Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

MESLEKİ REHABİLİTASYON MERKEZLERİ KURULACAK İLLLER

özellerle yarışmak amacıyla mesleki rehabilitasyon merkezleri kuruluyor,işte kurulacak iller: Çalışmaları uzun süre devam eden projeler Gökkuşağı Sosyal Sorumluluk projesi Kapsamında 35 ilimize uygulanacaktır. MESLEKİ RAHABİLİTASYON MERKEZİ PROJESİ UYGULANACAK İLLER: Afyon, Ankara-Altındağ, Denizli, Sakarya, Isparta, Uşak, Karaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Elazığ, Diyarbakır, Rize, Adıyaman, Kütahya, Erzurum, Sivas, Samsun, Kırklareli, Nevşehir, Kayseri, Malatya, Tokat, Çorum, Bilecik, Manisa, Muş, Bayburt, Niğde, Van, Hakkari, Konya, Gümüşhane, İstanbul-Pendik, Kırıkkale, Kırşehir. Detaylı bilgi için www.ozida.gov.tr
24-05-2006
Suat DİZDAR
Sosyal Hizmet Uzmanı
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
5 Yanıt
buralara da yeni yeni alımlar olur o zaman.. hayırlı olsun.. ama ben hala bu mesleki rehabilitasyon olayını tam anlamıyla kavrayamadım.... bunlar, rehabilitasyon merkezlerine mi baglı olacak.. yoksa sıfırdan bagımsız merkezler olarak mı acılacak?
31-05-2006
Seyhun AKAR
Sosyal Hizmet Uzmanı

bütün meslektaşlarım ve özürlülerimiz için hayırlı olmasını dilerim, bilgileriniz için teşekkür ederim. iş yaşamınızda başarılar.
29-05-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

Suat beyin de ifade ettiği gibi belediyelerin bu konudaki çalışmaları hız kazandı.Ayrıca belediyeler dışında da girişimler mevcut.Eylül ekim aylarında bir çok merkezin açılmış olacağını düşünüyorum...
27-05-2006
Erkin SANCAKLI
Sosyal Hizmet Uzmanı

Yanılmıyorsam ocak 2007 de kuruluyor.Tamamen özel, kpss yle ilgisi yok.Amaç mesleki rehabilitasyonu yaygınlaştırmak.Özellikle 15 üstünü kaybetmeye başlayacak olan merkezler mesleki rehabilitasyon yapmak zorunda kalacaklar.Gökkuşağı projesiyle uygulanıcak.Özellikle büyükşehir belediyeleri alt yapıyı oluşturmaya başladı,yönetmelik çıktı ocak ayını bulacağını da zannetmiyorum..Detaylı bilgiye www.ozida.gov.tr dende ulaşabilirsiniz.Herkese iyi çalışmalar.
27-05-2006
Suat DİZDAR
Sosyal Hizmet Uzmanı

suat bey bunların ne zaman faaliyete geçeceği ile ilgili bir bilginiz var mı ayrıca bunlar özel olarak mı açılacak yoksa remi olarak mı açılacak? resmi olarak açılacaksa kpss ile mi alımlar olacak? Bir bilginiz varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.çalılşma yaşamınızda başarılar diliyorum.
25-05-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...