB BİR BİLGİ VERMİYOR DAHA DOĞRUSU ONLARDA BİLMİYOR MALİYE BAKANLIĞI NE ZAMAN ÖDENEK AKTARIRSA O ZAMAN GÖNDERİLECEKMİŞ.BU İŞİN BELLİ BİR TARİH ARALIĞI OLMALI 10-15 GÜN GİBİ. YOKSA BU UCU AÇIK BEKLEYİŞ BİR ÇOĞUMUZU ZOR DURUMDA BIRAKACAK.
29-08-2007
Belirtilmemiş

MEB MALİYE BAKANLIĞINA GÖNDERMİŞ ANCAK MALİYE HENÜZ ONAY VERMEMİŞ.YANİ TOP MALİYEDE....HAFTAYA OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER....EN ERKEN CUMA...İYİ ÇALIŞMALAR...BU ARADA BU İŞLERLE UĞRAŞMAK GERÇEKTEN ZOR OLDU.BU İŞİN TADI KAÇTI.
29-08-2007
Belirtilmemiş

internetten basından yaptıgım araştırmalara göre evrak teslimi vs. gibi dırumların net olarak zamanı var ücretlerin son ödeme tarihine istinaden bi belirleme (en kısa zamanda denmiş)yok anlaşılan en geç 3üne kadar bi netlik kazanmazsa harekete geçecek bi mekanizmanın devreye girmesi gerekiyor(derneklere türkiyedeki dernekçilik anlayışının oturmamasından dolayı güvenim yok 'maaalesef')
24-08-2007
Belirtilmemiş

SAYIN YETKİLİ ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİNİN İNRETNET SİTESİNDE YAYINLANAN BU DUYURUYU OKUYUN (Bunun yanı sıra Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürü Naci AĞBAL ödeneklerin gecikebileceğini, iki ay sonradan ödenebileceğini hatta önümüzdeki aylarda sürenin daha da uzayabileceğini, ödeme sistemini değiştirebileceklerini, kurumlar bazında ödeme yapmaya geçebileceklerini ifade etmiştir.)BİZ BUNU 18/06/2007 TARİHİNDEN ÖNCE İCMAL YAYINLANMADAN DUYURDUK (böyle haberleri yazıp kurumları paniğe sokmanın bir mantığı yok)DEDİNİZ BUNDAN SONRAKİ PANİĞİ BERABER GÖRECEZ ASILSIZ OLAN HİÇBİR ŞEYİ SÖYLEMEYİZ TEMENNİMİZ İNŞALLAH BU ŞEKİLDE OLMAZ SAYGILAR.
07-07-2007
Belirtilmemiş

Sayın yetkili icmal listesine bakın Ankara varmı? halen biz ödenekleri almadık ve verdiğimiz haberin doğruluk payı var mutlaka; yoksa amacımız kimseyi telaşa sokmak değil önceden tedbir almak Ayrıca özel eğitim kurumları derneğinden bu tür bilgileri sağlıklı bir şekilde alacağımızı düşünmüyoruz.
22-06-2007
Belirtilmemiş

Sayın kurum yetkilisi böyle haberleri yazıp kurumları paniğe sokmanın bir mantığı yok ücretler geç ödenecek dediniz.18.06.2007 icmal yayınlandı ödenekler çıktı ne gereği var özel öğretim kurumları derneğine üyeyseniz bundan sonraki zamanlarda dernekten güvenilir bilgi alabilirsiniz. Bırakın duyumları falan gerçekçi hareket edelim iyi çalışmalar.
21-06-2007
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 1057 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Hayriye K.
Odyolog

Dün

Sümeyye Ş.
Uzman Öğretici

Dün

Tuğba K. K.
Psikolog

Bugün

Halil E. Ç.
Dil ve Konuşma Terapisti

Dün

Derya A.
Fizyoterapist

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi