Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KPSS KAZANIP BAŞVURU YAPMAMAK

TÜM FİZYOTERAPİST ARKADAŞLARA SELAM.BENİM MERAK ETTİĞİM KONU GEÇEN AY KPSS SONUCU 4B YE GÖRE YERLEŞTİRİLİPDE İŞ BAŞVURUSU YAPYAN ARKADAŞLARIN DİĞER ARKADAŞLARIN HAKKINI NEDEN ENGELLEDİKLERİ.BİZİM HASTANEYE 10 FZT ARKADAŞ İÇİN İSTEM YAPILMIŞTI SADECE 2 ARKADAŞIMIZ BAŞVURU YAPTI.NEDEN DİĞER ARKADAŞLAR TERCİH ETTİĞİ HALDE BAŞVURU YAPMADI ...GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.
04-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
18 Yanıt
SİZİN HASAN BEY DEN VE BENDEN NE ALIP VEREMEDİĞİNİZ VAR SAYIN AHSEN HANIM.MERAK EDİYORUM DOĞRUSU.LÜTFEN FORUMUN İÇERİĞİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTİN.AYRICA SİZİN LİPİD ORANINIZ HAKKINDA DA KUŞKULARIM VAR.BİZ BOZACI VE ŞIRACIYSAK SİZDE İÇİCİSİNİZ GALİBA.SAYGILAR SUNUYORUM.
10-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

VALLAHİ BOZACI İLE ŞIRACI BİRBİRİLERİNİ BULDULAR.BU İKİLİYE DİKKAT DİYORUM.LİPİD ORANI ÇOK YÜKSEK BİR İKİLİ.SAYGILAR SUNUYORUM...............
10-03-2006
Ahsen NESHA
Fizyoterapist

Hasan bey merhaba forumlarda isminizi sık görüyorum ve memnun oluyorum.Her insan ki lisans eğitimi almış bir insan lisansı üzerine yorumlar yapabilir.Sizi çekemeyen bu insanların alıp veremediği nedir?Hangi üniversite ve dönem mezunusunuz?Sizi destekliyorum.iyi çalışmalar.
08-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

DEVLETİN VERDİĞİ İLE EV GEÇİNDİREN BİNLERCE ARKADAŞIMIZ VAR.İŞ DÖNÜP DOLAŞIYOR PARAYA DAYANIYOR HERHALDE.BAZEN SOYUT KAVRAMLAR SOMUT KAVRAMLARIN ÖNÜNE GEÇER UNUTMAYALIM.KEŞKE ÖZELDE MEMNUN OLAN ARKADAŞLAR BAŞVURU YAPMASAYDI .DİĞER ARKADAŞLARIMIZIN ÖNÜ AÇILACAKTI.AYRICA BU FORUMA SAHTE İSMLERLE KATILANLAR OLUYORMUŞ .DEMEKKİ BU ARKADAŞLAR KENDİLERİNE GÜVENMİYORLAR.HEP BİRŞEYLERİN ARKASINA GİZLENEREK BU MESLEĞİ DEVAM ETTİRMEK İSTİYORLAR.ONLARIDA HUZURLARINIZDA KINIYORUM.

08-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

    kayseri devlet hastanesini kazandım.ve kayseriliyim.ve başvuru yapmadımçünkü bu atamayla atananlar sskya bağlı, heran çıkartılma durumun var.maaş düşük ve döner olmayabilir.Diğer sözleşmelilerden çok ağır şartları. 6ay içinde yasa çıkarsa tüm devlet hastaneleri sağlık işletmesi olacak ve hastaneler ünite ünite satılacakmış yani özelleşecek.devlet cazipliğini kaybedecek bence.ayrıca alıştığımız bi yaşam standartı var.özelin maaşı çok iyi hele kendini mesleğinde kanıtladıysan ipler senin elinde.devletin verdiğiyle geçinilmez.allah kimseyi gördüğünden geri koymasın.
07-03-2006
Rukiye KOCABAŞ
Fizyoterapist

hocam size bir sualim olacak

Sayın Hasan hocam acaba harama bakmak abdest bozarmı?

Yaaa sayın Hasan bey Allah aşkına bir konuyada olumlu bişeyler yazın,  yada bişey yazmayın yaa

Maşallah her konuda bilginiz var. Ama bunları üretkenlik adına bişeyler yapmak için değerlendirseniz yani böyle her konuya sazan gibi atlamak yerine diyorum  hııı sizcede ii olmazmı??

07-03-2006
Ahsen NESHA
Fizyoterapist

    Hasan bey siz de bizimle aynı şeyleri yaşadığınızı söylüyosunuz.Ben size bir yardımcı oluyum.bakalım yaşadıklarınızla yaşadıklarımız aynımıymış.Sabah 6:30 da kalkar servise binersin senin oturma hakkın yoktur 45- 50 dakika ayakta boynun ağrıyarak gidersin.Sabah gidersin kimse ne bi günaydın der nede başka bişey toplam 18-20 hasta alırsın.öğle arası olur acıkmışsındır.yemeğe inmek için diğerlerinin bitirmesini beklersin(10-15 dk).öğleden sonranda hasta almakla geçer tabi bu arada yediğin laflarda yanına kar kalmıştır.akşam 4:30 da herkes bindikten sonra servisine biner ve ayaktaki yolculuğuna devam edersin.Şimdi soruyorum hasan bey size eğer sizde bunları yaşamışsanız geçmiş olsun size diyorum....
07-03-2006
Özkan BAŞEKEN
Fizyoterapist

ayla hanımın doğruları kadar yanlışlarıda var yanlışı yanlış kişide eleştiri yapması.Suat bey stajerleri ile en çok ilgilenen onlara bişeyler öğretmek isteyen bir fizyoterapisttir.Doğruları ise örnekle biz stajerler hastane 9.30 a doğru gelirdik hastaların hiçbiri alınmaz bizi beklerlerdi yada biz öğleden sonra olmayalım tüm hastarı sabahtan aldırırlardı. Onların odaların gelen kahkaha sesleri içinde biz hasta yetiştirmeye çalışırdık.inşallah bişeyler bizden sonra değişmiştir.saygılar

07-03-2006
Pınar . .
Fizyoterapist

      Burda asıl sorunun sözleşmeli personel ücretinin yeterince yüksek olmamasından kaynaklandığı kanaatindeyim.Hiçbir garantisi olmayan sözleşmeli personelin işini garantiye almış kadrolu meslektaşlarından daha fazla alması gerekir.Ayrıca ayla hanıma katılıyorum,söyledikleriyle yoncalıyı özetlemiş.stajer fzt.ya uzmanın kontrolünde hasta alabilir ya da gözlem yapar ama ayla hanımında dediği gibi işler hiç öyle olmuyo.Ama yiğidi öldür hakkını ver demişler suat bey birlikte çalıştığı stajere bişeyler öğretmeye çalışan ve yardımcı olan bir fizyoterapisttir.Son olarak ayla hanıma şunu söylemek istiyorum;zamanında biz yoncalıda staj yapmak istemiyoruz diyen sınıf arkadaşları niye onu desteklemiyorlar.
06-03-2006
Özkan BAŞEKEN
Fizyoterapist

O zaman isim vererek eleştirini yap.Diğer üniversitelerde departman staj hakkında soruşturma yap bence.Forumun içeriğini lütfen saptırıp,kurumları kendi meslektaşlarını kırıcı cümleler kullanma.

06-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

dpü mezunu arkadaşlarım sesimizi not korkusu yüzünden öğrenci halimizle çıkaramadık .Bütün hastaları biz almadık mı onlar bir de bizi bu kadar çalıştırıpta çalışmalırımızı beğenmediklerini söylemediler mi bana destek çıkın ama çıkmasanızda hepimiz doğruları biliyoruz.

06-03-2006
Ayla UZUNN
Fizyoterapist

herhalde hasta alacaksınız hasta almadan stajyerlik olur mu?Hangi soruyu sordunda yanıt alamadın.Bu uslubunla tüm fzt'lere iyi örnekte olmuyorsun.Lütfen konuşmalarınıza daha dikkat edin olayı kişiselleştirmeyin.Halen okulunuzdan stajyer öğr.arkadaşlarımızda geliyor.Yeni başlayan arkadaşlarımızda oldu.Burası sizin için bir nimettir değerini bilene.Şu an başvurupta gelmeyen arkadaşlar,diğer arkadaşlarımızın hakkına gasp etmiyor herhalde.Diye düşünüyorsun.
06-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

Sayın ............fizyoterapisti (kurumunu belirtmediğin için  ... ) Öncelikle forumun başını tekrar oku.ANLAMAMIŞSIN HERHALDE.Kütahya Dumlupınar mezunusun herhalde,ben ve benden öncekilerin mezun olduğumuz üniversitede ve olacaklarında nasıl staj yaptığı hakkında bir bilgin olmasa gerek.stajyerliğin ne demek olduğunuda bilmiyorsun herhalde.
06-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

sayın yoncalı fizyoterapisti yıllarca siz oturdunuz stajerleri çalıştırdınız.Bu uygulama benden sonraki 2 yıldada devam etti yoksa artık çalıştıracağınız öğrenci kalmadıda yeni personelin mi yolunu gözler oldunuz.Artık siz çalışında aldığınız maaşı hakkedin lafım sadece size değil tüm yoncalı fizyoterapistlerine malesef istisna göremedim ben.İyi çalışmalar
05-03-2006
Ayla UZUNN
Fizyoterapist

Teşekkürler Nurettin arkadaşım.
05-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

Merhaba.... HAklısınız syn. Fzt. Suat SERÇE; Bu tercihi yapmadan önce neyin ne olduğunu biliyorlardır sanırım... Başka Arkadaşların planlarına etkilemeye hakları yok....

05-03-2006
Nurettin ALHAN
Fizyoterapist

Bunu bilerek neden başvurdu arkadaşlar.başvurmasalardı o zaman.Acaba bunu özel de çalışanlar koz olarak mı kullandı.İnsan diğer arkadaşlarını düşünür.madem öyle hiç başvuru yapmasaydı o arkadaşlar haksızmıyım.

05-03-2006
Suat SERÇE
Fizyoterapist

1)788 YTL maaş ve döner o da 400-500 olur.ki döner dağıtımında sorun oluyor.ve özelde maaşlar 1600 üstü olunca kimse gitmek istemez.
05-03-2006
Cem KASIMOĞLU
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 673 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Merve A.
Ergoterapist

Bugün

Duygu U.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Ebru K.
Psikolog

Dün

Amine G. D.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Dün

Enes B. B.
Psikolojik Danışman