Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ŞİPŞAK ÖZEL EĞİTİMCİ?

yıllardır sınıf öğretmenlerinin de bu alanda çalışması gerektiği görüşü bir çok eğitimci tarafından dile getirilmiştir ancak 22.07.2005 tarihli resmi gazetede yayınlanan yönetmelikle sınıf öğretmenlerine de özel eğitim alanında çalışabilme hakkı veriliyor fakat sertifika alıp çalışma zorunluluğu var.DİKKAT ÇEKEN VE ÖZEL EĞİTİMCİLERİ İLGİLENDİREN YÖNÜ İSE SINIF ÖĞRETMENİ ARKADAŞLAR ZORUNLU MESLEK ELEMANI OLARAK ÖZEL EĞİTİCİLERİN YERİNE ÇALIŞTIRILABİLECEK OLUNMASI.BU YÖNETMELİĞİN FELSEFESİ İSE 4 YIL ÖZEL EĞİTİM OKUMAYA GEREK YOK BU MESLEK ELEMANINI BEN 15 GÜNDE YETİŞTİRİRİM.DEĞERLİ ÖZEL EĞİTİMCİ ARKADAŞLARIM BU YANLIŞLIĞIN DÜZELTİLMESİ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ BİLMİYORUM AMA BÜYÜK BİR HAKSIZLIK OLDUĞU ORTADA.HEPİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR.
26-07-2005
Kadir PARLAK
Özel Eğitim Öğretmeni
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
41 Yanıt
çok haklısınız KADİR BEY KARDEŞİM BU ÖZEL EĞİTİMCİLERE YAPILMIŞ BÜYÜK BİR HAKSIZLIK BEN 4 SENE BU ALANDA EĞİTİM GÖRDÜM 2 SENE STAJ YAPTIM 2 SENEDİR BU ALANDA ÇALIŞIYORUM.ŞİMDİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİNİ BİTİRMİŞ, HAYATINDA ZİHİNSEL ENGELLİ BİR ÇOCUKLA ÇALIŞMAMIŞ 15 GÜNDE SERTİFİKA ALMIŞ BİRİSİYLE AYNI KEFEYE KONMAMIZ HEM BANA HEM MESLEĞİME YAPILMIŞ BÜYÜK BİR HAKARETTİR BU ALANDA ÇALIŞACAK SONRADAN ÖZEL EĞİTİME UYDURULMUŞ ARKADAŞLARA BAŞARILAR.NASIL Zİraat mezunları,işletme mezunları sınıf öğretmenliği alanında ne kadar başarılı oldularsa sınıf öğretmeni mezunlarına  da özel eğitim alanında aynı başarıları diliyorum.
26-07-2005
İbrahim SADİOĞLU
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...