Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KPSS 2008 fizyoterapist alımı

Selamlar...Bu yıl haziran ayında yapılacak olan KPSS de fizyoterapist alımı yapılacakmı?Eğer alım yapılacaksa sözleşmeli mi yoksa kadrolu pozisyonlarda mı olacak?Kaç fizyoterapist istihdam edilecek?Sadece devlet hastaneleri mi olacak yoksa Sosyal Hizmetler ataması da olacakmı?
Teşekkürler...
30-04-2008
Ahter SÜMBÜL
Diğer
Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS'e otomatik aktarın.
5 Yanıt
slm,fizyoterapistler kpssp3 ile alınıyor.personel.sağlik.gov.tr sitesini takip etmen gerek.sana iyi çalışmalar...
17-08-2008
Serap VURAL
Fizyoterapist

sağlık bakanlığı açıkladığında zaten hangi puan türüyle atancağını biliyor.bu ağustosta sadece öğretmen ataması var.sağlık bakanlığından takip etmemiz gerekiyor.
31-07-2008
Hasan AĞIRCAN
Özel Eğitim Öğretmeni

2008 kpss sonuçlarından hangisine göre atama yapılacağı konusunda bilgisi olan var mı? 16 farklı puanım var 67-84 arasında değişiyor. hangi puanımla başvuru yapacağımı anlayamadım...
31-07-2008
Serkan SEVİM
Fizyoterapist

merhaba, \r\nbu kpss ile sağlık personeli alımına ağırlık verilecek diye biliyorum, umarım öyle olur. kadrolu olmasada sözleşmeli alım olur.
27-06-2008
Tulay SAHİN
Sosyal Hizmet Uzmanı

merhaba,fzt. alımını şimdiden bilemeyiz,onu memurlar.com veya osym.gov.tr'den takip edebilirsin.sağlık bakanlığına kadrolu alım yapılmıyor artık,ben öyle biliyorum,devlet hastanelerine sözleşmeli alıyorlar 4/b'li olarak.sadece üniv.hastanelerine kadrolu alım var ve shçek'e.tabi eğer değişmediyse en son böyle alınıyordu,hatta aralarda gene bu dediğim sitelere girip bakarsan bazı üniversite hastaneleri de 4/bli fzt. almak istiyor,ilan bırakıyor.sınav sonrası genelde ilk önce üniv.hastaneleri ve shçek'e bağlı kurumlara alım yapılıyor,daha sonraki alımlarda ise devlet hastanelerine alım yapılıyor.umarım bir bilgin olmuştur.sana iyi çalışmalar.
02-05-2008
Serap VURAL
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

EÇOP'ta MEBBİS Yıl Sonu Değerlendirme İşlemlerini (RAM Evrakları Gönderim) Hızlıca Yapın!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...