Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

İmza yetkisi

Arkadaşlar merhaba. Son sınıf lisans çocuk gelişimi öğrencisiyim. Mezun olunca rehabilitasyonda çalışmak istiyorum.Ancak imza yetkisi olayı kafamı karıstırıyor. Bu konu nedir? Bizim imza yetkimiz var mı ? Teşekkür ederim.

26-07-2016
Fatmanur GÜLER
Çocuk Gelişimcisi
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
4 Yanıt
Mart ayında kurumlara gelen yazıyla artık Çocuk Gelişimciler formasyon olmadan Uzman öğretici olarak çalışabiliyor. Ataması yapılabiliyor.
18-04-2017
Gülçin KILIÇASLAN
Çocuk Gelişimcisi

Son sınıf çocuk gelişimciyim. Bakanlık devlet okulu atamalarında formasyon istiyor. Özel kurumların bazıları formasyon talebinde bulunuyor. Aynı bölümden mezun arkadaşlarım formasyonsuz çalışıyorlar, imza yetkileri de var.
22-12-2016
Özlem EREN
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Pedagojik formasyonunuz olduğu takdirde imza yetkiniz var. Formasyonunuz yoksa Rehabilitasyonlarda çalışamıyorsunuz. bunu bizzat bakanlığı arayıp öğrendim.

01-08-2016
Aydoğan ELÇİ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Evet var
27-07-2016
Yaman GUNAY
Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.

Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...