Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Özel eğitime sahip çıkmak isteyenlerin Dikkatine...

Arkadaşlar bugün,site üzerindeki soru-cevap bölümünde Mesleki Rehabilitasyon kısmında ''Kimler rehabilitasyon merkezlerinde çalışabilir'' adlı linki okudum.Sınıf öğretmenliğini bitirmiş bilgili bir arkadaşımız ''ben 2006 da mezun oldum,özel eğitim uzmanı olarak çalışmak istiorum tabii sertifikalı olarak(sertifikasız nasıl uzman olcaksa,hoş sertifika alsada olamaz ya!!)diye yazmış.ve o bölümde okul öncesi öğret.ri,el sanatları öğretmeni özel eğitimde çalıştıklarını belirtmişler.Hekes birbirine nasıl sertifika alabilirim diye soruyor.Cidden içimden herşey bu kadar ucuz mu diye düşündüm.Lütfen alanına sahip çıkmak isteyen özel eğitim öğretmenleri o foruma yazı yazınız.Bilgili arkadaşlarımızı!! alanımızda daha da çok bilgilendirelim!! Teşekkürler..
17-03-2007
Merve KIRŞEHİRLİ
Özel Eğitim Uzmanı
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
2 Yanıt
mrb Bilge Hanım.size birşey sormak istiyorum.AÜZEÖ-3 yazmışsınız.okulunuz Ankara üniversitesimi yoksa Abant İzzet Baysal mı?tam anlayamadımda.Ayrıca siz boşverin demişsiniz ama sonuçta bu alana birilerinin sahip çıkması gerekiyor..Bende daha özel eğitimci kime denir uzman kime denir bunları bilmeyen birilerinin 'ben uzman olmak istiyorum sözüne doğal olarak sinirlendim.Teşekkürler..
30-03-2007
Merve KIRŞEHİRLİ
Özel Eğitim Uzmanı

mervecim herkes özel eğitimci olamaz biz bu işe gönül vermiş insanlarız . B osver derler ya çok konusan boşş konusurr.... saygılar aüzeö 3
30-03-2007
Bilge SAY
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

İş Arayanlar

iş arayan 635 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Aysu E.
Uzman Öğretici

Dün

Melike N. D.
Uzman Öğretici

Dün

Mehmet M.
Uzman Öğretici

Dün

Bahtisen E.
Fizyoterapist

Dün

Mahbub Ö.
Eğitim Uzmanı

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.