ÖZEL EĞİTİM SEMİNERLERİ

ÖZEL EĞİTİM SEMİNERLERİ

ÖZEL EĞİTİM SEMİNERLERİ

Özel Eğitim Gerektiren Çocukların Eğitim Yöntemleri konusunda alanında uzmanlığı olmayan ve seminer verdiği yöntemle ilgili yetkisi bulunmayan bazı kişilerin kendilerini uzman olarak tanıtarak ücret karşılığı ve katılma belgesi düzenleyerek özel eğitim alanında çalışanlara eğitim verdikleri görülmektedir.20.12.2009 tarihinde İzmir'de Otizmli çocukların eğitiminde uygulanan Pecs Yöntemi adı altında organize edildiği belirtilen ve Çetin Özbey tarafından verilen eğitim çalışmasına Özel eğitimciler derneği genel merkezi olarak müdahale edilerek söz konusu görevli uyarılmıştır.Bundan sonra bu tür ücret karşılığı ve katılma belgeli seminerler için özel eğitim çalışanlarının semineri veren kişinin mesleki donanımı ve yetkisi konusunda araştırma yaparak katılmaları yaşanacak olası olumsuzluklar açısından önemlidir.Özel eğitim alanını, yetersiz mesleki bilgi beceri ve yetkisiz olarak rant alanı olarak kullanmak isteyenlere karşı gerekli duyarlılığın gösterilmesi gerekmektedir.

21-12-2009
Ercan KARACA
Özel Eğitim Öğretmeni
7/24 Heryerden, Kesintisiz ve Ücretsiz Erişim
1 Yanıt
saygılarımla sıfır risk ile çalışma imkanı güvenli bir site kendi işini kurma imkanı artık dünya marketing sisteme geçmekte.üniversitede bile ders olarak okutulmakta....sizde neden yerinizi almayasınız.... Her üyenin sadece kendi ihtiyaçlarını almasıyla bile cok ciddi bir gelire kavuşabileceği bu sistemin sektördeki öncüsü bir türk şirketi ve %100 yerli sermaye... 20 dakikanızı ayırarak İbrahim SADRİ 'nin sunumu ile sistemin detaylı anlatımını izleyebilir, size sunulan iş fırsatı hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Sistemimizin yazılı anlatımı için ise '' Nasıl bir iş? " bölümüzü ziyaret edebilirsiniz. ... işte üye olmanız için link: http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=76275
24-12-2009
Mehmet VAR
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Remsis yayında! Tamamen Ücretsiz!
Remsis tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan web tabanlı bir otomasyondur. MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ olarak kullanmaya başlayın
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Tüm Cihazlarızla Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formlar
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Faturalar
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 1793 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Selin A.
Psikolog

Bugün

Hanife Y.
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Bugün

Mustafa D.
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Bugün

Merve D.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Lina Y.
Odyolog

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinizde bir TAMAMEN ÜCRETSİZ otomasyon programına ihtiyacınız mı var?
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin tüm ihtiyacı olan yazılımlar RemSis.net sayfası üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz.
TAMAMEN ÜCRETSİZ, hemen üye ol, kullanmaya başla.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • 7/24 Heryerden Erişim
 • Masaüstü, Tablet ve Mobil Uyumlu
 • MEBBİS otomatik veri aktarımı
 • PKT, KDF, BEP ve diğer formların kolayca üretimi
 • Servis Programı
 • Ön Muhasebe ve Futura İşlemleri
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.