Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Özel eğt.mer.de BEP,BÖP,günlük plan

Özel eğt.merkezlerinde Bireysel Eğitim Programı,Bireysel öğretim planını fizyoterapistlerinde yapması gerekiyor mu?Günlük plan yapan arkadaşlar var mı?Bizim mesleğimize ait değerlendirmeleri bu formlara uyarlamak,işlemek zaman alıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.
05-09-2007
Sevilay SARDOĞAN
Fizyoterapist
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
2 Yanıt
slm Sema Hanım..Bende daha önce öyle yapıyordum.Ama şimdi çalıştığım yerde Ders ders bireysel öğretim planı yapmamı istiyorlar.Dersin işlenişi,derste hangi araçları kullandığınız,dersin konusu,verdiğin yönergeler,o derslik öğretimsel hedefin gibi... hepsini tek tek yazmak gerekiyor elimdeki forma göre.ve buda çok zaman alıyor.o yüzden danışmıştım.İlginize teşekkür ederim...
06-09-2007
Sevilay SARDOĞAN
Fizyoterapist

slm sevilay hanım..bizde bep.leri yaptık evt ama özel eğitimcilere göre biraz daha farklı davranarak yazdım ben.önce çocuğun performans düzeyini anlattık.sonra uzun dönemli amaçlarda genel bir tedavi programı şeklinde;kısa dönemli amaçlardada detaylı olarak uygulanan fizik tedavi programını yazdık.bu yeterli geliyor.umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin..
06-09-2007
Sema DOĞRU
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 574 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Furkan A.
Beden Eğitimi Öğretmeni

Bugün

İrem Ş.
Eğitim Programcısı

Bugün

Hüseyin M. Ü.
Odyometrist

Bugün

Tugba G.
Sosyolog

Dün

Gökhan G.
Psikolog

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın