Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

KOKUŞMUŞ KURUM!!

ARKADAŞLAR SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ SARAY REH DA YAPILAN BİR PANELDE KURUMUN KOKUŞTUĞUNU İFADE ETMİŞTİR. DÜN GENEL MÜDÜRÜMÜZLE 81 İLDEN UZMAN BİR ARAYA GELDİK.GENEL MÜDÜRÜMÜZ ÇOK HİKAYE ANLAATI BİZİ NEŞELENDİRMEK VE NEŞELENDİREN HİKAYENİN İÇİNDEN ANLAM ÇIKARMAMIZ İÇİN. KENDİSİ KONUŞTU VE 10 DAK NIZ VAR SORULARINIZ ALAYIM 11 DE BAKANLA TOPLANTIM VAR DEDİ. SORULAR GELDİ, ZAMAN ZAMAN HAKARET EDER GİBİ CEVAPLAR ALINDI, ZAMAN ZAMAN ÇEVİR KAZI YANMASIN OLDU...KENDİSİNİ ATATÜRKE BENZETTİ, DEVRİMCİ BİR ADAM OLDUĞUNU İFADE ETTİ. YA İPE GİDECEĞİNİ YA DA KAHRAMAN OLACAĞINI DİLE GETİRDİ.KENDİ DÖNEMİNDE HİÇBİR ATAMANIN SİYASİ OLMADIĞINI DİLE GETİRDİ. KOKUŞMUŞ KURUM LAFININ ARKASINDA DURDUĞUNU, BİRİNİN KAFASINI KUMDAN KALDIRMASI GEREKTİĞİNİ BUNU YAPANINDA KENDİSİ OLDUĞUNU İFADE ETTİ.3 KEZ TELDE KONUŞTU TOPLANTI SIRASINDA. AY BAKANIN TOPLANTISINA DA YAKLAŞIK 1 SAAAT GEÇ KALDI BU ARADA:)SAYIN BAKANIMIZIN TEPKİSİ NEDİR YA DA TPOLNATI SAAT KAÇTAYDI. VE BU ARADA TELDE KONUŞURKEN TEK TOPLANTIYA KENDİSİNİN GEÇ KALDIĞINI DA İFADE ETTİ. YORUM YOK.

19-11-2005
Sultan ATESOGLU
Sosyal Hizmet Uzmanı
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
9 Yanıt
Değerli kardeşimiz, meslektaşımız SONER KOLÇAK' ı NİĞDE - Demirkazık Dağı'nda çığ düşmesi sonucu kaybettik.kendisine Allah'tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz..
13-02-2006
Yasin GÜNDOĞDU
Sosyal Hizmet Uzmanı

kurumun kokuşmul olduğuna kesşnlikle katılıyorum ayrıca Sayın Pala'yıda kınıyorum. şimdi hükümetin koltukçuluğunu yapma zamanı değil tam yeni kanun tasarısı çıkarken sert eleştiriler yapma zamanıdır.

zaten ne geldiyse bu mesleğe siz ve sizin gibiler yüzünden geldi. yani seviyeli tartışmaya falan davet eden arkadaşa söylüyorum böylelri oldukça bu mesleğin içinde seviyeli tartışma falan olmaz. insan gerçekleri görmüyorsa ve "halime şükür" mantığı ile çalışıyorsa diyecek hiç bir şey yok.

siz öyle devam edin biz böyle bakalım kim kazanacak?

zaman gösterecek..

13-02-2006
Rotterdam SÜPER
Sosyal Hizmet Uzmanı

kızmadım tamam:)kızacak bişey yok.senin görüşün ve benim görüşüm aynı olmak zorunda değil yani dimi?meesleğini seven herkese merhaba
05-12-2005
Sultan ATESOGLU
Sosyal Hizmet Uzmanı

neden kızdınki sultan hanım ben sadece görüşümü belirttim ve gerçekten önyargılı ve taraflı olmakla bir yere varılmayacagını görüyoruz.ayrıca sen benmim meslektaşımsın yeri geldiğinde senin ve diğer meslektaşlarımın hakkını sonuna kadar ararım.Sana yazdığım bazı cümlelerdeşkaydı daha önce konuşmuştuk ayrıca herkese selamlar polemik falanda yok birlik olmak için ne gerkiyosa ben elimden geleni  yapıyorum ve yapmaya hazırım
02-12-2005
Hayrettin PALA
Sosyal Hizmet Uzmanı

 sorun makro politikalar oluşturmamaktan ve bu işi yapan insanların çoğunun bu işe uygun olmayışından kaynaklanıyor. ayrıca siz kouş sistemi ile bakım yapılan çocukların her birinin başına 1 uzmanda koysanız bu sorunlar olacaktır. ATO da özürlüler için düzenlenen konferansta Ertan Kahramanoğlu 2828'in yeterli olduğunu fakat bu zamana kadar uygulamaların eksik yapıldığından bu tür sorunların ortaya çıktığını belirtmiştir.

 Ayrıca Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Başkanı Murat ALTUĞGİL çözümü çok güzel açıkladı:

1) Para

2) Personel (nitelikli)

3) Politika

ve şunuda söylemek istiyorum lütfen bu meslekten olan herkes mesleğe sahip çıkılması için Sosyal Hizmet Uzmanları Derneğine üye olsunlar (Reklam değil :)

30-11-2005
Yunus DURSUN
Sosyal Hizmet Uzmanı

evet haklısın arkadaşım....konuşmuyorum artık.birlik olmak benim en büyük idealim..inşallah
30-11-2005
Sultan ATESOGLU
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaslar iste bizim basimiza ne geliyosa bu seviyesiz tartismalardan geliyor. hadi artik birlik olalim olmaz mi?
30-11-2005
Mehmet Can ÖZKAYA
Sosyal Hizmet Uzmanı

çok güzel ve yerinde öyle mi:=)yukarıda da dedim yorum yok. bingölde zor koşullar dediğin teröristlerle çalışmıyorum sonuçta.işimi öyle yas da böle yapmaya çalışıyorum.zorlukları aşmak bizim görevimiz.neyse bu konularda tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum.
30-11-2005
Sultan ATESOGLU
Sosyal Hizmet Uzmanı

ya sultan hanım sana yakıştımı şimdi bı konuşma sana soruyorum. Sen bir devlet memurusun ( her ne kadar bingölde çalışsanda:)) senin bu gibi polemiklere girmen sana ve mesleğimize zarar getirmezmi? hem bende Genel Müdürün konuşmalarını dinledim çokta güzel ve yerinde konuştu. bizler için toplantıya geç kaldı. bunda alay konusu yapılacak ne var ki? İstersen bunları zamana bırakalım ben inanıyorum. sende inan birçok olumsuz durum düzelecektir ve cevabı hak edenler cevabını aldı .sen olsan o durmda aynı cevabı vermezmiydin. Kusura bakma ama bunları belirtmek zorundaydım. ben yazını geç okudum belki sende zor şartlarda olduğun için:) geç okursun iyi çalışmalar. kendine iyi bak
29-11-2005
Hayrettin PALA
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 637 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Şeyma T.
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Bugün

Semanur Ö.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Bugün

Esma A.
Dil ve Konuşma Terapisti

Bugün

Pınar B.
Uzman Öğretici

Bugün

Zafer B.
Psikolog

İş mi Arıyorsunuz?

Mezun oldunuz, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!