Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

HERŞEY BİTMİŞ GİBİ

KENDİE BAZEN ÇOOK ŞAŞIRIYORUM GEÇMİŞTE YAŞADIKLARIMI GÜN İÇİNDE YAŞAMIŞ GİBİ VEYA TEKRAR YAŞAYACAK KORKUSU GELİYO.ONLARI HATIRLADIĞIMDA YANIMDAKİ İNSANLAR KİM OLURSA OLSUN İSTEMEDEN KIRIYORUM SONRA ÖZÜR DİLEMEKTE İSTEMİYORUM AÇIKCASI ARKAMI DÖNÜP GİDİYORUM GEÇMİŞTEN KURTULAMIYORUM.20 YAŞINDAYIM MUHASEBECİDE ÇALIŞIYORUM EV VE İŞ YANİ YARDIM İSTİYORUM LÜTFEN NE YAPMALIYIM KENDİMİ TANIYAMAZ OLDUM EN YAKIN ARKADAŞLARIMLA BERABERKEN BİLE ONLARI KIRIYORUM SABAHLARI DAHA ÇOK OLUYOR BU YARDIM EDİN TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN
26-08-2005
Burcu SAĞLIK
Diğer
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
8 Yanıt
Eğitim Uzmanı
abdullah demir

Tarih
02-09-2005

 

 

yasemin hanım siz bizim nilüfer hanımla yadıklarımızdan flört ettiğimiz<i düşünüyorsanız siz flört etmeyi bilmiyorsunuz demektir. sizin oralarda birbirini çaya davet eden iki insan hemen flört mü ediyor. kendi kültür değerlerinizle bizi yargılamak sizin haddinize değil. önce flört etmyui öğrenin sonra eleştiri yapın. üstelik sizi de ilkgilendirmez. yargılayacak olan da site yöneticisidir. siz değilsiniz. siz kendi işinizle uğraşın.

 

Psikolojik danışma bölümünde de marifetiniz ortada herkesi azarlıyorsunuz . 

Bu nasıl bir durumdur.Gerçekten durumunuz kötü.

08-09-2005
Sarp BENGÜ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

sana abdurahman çelebi demedim, olma dedim. yaran var ki üstüne alıyorsun. iki kişinin muhabbetine izinsiz girme demek anlamına gelen abdurahman çelebi olma dedim saygı göster dedim insanların konuşmalarına. yine söylüyorum saygı göster ve abdurahman çelebi olma.
08-09-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

Onun öncesindeki mesajını da yayınla .Özel mesajlardan rahatsız edip durduğunu açıkla .Abdurahhman çelebi demişsin geçtik,her neyse kimseyi özel mesajlarden gerekçen ne olursa olsun rahatsız etme ayıptır.

08-09-2005
Sarp BENGÜ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

fazlası da zaten beni ilgilendirir çünkü o önermeleri ben söyledim.
08-09-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

Burcu hanım önce bir hekime başvurmanızı salık veririm .Hekim görüşmelerinizden sonra sorunların yönü ve tipi daha çok belirecektir.Bu arada "reçetenizdeki" tekrar süresi neden en az 21 günmüş acaba?.Ondokuz veya 20 değil ,fermantasyon süresi filan mı bu , merak etmedim desem yalan olur .

06-09-2005
Sarp BENGÜ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

evet her şey dediğim kadar kolay. siz deneyin sonuç başarılı olacak. merak etmeyin.
06-09-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

hayır herşey söylediğiniz kadar kolay değil şimdide uykusuzluk uyuyamama problemim var gece gözümü kapatınca biri yüzüme bakıyo gibi herşey çok karışık kurtulamıyorum kendimi sıyıramıyorum
06-09-2005
Burcu SAĞLIK
Diğer

bilişsel olarak kendinizi olumsz cümlelerinizle yargılıyor ve bilinçaltınıza sürekli olumsuzluk yüklüğyorsunuz. bu nedenle de istemediğiniz durumları ister istemez yapmak durumunda kalıyorsunuz. kendinizi birinci olarak olumsuz önermelerde kurtarın. bu nedemek diyorsanız örnek olarak söyleyeyim şimdiki zaman içeren ve bir durum düşünce ve olayları anlatan tüm cümleleriniz. sizin yazdığınız (GEÇMİŞTE YAŞADIKLARIMI GÜN İÇİNDE YAŞAMIŞ GİBİ VEYA TEKRAR YAŞAYACAK KORKUSU GELİYO.ONLARI HATIRLADIĞIMDA YANIMDAKİ İNSANLAR KİM OLURSA OLSUN İSTEMEDEN KIRIYORUM SONRA ÖZÜR DİLEMEKTE İSTEMİYORUM AÇIKCASI ARKAMI DÖNÜP GİDİYORUM GEÇMİŞTEN KURTULAMIYORUM.) dümlelerinizin yapısını incelediğinizde görecksiniz hepsi şimdiki zamanla bitiyor ve bilinç altınızı direk etkileyerek sizin istediğiniz gib olmanızı engelleyen cümlelerdir. bu doğrultuda bu cümlelerinizden kurtulmanız gerekir. bu nedenle kendinizle ilgili olumsuz tanımları bir kenara not alın ve tam zıddı olan GEÇMİŞTE YAŞADIKLARIMI GÜN İÇİNDE YAŞAMIŞ GİBİ VEYA TEKRAR YAŞAYACAK KORKUSU YAŞAMIYORUM. ŞEKLİNDE ÖNERMELERE DÖNÜĞŞTÜRÜN VE BU YENİ ÖNERMELERİNİZİ BİR KENRA NOT ALARAK HER GÜN OKUYUN.

UNUTMAYIN Kİ İNSAN KENEİNİ NEYLE VE NASIL TANIMLARSA ÖYLE OLMAYA MEYLEDER. BU NEDENLE KENDİNİZİ NASIL GÖRMEK İSTİYORSANIZ O CÜMELERİ KENDİNİZLE İLGİLİ KURUMN VE BU CÜMLELERİNİZİ HER GÜN TEKRAR EDN. SİZ İSTEMESENİZEDE EN AZ 21 GÜN BOYUNCA BU CÜMLELERİ OKURSANIZ BİLİNÇALTINIZ ARTIK ONA GÖRE DAVRANIR VE SİZDE İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR İNSAN OLURSUNUZ.

YİNE SORMAK İSTEİĞİNİZ ŞEYLER OLURSA PAYLAŞIRIZ.

SAĞLICAKLA KALIN

 

26-08-2005
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...