Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KOMPLO TEORİSİ

MERHABA ARKADAŞLAR BENCE 1344 FİZYOTERAPİST ALINIMI BU ÜLKEDE NORMAL BİR ŞEY DEĞİL. BİLDİĞİNİZ GİBİ FİZYOTERAPİSTLERİN ENÇOK ÇALIŞTIKLARI YERLER REHABİLİTASYON MERKEZİDİR. DEVLET, HASTAHANELERE FAZLA FİZYOTERAPİST ALARAK REHABİLİTASYON MERKEZİNDE FİZYOTERAPİST BOŞLUĞU ORTAYA ÇIKARMAK İSTEMEKTEDİR. TABİ BU DURUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEK OLUR. SONRA BİZE 'NE YAPALIM REHABİLİTASYON MERTKEZLERİ ÇOĞALDI MEVCUT MEZUN OLAN FİZYOTERAPİST SAYISI AZ BUNDAN DOLAYI BİZDE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNİ SİZİN YERİNİZE ATADIK ÇÜNKÜ SİZE EN YAKIN OLAN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİİR YOKSA FİZİK ÖĞRETMENLERİNİ ATAYACAKTIK' DİYECEKLERDİR... TABİ BU SADECE BİR SENARYODUR. İNŞANLAH HAYATA HİÇ BİR ZAMAN GEÇMEZ..
17-08-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist
Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.
45 Yanıt
yavaş yavaş sosyal devlet kavramı oluşmakta ve memur zihniyeti bitmektedir. Özel sektördeki meslektaşlarımızın kah sözleşmeli kah kadrolu hastanelere geçmesiyle birlikte bir açık doğacak ve bu açık ta beden eğitimi bölümü mezunlarıyla kapatılacaktır. devlet yavaş yavaş eğitim ve sağlık alanlarını özelleştirip denetim ve tasarrufa gidecektir. Bahsettiğim bu mevzu fazla geç bir zamanda gerçekleşmiyecektir. en iyisi beklemek ve görmek. Tabii bir yandan da önlemlerimizi almak olmalı!
08-11-2006
Ataözgür ERCAN
Fizyoterapist

arkadaşlar mevcut hükümet planlarından birisi sağlık sektörünü özelleştirme olacaktır.Özel sağlık kurumları ve özel sağlık sigorta sistemi! Bu plan normalde 2006 sonu diye hesaplanmış sosyal güvenlik yasası yürürlüğe giremediğinden bir müddet daha ertelenmiştir. Bu komplo teorisi değil gerçektir. Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olabiliriz!
08-11-2006
Ataözgür ERCAN
Fizyoterapist

GEÇENLERDE BİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNDU. KENDİSİ DAHA REHABİLİTASYON MERKEZLERİNİN NE İŞE YARADIĞINI, MERKEZDE KİMLERİN ÇALIŞTIĞINI NASIL ÇALIŞTIĞINI BİLMİYORDU. HATTA BEDEN EĞİTİMCİ ARKADAŞLARININ MERKEZDE HANGİ SIFATLA NE İŞ YAPTIĞINI BİLMİYORDU. ÇALIŞAN ARKADAŞLARIDA HAKEZA. BEN BU KONUDA BİRAZ BİLGİ VERİNCE TEPKİ KOYDU. BANA "BANA SEN NASIL HANGİ İŞİ YAPACAĞIMI, MESLEĞİMİ ÖĞRETME KÜSTAHLIĞINDA BULUNABİLİRSİN" DEDİ. BENDE PEKİ SİZ NİYE BİZİM İŞİMİZİ YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ? DEĞİNCE. BANA EEE "O BAŞKA, BU BAŞKA " DEDİ.
02-11-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist

Sayın Gürçay Bey'e
01-11-2006
Ayla ÖZGEN
Fizyoterapist

MUHABBETİNİZE KULAK MİSAFİRİ OLUYORUM,AMA KUSURA BAKMAYIN ARKADAŞLAR,ÇOK KOMPLEKSLİ VE SALDIRGANSINIZ YA YAPMAYIN NEGATİF İMAJ SERGİLİYORSUNUZ
01-11-2006
Gürçay AKINEL
Beden Eğitimi Öğretmeni

SALDFJ ASLIFJ DA NEDİR?
30-10-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist

Arkadaşlar mesleki açmazlarımızı olur olmaz her platformda konuşmayalım.Her kaba sağılmayın lütfen.Doktor mu ne olduğu belli olmayan, muhtemelen sizlerle kafa bulan insanlara cevap yazmak çok komik kaçıyor.Kendi sitemizde tartışalım çözüm üretelim.Kol kırılsın yen içinde kalsın.İyi çalışmalar.(fizyoterapist.com foruma buyrun.)
02-10-2006
Jansel YILDIZ
Fizyoterapist

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Alışık oldukları tarzda rutin bir tedavi uygulanmadığını görünce, ailelerin yaptığımız işe yaklaşımları çok daha farklı oluyor ve daha çok saygı gösteriyorlar. Mezuniyet sonrası eğitimlere katılmak, yeni gelişmeleri takip etmek ve hastayı bilgilendirmek çok önemli.
23-09-2006
Burçin KAYNAK
Fizyoterapist

saygıdeğer meslektaşlarım ben iki cp merkezinde supervizör ve ortopedik rehabilitasyon yapıyorum.cp merkezlerinde hemşire ve beden eğitimcilerin çalışması(ne kadar deneyimli olursa olsun)bence kuruma zarar verir hasta aileleri kaliteyi gördüklerinde bize geliyorlar biz kendimizi, geliştirirsek kurum sahipleride hastayı bağlamak için fzt alacaktır bu kadar basit.önce kendimizi geliştirelim kısa zamanda objektif gelişmeler bulalım dr fzt polemiklerine girmeyelim spontan rutin tedaviler yapmayalım elimizi konuşturalım.saygılarımla......
18-09-2006
Murat BAYRAK
Fizyoterapist

Arkadaşlar lütfen Mustafa Özdemir adlı sanal şahsiyete cevap yazmayın.Doktor olduğunu sanmıyorum.Çok komik bir çıkış.Gülün geçin.Şahsen ben öyle yaptım.:))))
15-09-2006
Ayla ÖZGEN
Fizyoterapist

rehabilitasyon ekibinin şefi doktor olmalıdır.diğer meslek elemanları yardımcı sağlık elemanıdır.fizyoterapistlerin bu gerçeği çarpıtmak istemelerini anlayamıyorum.4 yıllık eğitim alman beni ilgilendirmez kardeşim.yasal olarak benim yazdığımı uygulayan kişisin o kadar.otur ve işini yap.onun bunun yetki alanına girmeye çalışma.
15-09-2006
Mustafa ÖZDEMİR
Fizik Tedavi Uzmanı

kerem bey bu ülkede mesleki tanımımız yoksa ve millet bizim ne iş yaptıgımızı bilyorsa bunda suç benim mi.hem ne iş yaptıgınızı bilmeyen devlet nasıl böyle bir komplo teorisi düşünsün.bizler devlet için neyiz biliyormusunuz yardımcı saglık personeli hatta o sınıfta bile ne iş yaptıgımızı bilmiyorlar.yeni kazanan arkadaşın açmış oldugu sayfada hacettepe mezunu arkadaşlar sallamış üfürmüş.asıl biz hep bu sallama üfürmeler yüzünden şimdi bu haldeyiz.
11-09-2006
Murat SOYKA
Fizyoterapist

BIRAKIN MUHATAP OLMAYIN ARKADASLAR BÖYLE PRAVAKATÖR İNSANLARLA NE YORUYONUZ KENDİNİZİ BU SAÇMALIKLAR-LA. GİTSİN ONLAR COCULARA YAKAN TOP ÖĞRETSİNLER ÖZEL EĞİTİMDE BİZDE İŞİMİZE BAKALIM
11-09-2006
Bilge ÇİFÇİ
Fizyoterapist

murat bey bence sizde uykuyu bırakın. sizin gibi meslektaşlarımız yüzünden yıllarca yerimizde saydık. hala toplum fizyoterapistlerin ne olduğunu bilmiyor.
09-09-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist

KADİR BEY E KATILIYORUM ARAMIZDA ÇOK PARACI ARKADAŞLAR VAR.
08-09-2006
Azize CENGİL
Fizyoterapist

artık bırakın bu mel gibsonlugu ne o komplo teorisi falan.bu ülkede bunu düşünecek kadar yetişmiş eleman yok sizin düşündüklerinizi amerikan filmlerinde fbı elemanları düşünüyor.siz boşverin bu teorileri.
05-09-2006
Murat SOYKA
Fizyoterapist

kadir bey siz bu yılın istenmeyen özel eğitimcisi? seçildiniz tebrikler. ha bu arada bu fizyoterapistler platformuna bir daha ayak basmayın. bizim leyhimize konuşmak dahil. çünkü konuyu değiştiriyorsunuz bunuda fizyoterapistlere olan bütün kininizle yapıyorsunuz.
31-08-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist

arkadaşlar kadiri boşverelimde bu komplo teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce böyle bir şey olabilirmi? olursa ne yapmak gerekir?
31-08-2006
Kerem TURAL
Fizyoterapist

git tv izle,kitap oku,yürüyüş yap,evinin duvarlarını falan boya...kendi meslek grubunu rahatsız et.SENDEN SIKILDIK kadir parlak.
30-08-2006
E. Esin ERBAŞ
Fizyoterapist

Şöyle kabaca siteye göz attığımda fizyoterapist platformunda bizlerden çok diğer meslek elemanları yorum yapmakta.. Bunun pek anlamlı olduğunu düşünmüyorum.Kadir Beye gelince;lafının arkasında durmuş olmasa bile, özel eğitimde sadece fizyoterapistler çalışmazken fizyoterapistlere seslendiği bir yazıda elbetteki fizyoterapistin alanında çalışmak istemektedir.Farklı birşey söz konusu ise zaten diğer meslek grupları ve kurum sahipleri ile muhattap olurdu.Kadir Bey sizlerinde , bizlerinde aldığı eğitimlerde harcanan onlarca emek var bilirsiniz ve emeğe saygı duyduğunuz inancındayım.Bir beden eğitimi öğretmeni olarak ,bence fizyoterapist olmaya çabalamaktansa olduğunuz mesleğin hakkını vermeye çabalayın.
30-08-2006
Pınar ERSOY
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Kullanıcı Görüşleri...