OZUR GRUBU ATAMALARİ - yaklasik 5000 sinif ogretmeni (sertifikasiz )zihin engelliler ogretmenligine geciriliyor (zorlaniyor).

OZUR GRUBU ATAMALARİ - yaklasik 5000 sinif ogretmeni (sertifikasiz )zihin engelliler ogretmenligine geciriliyor (zorlaniyor).

OZUR GRUBU ATAMALARİ - yaklasik 5000 sinif ogretmeni (sertifikasiz )zihin engelliler ogretmenligine geciriliyor (zorlaniyor).

Bakan bay yarin saat 11:45 de kanal 7 de baskent kulisi isimli programda canli yayinda olacak. Tum ozel egitimci arkadaslardan programa mail atip durumu protesto etmelerini istiyoruz.

16-09-2012
Banu BAHÇECİ
İşitme Engelliler Öğretmeni
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
9 Yanıt
allah kahretsin ya böyle sistemi.biz boşuna mı okuyoruz 4 yılı boşuna mı ya.zaten özel de çalışıyorlardı artık devlette de atanacaklar.olur mu böyle haksızlık olur mu ya
17-10-2012
Fırat AKBABA
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Merhabaa arkdaşlar bu sene zihine ngelliler öğretmenliğinin kazandım ama alanımızın sınıfçılar tarafından işgal edildiğini okuyorum sizce okuluu bırakıp senye pdr ye mi gitmeliyim???? acaba 4 sene içinde alanımız eski haline dönecek mi ykosa artık zihin engelliler öğretmenliği bitmişş midir??
29-09-2012
Çağlar ALİM
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

http://www.abbasguclu.com.tr/egitim/mebin_norm_fazlasi_eritme_yontemi_kriz_yaratacak.html
23-09-2012
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

4 yıl boşuna okumadık diyorsanız lütfen http://www.abbasguclu.com.tr adresinde mebin norm fazlasi eritme yontemi kriz yaratacak başlıklı haberi oylayın.
22-09-2012
Nesrin SÖNMEZ
Akademisyen

arkadaşlar sınıf öğretmeniyim il içi eş özründen yer değiştiremedim .. şu an bakanlık zihin engelliler sınıf öğretmenliğine geçme şartıyla yer değiştirmemize izin veriyor... bu bölümle ilgili hiçbir bilgim yok...zorlukları nelerdir... eğitim almadan ne kadar başarılı olunurrr...
21-09-2012
Tülay Öztürk TOPCU
Sınıf Öğretmeni

fakir fukara çocuğunu bu bölüm de atama kolay diye buraya göndersin sen de hiç eğitim politikan olmadığını ispatlarcasına önü açık dediğin alanı 2 yıl da bitir. bu iş bu kadar basitse eğer eğitim fakültelerinde ki zihin engelliler öğretmenliği programlarını kapatın bu alanın ihtiyacını sınıf öğretmelerinden karşılayın. biz de boşuna okumayalım bu bölümü. biz fazla bir şey istemiyoruz sadece olması gerek şeyi istiyoruz. bu bakanlığın işi belli olmaz yakında hizmetlileri de geçirirler zihin engelliler öğretmenliği kadrosuna. tepkimizi bakanlığa çeşitli yollarla iletelim arkadaşlar. herkes tepki gösterirse kolay yapamazlar artık bu saçmalıkları. şu an sonra açılacak okullar da hesaplandığında açık 5000 . 2200 tanesini sınıftan geçirdiğinde 3 sene sonra kimse atanamayacak bu bölüm mezunlarından.

21-09-2012
Allentado ALLENTADO
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

bu haksız düzenlemeye karşı ayrıca düzenleme demek bile yanlış oldu tepki verilmeli hiç birşey yapamıyorsak twitter ve bimer e yazı yazılabilir.
20-09-2012
Yunus ARSLAN
Türkçe Öğretmeni

Bence hiçbir öğretmen çok zor bir dürümda değilse geçmek istemez.Ben olsam geçmem kendi branşımdan başka bir branşa. Çünkü zihinsel eng. öğretmenliği daha zor ve bu branş hakkında eğitimleri de yok. Sonucun ne olacağını kaç kişinin başvurup alan değiştireceğini şimdiden merak ediyorum.
16-09-2012
Emine PEÇE
Sınıf Öğretmeni

sertifikalı öğretmenim fakat alan mezunları için çok kötü oldu alan mezunlarına haksızlık değilmi onların önü de seneye kapanır yazık.bu anlamsız mantıksız karar.alan mezunları dava açmalı.mail şikayeti kesinlikle destekliyorum.bakan bey sistemi değiştireceğine sistemin taşları ile oynuyor
16-09-2012
Mustafa PALANCI
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Kullanıcı Görüşleri...
İş Arayanlar

iş arayan 2484 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

İrem D.
Sosyolog

Bugün

Esmanur G.
Psikolog

Bugün

Rabia B.
Sosyolog

Bugün

Hülya A.
Özel Eğitim Öğretmeni

Dün

Yasin N.
Fizyoterapist

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • 7/24 Heryerden Erişim
  • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
  • Servis Programı
  • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.