Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KTÜ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRTEMENLERİ ve ÖZEL EĞİTİME SEVDALI TÜM ARKADAŞLAR...

KTÜ ÖZEL EĞİTİME SEVDALI TÜM ARKADAŞLAR... grubu adı altında altıda toplanalım.
Ayrıca grupta dosyalar bölümünde size yararlı olacağına inandığım bölümle ilgili slaytlar koydm.Sizler de siz de var olanları tüm arkadaşlarla paylaşırsanız sevinirim.
08-12-2008
Hilmi DUYMAZ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
4 Yanıt
Öncelikle sizin anlama özrünüzü tedavi etmek isterim diye cevabıma başlamak isterdim ama maalesef ki sizden o zaman bir farkım kalmayacakti.O size göre gülünç bana göre kişiliğinizi ve eğitim seviyenizi ortaya koyan anlamsız saçma esprinizin nasıl sizin yanlış anlamanızdan kaynaklandığını açıklamak isterim:&amp;lt;BR&amp;gt;1.Başlığa dikkat ederseniz, başlık sadece sadece KTÜ değil;KTÜ ve özel eğitime sevdalı tüm arkadaşlar&amp;lt;BR&amp;gt;2.Bu başlıktaki amaç KTÜ yü kayırmak değil rehabilitasyon.com sitesinin açmış olduğu gruplarda bizim de tüm üniversiteli arkadaşların kendi üniversitelerinin kendi bölümlerinin gruplarını kurması gibi kendi grubumuzu kurduğumuzu ve oraya o gruba üniversitedeki arkadaşlarımın ve diğer tüm özel eğitime sevdalı tüm arkadaşların katılması için haber amaçlı bir duyuruydu.&amp;lt;BR&amp;gt;yANİ SİZİN anladığınız daha doğrusu anlamak istediğinz&amp;amp;lt; ve anladığınz gerçekle ilgisi olmayan düşünmeden okuyup cevap yazdığınız konu kısacası bu.Eğer gene anlamazsanız saygı çerçevesi içerisinde kalmanız koşuluyla açıklama gönderebilirim.<BR>Ayrıca okuduğunuzu anlamadan cevap yazdığınız forum başlığını ve içeriğini aynen aktarıyorum:<BR>KTÜ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRTEMENLERİ ve ÖZEL EĞİTİME SEVDALI TÜM ARKADAŞLAR<BR>KTÜ ÖZEL EĞİTİME SEVDALI TÜM ARKADAŞLAR... grubu adı altında altıda toplanalım.<BR>Ayrıca grupta dosyalar bölümünde size yararlı olacağına inandığım bölümle ilgili slaytlar koydm.Sizler de siz de var olanları tüm arkadaşlarla paylaşırsanız sevinirim.<BR><BR>NOT:Ayrıca yukarıda Sn.Nafiye Aksoy öğretmenimin sorusun a (ki kendisi foruma sizden önce yazmıştı ) verdiğim cevabı okursanız benim hangi amaçla neyi yazdığımı görebilecek ve anlayabileceğinzi umuyorum. SON OLARAK; SİZE SİZDEN ÇOK AMA ÇOK ÖNCE forumda 13. sayfada bu konuda yazmış olduğum yazıyı gönderiyorum.Yani bu konuda işin bilincinde olanın sadece siz olmadığını görün diye aynen aktarıyorum: ORALILARA,BURALILARA VE AYRICALIKLI OLANLARA!!!!!!!!!!!! (başlık) Sevgili meslektaşlarım,şu teknolojinin cirit attığı dünya da hala "ayrıcalık" kelimesinin üzerinde durmuyor adete basıyorsunuz.Nereden mezunsun ya da kimsin bunun ne önemi var?Egonu tatmin edecekse isterse 100 kere odanın hatta 1000 kere evinin duvarına yaz.Önemli olan sen çağa ayak uydurabiliyor musun,insanoğlunun sabit,bilginin değişken olduğu bu dünya da sen neredesin?Bundan haber ver bize.Milletin tek dille yetinmediği ikinci bir dil öğrenmek için çabaladığı,yenilikleri sürekli takip etmekten bıkıp usanmadığı bu dünya da eloğlunun geldiği yer ,hatta gittiği yer belli.Ama biz hala oralıyız,yok buralıyız.Gına geldi artık ya. SEN KENDİNİ YENİLEYEMEZSEN ORALI YA DA BURALI OLMUŞSUN SONUÇ SIFIRLI OLDUKTAN SONRA. Hepinize ATATÜRK'ÜN izinde gerçek ilim yolunda,boş lakırtılardan ve ayrıcalıklardan uzak bir ülkede TÜRKİYE'MİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM.Allah(c.c) hepimizin yardımcısı olsun..17.01.2008
11-01-2009
Hilmi DUYMAZ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Alan mezunu olmayanlar alanımızda cirit atıyorken vay sen gazi' li vay ben ankara'lı vay buda katü' lü ayrımı.. Geçin bunları arkadaşlar ya..milletin ekmeğine yağ sürmeyin.. duydunuzmu sayın çorumlu duymaz...:))))))
04-01-2009
Gül TİRYAKİ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Elbette katılabilirsinz.Bu grubun adı sadece ktü değil dikkat edersnz "ÖZEL EĞİTİME SEVDALI TÜM ARKADAŞLAR" O YÜZDEN BU ALANA SEVGİNİ VERMİŞ YÜREĞİNİ ORTAYA KOYMUŞ TÜM ARKADAŞLAR KATILABİLİR. Saygılarımla.
02-01-2009
Hilmi DUYMAZ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Merhaba. Ben Nafiye KTÜ den olmasam da Anadolu Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği 4. sını öğrencisiyim. Ben de gruba katılabilir miyim ?
01-01-2009
Nafiye AKSOY
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

İş Arayanlar

iş arayan 566 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Ayşe A.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Dün

Hüseyin M. Ü.
Odyometrist

Bugün

Rojda S.
Psikolog

Dün

İrem E.
Eğitim Koordinatörü

Bugün

Merve N. Ş.
Uzman Öğretici