Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

SHU LARIN DİKKATİNE

Arkadaşlar camiamıza kazandırdığı web sayfası ile bir çok yararlar sağlayan meslektaşımız Sayın Kemal GÖKCAN ın hazırladığı web sayfasını ilgisizlikten dolayı kapatmayı düşünüyormuş. Harika bir site olan burayı ziyaret ederek lütfen sitenin kapanmasına izin vermeyelim... www.sosyalhizmetuzmani.org hadi ellerinizi çalıştırın.
24-08-2005
Ahmet YAVUZ
Sosyal Hizmet Uzmanı
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
4 Yanıt
walla bence öncelikle tüm SHU öğrencileri bu siteye her daim girer, en azından ben okul donemindne biliyorum, ayrıca özellikle de özelde calısanlar sık sık girer.. bu sitenin kapanması sosyal hizmet mesleğine büyük bir kayıp verir. bu anlamda, kemal beyin bu değerli çalışmayı her daim sabırla sürdürmesini rıca ediyorum..
25-08-2005
Seyhun AKAR
Sosyal Hizmet Uzmanı

Valla ben hergün 2-3 defa giriyorum ama bizim uzmanlarımızın nete karşı bir alerjisi var bizim sitesimizde de 100 e yakın üye var ama kimse foruma bişey yazmıyo bikaç kişi dışında anlamadım gitti
25-08-2005
Sabri HATİPOĞLU
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar sayfayı kapatmaktan vazgeçtiler, ancak bizler destek olmadıktan sonra bu vazgeçiş kısa süreli bir erteleme anlamına gelecektir. internete her girdiğinizde bir kez olsun ziyaret edin. çok güzel makaleler sizleri bekliyor. güncel haberler, meslekteki gelişmeler, iş ilanları, forum sayfası... daha ne olsun :)

sayısı bu kadar az olupta bu kadar güzel bir web sitesine sahip başka meslek grubu yoktur herhalde. kıymetini bilelim. emeği geçen insanları bir kaç güzel sözle daha iyi işler çıkarabilmeleri için yüreklendirelim. 

selamlar...

25-08-2005
Volkan AKTAS
Sosyal Hizmet Uzmanı

neden kimse bu konu ile ilgilenmiyor anlamadım...
25-08-2005
Ahmet YAVUZ
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...