Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KOMPLO TEORİSİ

MERHABA ARKADAŞLAR BENCE 1344 FİZYOTERAPİST ALINIMI BU ÜLKEDE NORMAL BİR ŞEY DEĞİL. BİLDİĞİNİZ GİBİ FİZYOTERAPİSTLERİN ENÇOK ÇALIŞTIKLARI YERLER REHABİLİTASYON MERKEZİDİR. DEVLET, HASTAHANELERE FAZLA FİZYOTERAPİST ALARAK REHABİLİTASYON MERKEZİNDE FİZYOTERAPİST BOŞLUĞU ORTAYA ÇIKARMAK İSTEMEKTEDİR. TABİ BU DURUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEK OLUR. SONRA BİZE 'NE YAPALIM REHABİLİTASYON MERTKEZLERİ ÇOĞALDI MEVCUT MEZUN OLAN FİZYOTERAPİST SAYISI AZ BUNDAN DOLAYI BİZDE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNİ SİZİN YERİNİZE ATADIK ÇÜNKÜ SİZE EN YAKIN OLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİİR YOKSA FİZİK ÖĞRETMENLERİNİ ATAYACAKTIK' DİYECEKLERDİR... TABİ BU SADECE BİR SENARYODUR. İNŞANLAH HAYATA HİÇ BİR ZAMAN GEÇMEZ..
17-08-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
Ya yeter artık burası fizyoterapistlerin tartışma alanı. Diğer meslek gruplarının burada ne işi var? Hiç kimsenin hiçbir işi yok mu? Delinin biri kuyuya bir taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor. Artık diğer meslek gruplarının forumumuzda yaptığı aptalca yorumları okumak istemiyorum. Burası bizim sorunlarımız için ayrıldıysa milletin ne işi var? Kabak tadı verdi artık!!!
29-08-2006
H. Seren GÜRKAN
Fizyoterapist

ayyyyyy kadir sende bugün çok güzelsin valla sen devlet olsan bu ülke ne çekerdi senin elinden.........kibarrrrrrrrrrr
28-08-2006
Ayşegül ÇETİN
Fizyoterapist

ben kibar saçmalama lütfen hiç işin yokmu senin
28-08-2006
Ayşegül ÇETİN
Fizyoterapist

ARKADAŞLAR AT GÖZLÜĞÜYLE BAKARSANIZ ANCAK GÖRMEK İSTEDİĞİNİZİ GÖRÜRSÜNÜZ.MESAJIMI DİKKATLİ OKUYUP OBJEKTİF OLUN.................
28-08-2006
Kadir PARLAK
Özel Eğitim Öğretmeni

ya ben sırf özel sektörde temizlik personelleri bile film çekiyorlar diye röntgeni bırakıp FTR ye geçtim bakıyorum aynı sonu burasıda alacak.usta çırak meselesi,daha bundan öte köy yok aya'mı çıkacam ne yapılır bu memlekette hangi meslek tam hakkıyla anlamış değilim :((((
28-08-2006
Şerwan AMEDİ
Fizyoterapist

ya arkadaşlar neden kendi mesleginizden olmayan insanların yorumlarını kafanıza takıyorsunuz ki.zaten kadir parlak denen arkadaşın zeka düzeyi biraz yerinde olsa burasının fizyoterapistlerin sayfası oldugunu anlayabilir ve gider kendi sayfasında yorum yapardı.git kendi sayfana kardeşim ya.
24-08-2006
Murat SOYKA
Fizyoterapist

Mesajlarınızda ne kadar çıkarcı ,paragöz ve rant kavgasına düşkün olduğunuz ortaya çıkıyor.İşİniz gücünüz para;(SAYIN FİZYOTERAPİSTLER)!!!BEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNİN DE BU ALANDA ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUM ÖZEL EĞİTİM HİÇBİR MESLEK GRUBUNUN TEKELİNDE DEĞİLDİR..... şimdi size soruyorum kadir bey bu yazıdan neler anlayabilirmisiz.şimdi siz bu anlatım biçimi ile zeka düzeyi zayıf veya geri olan rehabilitasyon merkezelerindeki öğrencilerinize ne veriyorsunuz veya verebiliyorsunuz.bence anlatım biçiminizi geliştirin.beden eğitimi öğretmenleri rehabilitasyon merkezindeki öğrencilere ne verebilir.zaten fizyoterapilik ögrencilere fizyoterapist gerekli eğitimi veriyor diğer ögrencilerde grup ögretmenlerinin gözetimi altında oyun ve diğer aktiviteleri yapıyor.o zaman siz beden eğitimci arkadaşlar grup öğretmeni olsun diyorsunuz.
24-08-2006
Belirtilmemiş

kadir beye sözüm.kadir bey biz rehabilitasyonda beden eğitimi öğretmenleri çalışmasın demiyoruz ,sadece herkes kendi işini yapsın ,yani eğitimini aldığı işi sorun bu.
24-08-2006
Fizyoterapist

siz yazdınız ben ve diğer arkadaşlarımda doğal olarak yaptığınız hakaretlere muhatap olmak durumunda kaldık.SAÇMALAYAN sizsiniz.yazdıklarınıza dikkat edin ve özür dileyin,bir dahada cahilce yorumlarınızla kimseyi itham etmeyin.
23-08-2006
E. Esin ERBAŞ
Fizyoterapist

Kadir bey hakklı.Özel eğitim merkezleri her meslekten iş bulamayanların iş alanı olsun.İş bulamamış mühendis her alandan branş öğretmenleri fen edebiyatcılar kısaca herkes...Buyrun özel eğitim merkezleri sizi bekliyor.Bakın sizin taraftayım kadir bey....
23-08-2006
Ayla UZUNN
Fizyoterapist

BİZE HEM PARAGÖZ, ÇIKARCI DİYORSUNUZ VE REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDE BEDEN EĞİTİMCİLERİN ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORSUNUZ HEMDE BEN BÖYLE DEMEK İSTEMEDİM FİZYOTERAPİSTLERİN KAPASİTESİ BENİ ANLAMAYA YETMEDİĞİ İÇİN BENİ YALNIŞ ANLADILAR DİYORSUNUZ. ŞİMDİ KIVIRMADAN NET BİR ŞEKİLDE SÖYLEYİN BU SÖYLEDİKLERİNİZ KONUSUNDA SAMİMİMİSİNİZ.
23-08-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist

kadir beyi yalnız bırakalım galiba sorunlu ve mesleğine güveni yok.bence biraz kitap karıştırsın
22-08-2006
Gülşah ÇELİK
Fizyoterapist

Kadir beyin açıklamaları hakilaten çok komik.bence fizyoterapist olmaya çalışacağına mesleğini yapsın.gerçi bu kafayla nerede iş bulur, bulsada nekadar sürer bilemiyorum.Bu kafayla daha çooook gülen olur kendilerine......
22-08-2006
Gülşah ÇELİK
Fizyoterapist

burçin hanım yara dikmeyi bilmeyiz diyorsunuz da biz ssk da staj yaparken temizlik görevlileri ilkokul mezunları dikiş atıp alçı sarıyorlardı.kadir beyin demek istedigi bu olsa gerek aslında bizde yara diker dikiş atar alçı sararız.hatta terziler dikiş işinden daha iyi anlıyorlar,kasaplarda et kesmeden iyi anladıklarına göre kasap ve terzilerden daha iyi ameliyat ekibi olamaz bence(!)...
22-08-2006
Belirtilmemiş

Kadir Bey, Bir gün siz veya çevrenizden herhangi biri fizik ted. gerektiren ciddi bir durumla karşılaştığında-ki böyle bir şeyi kimse için istemem-bir beden eğitimcinin sizi veya yakınınızı tedavi etmesini bekleyebilirsiniz demek ki.Ne de olsa onlar da bizim yaptığımız işi yapıyor,değil mi? Patoloji,patolojik kinezyoloji,ortopedi,nöroloji, rehab.psikolojisi vs.gibi konularda bilgileri olmasa da tedavi konusunda söz sahibi olabilirler,çünkü anatomi biliyorlar,bu da her şeye yeter! Bu gerçekten de kara mizah ve aslında çok ürkütücü...O zaman biz de şöyle sözler söyleyebiliriz mesela:"Biz nörolojik rehab.dersimizin içinde,özel eğit.gerektiren çocukları,eğit.ve tedavilerini okuduk.Özel eğitimci gibi çalışabiliriz! Psikoloji dersi de aldığımıza göre yard.psikolog da olabiliriz pekala.Kadavraya da girdik.E,kesip biçmeyi de az buçuk biliyoruz.Ufak tefek cerrahiye de el atsak diyorum, gerçi yara dikmeyi bilmeyiz ama zor değildir,herhalde,deneye yanıla öğreniriz!!!" Değil mi ya? Sevgilerle.
22-08-2006
Burçin KAYNAK
Fizyoterapist

özel eğitim kimsenin tekelinde değilse branş öğretmenleride özel eğitimciler yerine çalışsın mesela; bakkallar mühendislik yapsın,boyacılar ressam olsun,terziler mimar,kasaplar doktor olsun sonra filistinde kan dökülmesin bide KADİR PARLAK da az sussuuuun:) fizyoterapist arkadaşlar kolay gelsin saygılar.
21-08-2006
E. Esin ERBAŞ
Fizyoterapist

kadir bey fizyoterapistler hakkında yorumlarda bulunmuş ama galiba kapasitesi ancak bunlara yetiyor.unutmayın zamanında özel eğitimcilerde şuan bizim bulundugumuz statü ve aranan meslek grupları arasındaydı.ama para için birbirlerine düştükleri için kendileri için hazırlanan komplolara kafa yormaya fırsatları olmadı.şimdi biz bu kadar ugraşıyorsak herkes kendi mesleğini yapsın diye çalışıyoruz.sizde zamanında para yüzünden birbirinize düşmeseydiniz belkide şimdi 15-20 günlük kursla sınıf öğretmenleri özel eğitim satatüsünde görünmezlerdi.
21-08-2006
Belirtilmemiş

arkadaşar gereksiz paniğe kapıldınız galiba... memurlar.net adresinde haberi detaylı okuduğumda orada diyordu ki sadece kadro ihdas edildi bu kadroyu bakanlık isterse 10 yıla kadar yayabilir ve bu sürede alabilir... bir de sizler inceleseniz haberleri....
20-08-2006
Mahmut YARAN
Fizyoterapist

Siz fizyoterapistleri ne zannediyorsunuz? Paragöz,rant sermaye,çıkar bunları mesleğimle bağdaştıramam.Çalıştığım kurumda, bütün meslek elemanları dostluk ve güven ortamında çalışıyoruz.Aramızda para problemi yok. Ne fazla aldın ne az aldın KONUŞULMUYOR.Herkes alın teriyle aldığı parayı hak etmeye çalışıyor. Çünkü hepimizin işi çok zor ve yorucu. Ama hepimiz aldığımız eğitim çerçevesinde çalışıyoruz.Beden eğitimci için bir kadro yok çünkü sağlıklı çocuk yok.Yağ satarım bal satarım oynayabilecek durumda değiller.FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYONU FİZYOTERAPİSTLER YAPAR.Alternatifi yok.Özel eğitim derslerine beden cileri sokmayı düşünüyorsan,hani kimsenin tekelinde değilmiş ya SEN BIRAK ONLAR YAPSIN AMA BİZİM KURUMUMUZDA ÇALIŞAMAZLAR. ÇÜNKÜ HERKES KENDİ İŞİNİ YAPARRRRRRRRRRRRR.
19-08-2006
Arzu UMUT
Fizyoterapist

haklısınız kadir bey.özel eğitim, bu iş için 4yıl egitim almıs fizyoterapistlerin,özel egitimcilerin tekelinde olmamalıdır.sirkteki akrobat,olimpiyat sporcuları,sokaktaki mehmet dayı da bu meslegi yapabilir pekala.COK HAKLISINIZ(!).BEN SİZE HAK VERİYORUM(!).Üniversiteler de bu bolumleri bosuna acıyo zaten!!!!!!siz gidin de fztlere karsı olan kininizi biraz törpüleyin ve sacmalamayın.insan hayatından ve saglıgından bahsediyoruz burda.
19-08-2006
Derya KAYA
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!

İş Arayanlar

iş arayan 815 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Melisa C.
Uzman Öğretici

2 gün önce

Özge K.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Bugün

Miray K.
Çocuk Gelişimcisi

Bugün

Kapgan S. K.
Okul Müdürü

2 gün önce

Tuğba Z. Ö.
Uzman Öğretici

İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...