Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

SELÇUK ÜNİ. MESLEKİ EĞİTİM FAK. ANAOKULU ÖĞR. DENKLİK VE SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMALARI..

arkadaşlar yaklaşık bir aydır sıkı bir şekilde araştırdım ve çıkan sonuç şu.. ilkolarak ağustos 17 sinde osym ye bu dneklik belgesini almak için giden arkadaşıma söylenen bu denklik belgesi kaldırıldı artık vermiyoruz alınanlarda geçersizdir. ben özellikle arkadaşıma sağlık bakanlığı konusunu ve teknoloji tasarım öğretmenliğine geçiş için bilgi al demiştim. kız denkliğin bile verilmediğini öğrenerek geri dönmüş ardından ben osym telefon açtım. sordum evet kaldırılmış.. belgeler geçersizleşmiş.. ayrıca sağlık bakanlığı atamayı aradım ordan gelen cevapta daha önce bu tür atamaların yapıldığı( ama sözleşmeli olarak) şuan bu şekilde çalışan arkadaşların belirlenip bakanlıkdan görüş istendiği gelen görüşe göre görevlendirilmeleirnin sonlandırabileceği(kazanılmış hakklar kaybedilmez demeyin kadrolu deilsiniz çünkü sözleşmelisiniz).. ayrıca görevli arkadaş osym size bu belgeyi veriyor hocam fakat sizi eğitim lisansiyerliğinden sağlık lisansiyerliğine geçirmiyor.. bu anlamda belge sadece öğretmenlikle ilgi alanlarda geçerli oluyor.. şuan bu şekilde atamalar olsa dahii göreve başlatılmıyorlar dedi bilginize..
12-09-2009
Özgül ÖNAL
Anaokulu Öğretmeni
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
0 Yanıt
Bu soruya henüz bir yanıt verilmemiştir.
Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 634 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

2 gün önce

Melissa A.
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Dün

Servet D.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Kahraman A.
Sosyolog

4 gün önce

Özge K.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Dün

Gamze Y.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.