Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KPSS 2006/1 AÇIKLANDI

kpss 2006 ya giren arkadaşlara duyurulur..sınav sonuçları açıklandı.. işte link http://www.limk.com/golimk.php?lid=98786 herkes için hayırlısı olsu...
31-07-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
34 Yanıt
HOŞGÖRÜNÜZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. SONUÇTA ÖNEMLİ BİR BAŞARI SİZİNKİ KATILIYORUM SADECE DÜŞÜNCEMİ PAYLAŞTIM. AYRICA DURUMUMU MAĞDURİYET OLARAK LÜTFEN ANLAMAYIN SOSYAL HİZMET UZMANI OLARAK MEMUR OLMANIN DAYANILMAZ HAFİFLİĞİNİ VE RAHATLIĞINI BİRAZ GEÇ YAŞADIM SADECE. TABİ BU ARADA BAŞKA ALANLARDA UZMANLAŞMIŞ VE TECRÜBE KAZANMIŞ OLDUK HER ŞEKİLDE HAYAT DEVAM EDİYOR. ŞUNU ASLA UNUTMAYALIM BAZEN OLUMSUZ GİBİ GÖRÜNEN DURUMLARIN HAYATIMIZA HİÇ UMMADIĞIMIZ KADAR OLUMLU KATKILARI OLABİLMEKTE.ÜSTELİK SOSYAL HİZMETLER EĞİTİMİN İN DİĞER DİSİPLİNLER İÇİNDE NE DENLİ AĞIRLIK SAHİBİ OLDUĞUNU ANLAMAM VE KENDİME MESLEĞİME OLAN GÜVENİMİN SAĞLAMLAŞMASIDA CABASI . HERKESE BAŞARILAR SİZLER UZMAN OLMAKLA ZATEN BAŞARIYI GARANTİLEYENLERSİNİZ.
06-08-2006
İbrahim Kürşat ERGÜT
Sosyal Hizmet Uzmanı

merhaba arkadaşlar ... iki hafta önce kazandığım mahkeme kararını sitede yayınlamaya çalıştım .ama her ne hikmetse site bunu yayınlamadı ve de yayınlamama nedeni ile de ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.. bilgi almak için bana fkocyigit79@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz. ayrıca daha önce askerdeyken neden tercih yapıyorsunuz milletin önünü kesiyorsunuz diyen insanlar, bakıyorum şimdi tebrik mesajları yolluyor. açıkçası çok şaşırdım.doğruyu görmüşler demekki... ibahim kürşat beyinde kendine göre haklı yönleri vardır.çünkü o da bir şekilde mağdur olmuştur. fakat oda bizler gibi işin peşine düşüp araştırsaydı o da mağdur olmaz ve o kadar sene beklemezdi.bizler çok araştırdık ve bildiğimiz, aklımıza gelen heryere sorduk.ve sonuçta hakkımızı aldık..zamanında ibrahim arkadaşımız mağdur olmuş vede bizler de yaklaşık beş aydır bu mağduriyeti yaşadı.inşallah bizden sonraki arkadaşlar bu kararlardan güç alarak mağdur olmazlar......
05-08-2006
Fatih KOCYİGİT
Sosyal Hizmet Uzmanı

yanlış yazmışım ibrahim kürşat bey diyecektim yanlışlıkla abdullah bey demişim...;)
04-08-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

bence danıştay ın aldığı "bakanlıklar askerlik şartı arayamaz" kararı çok doğru ve yerinde bir karardır. askerlik vatani bir görev ve bu görevi icra ederken diğer haklardan mahrum kalmak çok saçma. abdullah bey keşke 2001-2002 yıllarında sizde tercih yapsaydınız ve memur olmak için 4 yıl beklemeseydiniz.çünkü bu sizin anayasal hakkınızdı.herkese saygılar..hamdi bey size bugün belgeleri mail olarak atarım..
04-08-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

Erdenciğim bu arada 15-30 sayfalar arasında da sana yazdıklarım var bilgin olsun. :)
04-08-2006
Belirtilmemiş

Erdenciğim bu arada 15-30 sayfalar arasında da sana yazdıklarım var bilgin olsun :)
04-08-2006
Belirtilmemiş

Erden öğrendiğime göre senin örnek kazandı kararını mahkemeye örnek göstererek 1 ay içinde bende davayı kazanıp sonra atamam olabiliyormuş, teşekkür ederim
04-08-2006
Belirtilmemiş

Erden kardeşim e-mail adresime dava dilekçesini göndermişsin teşekkür ederim aynı zamanda bana kazandığına dair olan dava sonuç kararını gönderebilirsen çok mutlu olacağım.. Bu arada dilekçen kısa, özlü ve net olmuş çok güzeldi. Biliyorsun senin örnek teşkil edecek dava kazandı kararın benim için çık önemli.. Teşekkürler Mertgün.
04-08-2006
Belirtilmemiş

Arkadaşlar bende atamam olmayınca avukatla dava açmak zorunda kaldım zamanı geçirmedim ilk 60 günde açtım fakat Erdenin dediği gibi işler avukatla yürümüyor ve yürümedide pişmanım şimdi çok bu yüzden davayı avukattan alıp kendim devam edeceğim ve gerekirse yeniden açacağım davayı ama bu süreçte ERDEN'İN FATİH'İN VE ARDA'NIN ÖRNEK KARARLARI BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ, HEPSİNE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, İLGİLENDİĞİN İÇİN SANA DA SEYHUN KARDEŞİM..
04-08-2006
Belirtilmemiş

erden bey ilginize teşekkürler. elinizdeki belgeleri bana yollarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkür edrim.
04-08-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

BEN ASKERLİĞİMİ YAPARKEN 2 DEFA YERLEŞTİRME OLDU AMA BAŞVURU YAPMADIM 2001-2002 YILLARINDA. O DÖNEM BİRÇOK KİŞİ YAPMADI BAŞVURU VE ASKERLİĞİMİZ BİTTİ ARADAN 4 YIL GEÇTİ YENİ SINAVLAR YENİ YERLEŞTİRMELER DERKEN MEMUR OLDUK. BENCE BURADA DANIŞTAY KARARI VERİRKEN OBJEKTİF OLAMAMIŞ. BUNLAR BENİM DÜŞÜNCELERİM SADECE BU KONU HAKKINDA Kİ BAŞKA BİR BAKIŞ AÇISI.
04-08-2006
İbrahim Kürşat ERGÜT
Sosyal Hizmet Uzmanı

ARKADAŞLAR ASKERLİK HİZMETİNİZ SIRASINDA ATAMANIZIN OLMASI VE DAHA SONRA HUKUKİ SÜREÇLE HAK ELDE ETMENİZ SİZİN VE BİRÇOK KİŞİ İÇİN SEVİNDİRİCİ.ANCAK KONUNUN DİĞER BİR TARAFI DAHA VAR. KPSS YERLEŞTİRME KILAVUZUNDA AÇIK OLARAK ASKERLİK DURUMLARIYLA İLGİLİ AÇIKLAMALAR BULUNMAKTAYDI. BUNA RAĞMEN BAŞVURUDA BULUNUP MAĞDUR ARKADAŞLAR OLDU. DİĞER TARAFTAN ONLARI YERLEŞTİREN ÖSYM NEDENİYLE ASKERLİK ŞARTLARI TUTTUĞU HALDE YERLEŞEMEYEN ARKADAŞLARDA OLDU ONLAR ADINA ÜZGÜN SİZİN ADINIZA SEVİNÇLİYİZ. AMA HAK ÖNCELİKLERİ VE HAK İHLALLERİ BU KONUDA KARIŞMIŞ DURUMDA.
04-08-2006
İbrahim Kürşat ERGÜT
Sosyal Hizmet Uzmanı

saol seyhun, ben ve arda afyonkarahisar ilene fatih koçyiğit ise çorum ilene atanmıştık.
04-08-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

mertgun , cok gec kalmışsın be kardeşim.. nasıl bu olaya müdahil olamadın... sana verilen kararı kabullenip oturdun mu sadece, cok yazık etmişsin.. umarım bi yol vardır.. kolaylıklar..
03-08-2006
Seyhun AKAR
Sosyal Hizmet Uzmanı

erden ve arda gozunuz aydın, adınıza cok sevindim.. bu arada nerelere atanmıştınız siz..
03-08-2006
Seyhun AKAR
Sosyal Hizmet Uzmanı

mertgün davalarımız aynı benim göndereceğim senin için yeterli. fakat dava açmak için yasal bir süre vardı şöyleki; sen sağlık bakanlığına belgelerini teslim ettikten sonra sana gelen olumsuz yazının geliş tarihinden itibaren 60 gün içerisinde yürütmeyi durdurmak için dava hakkın vardı.bence bu konuyu iyi araştır. en yakın zamanda mj atarım..
03-08-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sevgili Fatih ve Arda davalarınızı kazanmanız, hakkınızı elde ederek Sağlık Bakanlığı'na atamalarınızın olması mükemmel bir gelişme tebrik ederim sizleri .. Benim sizden önemli bir ricam olacak arkadaşlar mahkeme kararlarınızı bana fax çekebilirmisiniz veya benim internet adresime gönderirseniz çok mutlu olacağım Sağolsun Erden kardeşim gönderecek bana, bunun yanında sizde gönderebilirseniz benim ava açmakta kullanaağım ve kazanma şansımı artıracak olan örnek karar sayısı elimde artmış olacak ilgilerinize şimdiden teşekkür ediyorum.
03-08-2006
Belirtilmemiş

BEN DE ARTVİN İLİ SOSYAL ÇALIŞMACI KADROSUNA YERLEŞMİŞTİM FAKAT SİZİN GİBİ ATAMAM YAPILMADI, İLGİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SEN PAYLAŞIMCI BİR ARKADAŞIM OLDUN HER ZAMAN, BEN ATAMAM YAPILMADIĞI İÇİN ASKERDEN SONRA ZOR GÜNLER YAŞADIM VE YAŞIYORUM. GÖNDERECEĞİN KARAR BENİM İÇİN ÖRNEK OLUŞTURACAK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
03-08-2006
Belirtilmemiş

mertgün mail adresin varsa oraya dilekçeyi taratıp gönderebilirim..dava açmakta geç kalmışsın ama yine de hakkını aramalısın...sen hangi ili kazanmıştın?
02-08-2006
Erden DEDE
Sosyal Hizmet Uzmanı

Merhaba ERDEN ben Mertgün bende sizin gibi Sağlık Bakanlığı'nı kazandım fakat atamam yapılmadı, aynı askerlik ve aynı dönem atamalarız, Arda Tomba ve senin gibi. Kısacası yardımcı olursan sevinirim senden tek isteğim dava dilekçeni veya mahkeme kararını bana fax çekmen veya iadeli taahütlü bile gönderebilirsin, yardımcı olursan çok sevinirim. Seni tebrik edşyor, başarılar diliyorum. Mertgün.
02-08-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 578 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Ayşe T.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bugün

Neslihan Z.
Psikolog

Dün

Gökhan G.
Psikolog

Dün

Melisa O.
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

2 gün önce

Pınara H. A.
Fizyoterapist

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!