Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

MEB geçiş sorunu..

Arkadaşlar MEB geçişten dolayı bizim kurumda bir maaş agustos ayından beri içerde ne zaman ödenecegide belli degil.Bize MEB bize ödemedi bizde size ödemedik denildi. Bu durumda olan başkaları varmı? Ne zaman ödenebilir bi bilgisi olan varmı?
20-12-2006
Melis TÜRKMEN
Fizyoterapist
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
8 Yanıt
odeme sıkıntısı bıttı dıye bılıyorum tuncay bey gıbı bende aynı anda verıldıgını duydum patronumuzdan evet abartıkları cok dogru
27-12-2006
Fuat SÜRMELİ
Fizyoterapist

bakın tayyar bey;ben bir fizyoterapistim ve sizin yaşadığınız tarzdaki problemleri bizim mesleğimiz de yaşamakta maalesef..tek çabamız herkesin kendi işini yapması..ama bu platformda bu şekilde konuşamazsınız...terbiyesizlik yapmayın...mücadelenizi seviyesiz konuşarak değil,aldığınız eğitimle göstermeniz gerekiyor ki fark ortaya çıksın...davanızı ağız dalaşıyla değil, bilimsel platformlarda medenice savunun....
27-12-2006
Ezgi AKGÜN
Fizyoterapist

arkadaslar usakta calısıyorum 2 ay odenek gelmedı fakat ıcerde kalan maasımız yok her ay duzenlı olarak alıyoruz.bende hayri beye katılıyorum.
26-12-2006
İbrahim GÜLLÜ
Fizyoterapist

Kurumların maddi sıkıntıları var fakat biraz abartıyorlar.antalya dabir kurum müdürüyüm.burayı bir çare olarak gördüm.fizyoterapist arıyoruz. ilgilenenler bana mesaj yollarsa sevinirim.
26-12-2006
M. Serdar KAYGISIZ
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

arkadaşlar türkiye geneli tüm ödemeler aynı zamanda çıkıyor.Dolayısıyla bir kurumun alıp başkasının almaması sözkonusu değil.Kasım ödemeleri bayramdan önce ödenecekmiş.
23-12-2006
Tuncay AKPINAR
Fizyoterapist

arkadaşlar böyle bi problemin türkiye genelindeki tüm kurumlarda olduğuna inanıyorum ama koskoca bi eğitim kurumu sahibinin,bakanlıktan ödenek almasa bile personelinin maaşını ödeyecek kadar bir birikimi yokmu yani.Bana garip gelen bu teşekkürler...
22-12-2006
Hayri AKTAŞ
Fizyoterapist

benim çalıştıgım kurumda öyle bir sorun olmadı.sadece kasım maaşlarını 1 hafta geç ödedi aralık maaşlarımızıda 5 gün önce aldık.eger kurum sahibi değilseniz kurumlarınız sizlere böyle diyor olabilir kurum sahibi iseniz biraz baskı kurun yoksa gelmez.
22-12-2006
Belirtilmemiş

meb iki ayı ödemedi muhtemelen ekim kasım aralık ödemelerini ocak şubat gibi verirler
21-12-2006
Burçin ÖZAT
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Kullanıcı Görüşleri...
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
İş Arayanlar

iş arayan 882 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Melisa Y.
Psikolog (Klinik)

Dün

Sadık K.
Özel Eğitim Öğretmeni

Dün

Kıymet G.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bugün

Seda B. A.
Psikolog

Bugün

Hicran Ç.
Psikolog

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.