Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KPSS 2006/1 AÇIKLANDI

kpss 2006 ya giren arkadaşlara duyurulur..sınav sonuçları açıklandı.. işte link http://www.limk.com/golimk.php?lid=98786 herkes için hayırlısı olsu...
31-07-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
34 Yanıt
arkadaşlar teşekkür ederim bu durumlara düşersem ilgili belgeleri sizden isterim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
02-08-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaslar sizleri tebrik ediyor ve mutluluklar diliyorum
02-08-2006
Mehmet Can ÖZKAYA
Sosyal Hizmet Uzmanı

Arkadaşlar merhaba. Bende Erden gibi askerde olduğum süre içinde atamam oldu ve kabul edilmedim, bende mahkemeye verdim ve kazandım. İl sağlık müdürlüğünden görev yazımı aldım. 15 gün içinde göreve başlıycam, ilgili evrağımı aldım. Herkese selamlar.
01-08-2006
Arda TOMBA
Sosyal Hizmet Uzmanı

hamdi bey bu konuda danıştayın aldığı bir karar var; "bakanlıklar askerlik şartı arayamazlar". dava açman gereken bir durum ile karşılaşırsan bizimle irtibata geçmen yeterli. dava dilekçemizin örneğini ve dava sonucunu sana yollayabilirim. idare mahkemelerinde dava açmak için avukat tutmaya gerek olmadığını öğrendik. davayı avukat tutmadan açarsan bu mahkeme heyeti için olumlu bir durum olarak karşılanıyor.
01-08-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar şu an ben deniz kuvvetleri komutanlığında yedek subayım ve tam dört ay sonra askerliğim bitecek, herhalde bitime bir ay kala yine sizin başınıza gelen benim de başıma gelecek. yani askerlik durumundan atamamı yapmazlarsa dava açmam konusunda hiç tereddüt etmiyeyim değil mi? çünkü kalkıp kötü bir şey yapmıyoruz, vatani görevimizi yapıyoruz ve bizi mağdur etmemeleri gerekiyor. herkese saygılar.
01-08-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

Erdencim senin Fatihin ve Bu ülke İçin Vatan görevini yapan tüm insanlar için çok sevindirici bir durum, geç de olsa yanlışlık düzeltildi. Hayırlı olsun
01-08-2006
Yunus DURSUN
Sosyal Hizmet Uzmanı

Erdencim senin Fatihin ve bu ülke adına sizin gibi vatan görevini yapan herkesin adına çok sevindim, biraz geç de olsa yanlış düzeltildi, iyiki ülkemizde Adalet var. Hayırlı olsun.
01-08-2006
Yunus DURSUN
Sosyal Hizmet Uzmanı

peki bu puanlar ile ilk atame ne zaman olur?bunula ilgili bilginiz var mi?
31-07-2006
Bagdat KAYNAK
Psikolog

siz sağolun arkadaşlar.. daha önceden eş tayini ile ilgili danıştay kararını da burda sizinle paylaşmıştım (suat çavdar aracılığı ile).. mesleki anlamda paylaşımlara ve dayanışmaya ihtiyacımız var.bu forumda paylaşım yapan bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
31-07-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

Erden bey sizin adınıza çok sevindim.hakkınızı almış olmanız hepimizi sevindirdi.Umarım biran önce başlarsınız arda'ya selam.
31-07-2006
Yaşar TOK
Sosyal Hizmet Uzmanı

sağolun erden bey keşke herkes sizin gibi,olsa.
31-07-2006
Fatma ALTIN
Sosyal Hizmet Uzmanı

2002 değil yanlış yazmışım 2005 olacak..kusuruma bakmayın..
31-07-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

bu davalar benzer durumlarda örnek oluşturabilecek davalardır. bizim durumumuza düşecek shu arkadaşlarımıza ve diğer meslek elemanlarına yol gösterebilecek niteliktedir. birbirimize destek ve yardımcı olalım..askerlik konusunda daha önceden bilip bilmeden atıp tutan arkadaşlar da konuştukları cümleleri iyi bir gözden geçirsin...herkese saygılar...
31-07-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar 2002 kpss2 atamalarında sağlık bakanlığı Afyonkarahisar ilini kazanmıştım. fakat askerde olduğum için sosyal çalışmacı olarak yerleştirilmem sağlık bakanlığı tarafından kabul edilmemişti. ben ve benim durumda olan arkadaşlarım (fatih koçyiğit ve arda tomba) buna itiraz ederek Ankara İdare Mahkemesinde yürütmeyi durdurmak için ayrı ayrı bireysel olarak dava açtık ( önemli not: avukat tutmadık, dava dilekçemizi kendimiz hazırladık).açtığımız davalar bu ay içinde sonuçlandı ve biz davalarımızı kazandık. şimdi işe başlamak için bakanlıktan yazı bekliyoruz. bu konu ile ilgili dava bilgilerini yeni konu açma bölümünden açtım ama henüz işleme konulmadı. konu açıldığı zaman ayrıntılı bilgi verebilirim..herkese saygılar...
31-07-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi