Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

IQ ÇOCUKLARDA EN ERKEN KAÇ YAŞINDA YAPILIR?

MERHABA 15 AYLIK CP TETRAPAZİ KIZIM VAR.UZMANLAR ZEKASI HAKKINDA FARKLI YORUMLAR YAPTILAR.KİMİSİ ZEKASININ %98 NORMAL OLDUĞUNU(DENVERE GÖRE)KİMİSİDE ZEKASINDA%25LİK BİR EKSİKLİK OLDUĞUNU.BENDE ŞAŞRIDIM KALDIM.ACABA KIZIMIN ZEKA POBLEMİ VARMI YOKMU DİYE.ZEKASININ NORMAL OLDUĞU NASIL BİR TEST İLE ANLAŞILIR.YAŞI YAPILICAK ZEKA TESTİ İÇİN UYGUNMUDUR.BURSADA YAŞIYORUZ.EĞER BÖYLE BİR TESTİN KIZIMA YAPILABİLMESİ MÜMKÜNSE BURSADA YAPILABİLİCEK BİR YER KONUSUNDA BİLGİNİZ VARMI.SAYGILAR SUNUYORUM.
04-05-2007
Emel YILDIZ
Diğer
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
1 Yanıt
emel hanım bir kere çocuğunuzun yaşı test için uygun değildir. bu yaştaki bir çocuğa da zeka testi uygulanmaz. siz bu konuda sadece eğer tıbbi tedavi yapılırsa devam ettirin.
07-09-2007
Abdulkerim PUSAT
Diğer

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Kullanıcı Görüşleri...