Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ÖZEL EĞİTİMCİLER DERNEĞİ

Lütfen bu dernekte etkin olan arkadaşlarım ya da üye olan, bilgisi olan, bağlantısı olan arkadaşlarım varsa bu foruma bir not bırakabilirler mi? Merak ettiğimiz çok şey var...
07-10-2007
Koray YAVUZ
Özel Eğitim Öğretmeni
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
17 Yanıt
Daha önce de size cevap olarak yazdım.Sanırım yazılanları okumuyorsunuz.05.10.2007 tarihli ve "özel eğitimciler derneği genel kurulu" konu başlıklı yazıyla dernek genel sekreteri sayın Ercan KARACA cep telefonunu vermiş.Yazısı aynen şöyle: "Merkezi izmir karşıyaka da bulunan özel eğitimciler derneği 2.olağan genel kurulu dernek merkezinde 06.10.2007 saat 13.00 te yapılacaktır.Bilgi için. Ercan Karaca Genel Sekreter.o505 5519493" Yazının linki:http://www.rehabilitasyon.com/index.php?act=forum&f=3&act2=post&pid=29673&cid=23
02-11-2007
Mustafa ALTUNTAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

arkadaslar size en yakin zamanda dernekten bir arkadasin tel numarasini bildirecegim.ben artik izmirde degilim.calismalar yada yapilacak etkinlikler hakkinda daha kolay bilgi edinirsiniz.
02-11-2007
Selda GÖK
Özel Eğitim Öğretmeni

Ayrıca nereyi nasıl araştıracağımız konusunda da yardımcı olabilirseniz sevinirim.Çünkü benim araştırmalarım bilgi edinmeye yetmedi. Teşekkürler...
29-10-2007
Koray YAVUZ
Özel Eğitim Öğretmeni

ark merhaba.ben izmirde 3 yil calistim.calistigm donemde dernekte caismalarda bulundum, toplantilarina katildim.dernegin actigi dava konusu sinif ogretmenlerinin sertifika alip alan degistirmeiydi.apilan etkinlikler hakkinda ornek verecek olursak 2006 yilinda karsiyaka belediyesi sponsorlugunda bir kongre duzenlendi.cok degerli hocalarimiz katildi.kongre sonunda bir araya gelip sohbet ettik.arkadaslar bole ne yapiyolar paralar nereye gitti demekyerine biraz arastirma yaparsak birseylere ulasiriz.ayrica bole tartismak bzm en son yapmamiz gereken sey.birbirimize sahip cikmamiz gerekir.
29-10-2007
Selda GÖK
Özel Eğitim Öğretmeni

Bir dernek üyesinin gsm numarasını da ekleyin de numaraları aradığımızda karşımızda bir muhatap bulalım. Kaç tane arkadaşımı biliyorum ki bu durumdan huzursuz. "Alın size adres" demekle sorunlar çözülmüyor.
28-10-2007
Koray YAVUZ
Özel Eğitim Öğretmeni

Tepkiselliğinizi anlayamıyorum. Neden agresif cevaplar yazdığınıza da anlam veremiyorum. Biraz zaman ayırıp bahsettiğiniz çalışmalarla ilgili olarak bizi bilgilendirmiş olsaydınız bu soruları bu şekilde yanıtlamak zorunda kalmazdınız. Kime sorsak merkez şurda şube burda diyorsunuz. Bana dernek kapsamındaki çalışmalarınızı anlatırmısınız. Nereye tam olarak ne davası açtınız. Dava sonuçlandı mı? Özel eğitimin sonu belli olmayan bu gidişine dair ne gibi önleyici çalışmalar planlıyorsunuz? En azından dernek sitesine faal olan bir e-bülten eklemek bu kadar mı zor? Ayrıca dernek tüzüklerinin içeriğinde toplumu bilgilendirmek ve bilinçlendirmek vardır. En azından bu site üzerinden de olsa meslektaşlarımızı bilgilendirmek de mi yüksek maliyetleri gerektiriyor. Yazabileceğim çok şey var fakat şimdilik sizden bilgilendirmelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
28-10-2007
Koray YAVUZ
Özel Eğitim Öğretmeni

işte size adres... üye olalım ve şu hesap numarasına aidatları yatıralım. karşıyaka ziraat bankası şubesi hesap no:1089/83037975001 ayrıca ozdergenelmerkez@hotmail.com adresini ekleyin bizzat izmir genel merkezle konuşun.
21-10-2007
Sevim GÜLSEVEN
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

SİTEYE ÜYE OLMAK İSTİYORUM ADRESİNİZİ ALABİLİRMİYİM. ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİYİM. BU ARADA GAZİ MEZUNUYUM ÇOK UZUN SÜREDE (7 YIL) OKUDUM.
20-10-2007
Metinbölücü BÖLÜCÜ
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

dernekle ilgili tam olarak neyi merak ediyorsanız sorabilirsiniz koray bey. bunu size daha öncede yazdım ama hiç soru sormadınız. ben kısaca bililendiriyim sizi. genel merkez izmir alsancakta bulunmaktadır. aidatlar dernek için kiralanmış olan yerin kirasına bile yetmemektedir. derneğe üye olan arkadaşlarımız genellikle aidatları ödemedikleri için sınıf öğretmenlerine verilen sertifikayla ilgili açılan davanın parasını cebimizden ve borçlarla ödedik. ayrıca avukat arkadaşımızın eşi olduğu için hiç bir ücret talep etmedi. tabi buda şans oldu. derneğin sitesiyle ilgili sorunlarıda yarın konuşup çözmeye çalışacağım.
20-10-2007
Sevim GÜLSEVEN
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Buradan birazcık bilgilensek derneğin incilerimi dökülür merak ediyorum. Yoksa dernek üyesi arkadaşlarımızın da mı dernekle ilgili bir bilgisi yok?
20-10-2007
Koray YAVUZ
Özel Eğitim Öğretmeni

derneğimiz izmirde genel merkez eskişehir de şube olarak faliyetlerine devam ediyor.Değerli arkadaşlar derneğin varlığından yokluğundan bahsediyorsunuz.Meslektaşım samet beyin de dedği gibi çeşmede düzenlenecek özel eğitim kongresinde dereneğimizi ve çalışmaları görürüsünüz.Ayrıca internetten kongre ile ilgili bilgi alabbilirsiniz.
18-10-2007
Erbil BOZTEPE
Diğer

15-17 KASIM 2007 Çeşme/İZMİR (ÖZEL EĞİTİM KONGRESİ) ARKADAŞLAR BU KONGRE SORUNLARI TARTIŞIP BİR ADIM ATMAK İÇİN FIRSAT BENCE İÇİMİZDEKİLERİ KONGREDE KUSALIM ...TEK ÇÖZÜM GÜÇLÜ BİR DERNEK
17-10-2007
Samet YALMAN
Özel Eğitim Öğretmeni

DERNEK DERNEK DEĞİLKİ VARLIĞI YOKLUĞU BELLİ DEĞİL AİDATLARIDA VERDİK NE OLDU PARALAR MECHUL ADIMIZ BİLE ÜYE LİSTESİNDE YOK.SİTE HİÇ GÜNCELLENMİYOR HAYALET GEMİ GİBİ...
17-10-2007
Samet YALMAN
Özel Eğitim Öğretmeni

Ben de derneğe siteden üye oldum fakat bir türlü aktif hale gelmedi. sürekli hata veriyo. site yöneticileri bu duruma el atmalı bence.
16-10-2007
Sultan SAYGILI
Görme Engelliler Öğretmeni

arkadaşlar ben özel eğitim derneğine üyeyim evet dava açıldı. siz neleri merak ediyorsanız sorularınızı sorun.
15-10-2007
Sevim GÜLSEVEN
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Adresini de biliyorum üye olmaya da çalıştım. Marmara bölgesi şubesini de kurmak istedik ama nedenini anlayamadığım bir kopukluk var. Bence birileri bunu açıklamalı.
08-10-2007
Koray YAVUZ
Özel Eğitim Öğretmeni

valla koray hocam bizimde merak ettiğimiz çok şey var ama bir türlü iletişime geçemedik ben varlığından bile şüpheliyim dava açmışlar kazanmışlar felan diye de duymuştuk hepsi o belki o bile doğru bir bilgi değildir web adresini vereyim ozelegitimciler.org
08-10-2007
Mehmet YILMAZ
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.

İş Arayanlar

iş arayan 623 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

2 gün önce

Hümeyra L.
Sekreter

Dün

Gökhan G.
Psikolog

Dün

Melike N. D.
Uzman Öğretici

2 gün önce

Kevser Y.
Uzman Öğretici

2 gün önce

Kardelen T.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni