Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

HASTANEDE ÇALIŞAN ARKADAŞLAR

ARKADAŞLAR ELİNDE AİLE GÖRÜŞMELERİNDE KULLANILAN AİLE BİLGİ FORMU VE ÖNERİ PAKETLERİ OLANLAR MAİL ADRESİME GÖNDEREBİLİRMİ LÜTFEN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

07-01-2008
Derya ŞİMŞEK(ÖNCEL)
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
0-14 değil 0-18 yaş arası çocuklarla çalışıyoruz kübracım. sen zaten birşeylerin ayrımına varmışsın. umarım meslektaş oluruz. Hacettepe'li olmanın bir ayrıcalık olduğunu okuyunca daha iyi anlayacaksın. dersleri öğretmenliklere göre daha yoğundur ama bu alandaki temelin daha sağlam olur. meslek hayatına atılınca da kendini daha iyi geliştirebilirsin. okulda kazanacağın bilimsel düşüncede iş yaşamında kendini geliştirmede kolaylık ve de kalite kazandıracaktır. yalnız öğretmen olarak atanamazsın yeniden hatırlatayım ama zaten bunuda aramazsın:))
03-09-2008
Tuğba ERGÜN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

şaziye hanım nedir nu hacettepe duyulan öfke bukadar kzımayın bence aradaki farkı kabul edin hiç olmadı açın ders içeriklerini inceleyin.. hem uzman hemde öğretmen olamazsınız bu arada bizler sağlık çıkışlıyız sadece ve uzman olarak atanıyoruz ve özeldede o şekilde imza atıyoruz.. atananlar olduğunu söylemişiniz evet verdir ama işe başlayamamışlardır çünkü bu kargaşa hep oluyor ama göreve başlayamadıkları için başkalarının hakkını yiyorlar.. herkese kolay gelsin mesleklere saygı ve etik olalalım lütfen..
03-09-2008
Zülfiye ÇAKIR
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Ama söylemiyorsun !!!! işte söyle kim atanmış ???hangi bölüm mezunu ????söyle de öğrenelim Kübra Hanım soruyor işte söyle öğrensin sadece var siz değilsiniz diyorsun ben de efendi efendi soruyorum kim nere mezunu diye keşke olsada hastanede çalışan klinik çocuk gelişimci artsa halkta bizden yararlansın toplum bizim bu alanda da çalıştığımızı öğrensin değil mi ama
03-09-2008
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

anladım çok teşekkür ederim yardımınız için umarım bende sizler gibi olurum benim içinde zaten en iyi okul hacettepe bende HACETTEPELİ OLMAK AYRICALIKTIR demek istiyorum(hacettepeyi çok sevdiğim için bunu istiyorum)tekrar teşekkürler
03-09-2008
Kübra ÇELİK
Diğer

hastaneler sizin tekelinizde değil. üzgünüm.
03-09-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

ben eleştiri yapmıyorum. siz sadece hacettepe çocuk gelişimi bölümünün hastanelere atandığını söylüyorsunuz,ama gerçek çok farklı.diğer çocuk gelişimi mezunları da hastanelere atanabiliyor ve atananlar var.örnekleri var.görüyoruz ve bu durumdan mutlu oluyoruz net sözylüyorum.açık ifade ediyorum.onun için diyorum yanlışınız var.
03-09-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sadece eleştiri yapıyorsun bizi bilgilendirin öğrenelim nerde hangi üniversitede sağlık bilimleri fakültesine bağlı çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü var ?????????
03-09-2008
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

zaman dediğimiz kavram herşeyi değiştirir ve geliştirir.çok oldu sanırım mezun olalı.peki siz nasıl biliyorsanız öyle davranın,ama insanları yanlış bilgilendirmeyin. :) :) :)
03-09-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sadece hacettepede; sağlık bilimleri fakültesine bağlı olan çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü yanlızca ve sadece HACETTEPE üniversitesinde vardır. Burdan mezun olan çocuk gelişimciler Hastaneye atandıkları taktirde Klinik Çocuk Gelişimici ünvanıyla poliklinikte çlışabilirler :))
03-09-2008
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

ben zaten belirttim çocuk gelişimi bölümünü okumalısın diye, niye hacettepe diye belirtme gereği duyuyorsunuz. bu arada sadece hacettepede yok bu bölüm araştırmanızı tavsiye ederim.
03-09-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

hastane okullrında çalışan öğretmen arkadaşlar var fakat onların ataması çok daha az yapılıyor sanırım. okul öncesi yada çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni arkadaşlar hastanenin sadece kreşinde çalışabiliyorlar diye bilgim var. Çocuk gelişimcisi olarak atanamıyorlar. fakat Hacettepe Çocuk Gelişimi lisans mezunu olursan ancak yukarıda şaziye hanımın dediği şekilde çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı olarak hizmet edebilirsin. başarılar..
03-09-2008
Tuğba ERGÜN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Birde Hacettepe çocuk gelişimi ve eğitimini okumalısın. Sana hayatında başarılar.
02-09-2008
Sema TAN
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

hastanede çalışan çocuk gelişimi uzmanlarının serumla,aşıyla bir alakası yok.çocuk gelişimi uzmanları o-14 yaş arası çocukların gelişimlarinin takibini yapıyor ve bunu raporlaştırıyor.denver veya ankara gelişimsel değerlendirme envarteri denilen testlerle çocuklarda gelişimsel gecikmenin ya da normal gelişimin takibini yapıyor.davranış problemleri,aile danışmanlığı gibi çalışmaları yürütüyor. hastanede nasıl çalışabilirsin? çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü okumalısın kpss ye girmelisin ve atama zamanlarını takip etmelisin. sana kolay gelsin...
02-09-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

ben kız meslek lisesi çecuk gelişimi ve eğitimi bölümündeyim hastanelerde çalışmak istiyorum sağlıkçı olmak istiyorum yani össye gircem ne yapmam gerektiğni hiç bilmiyorum hastanedeki çalışma ortamı nasıl bilmiyorum bunu size sormak istedim bunun içindesiniz diye çünkü herkez bişeyler söylüyo ve kimin doğru olduğunu bilmiyorum okul öncesi okuyan biri bile hastanelerde çalışabiliriz çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği bile yapabiliriz diyo yani eğer öyleyse okul öncesine girmek daha kolay onu tercih edelim ama çok saçma bir öğretmen sağlık hakkında nekadar bilgisi olabilirki en fazla bizim şimdi öğrendiğimiz çocuk hastalıkları serumlar aşılar falan yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler
02-09-2008
Kübra ÇELİK
Diğer

Hayırlı olsun nereye atandın nerde çalışıyosun ?? Hatice Hanım çok saygın bi insan onunla bu şekilde konuştuğunuza inanamıyorum. Şaziye hanım adına ben özür dilerim Hatice Hanım kusura bakmayın ..
31-08-2008
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Elif hanım kendini ifade edebilecek seviyede sanıyordum.Ama siz bu inancımı baltaladınız.kendisi bana form göndereceğini vaad etmişti.Şimdi siz vakitten bahsediyorsunuz.sizin vaktiniz bol sanırım.hatice hanım ben size bir mesaj yazmamışken neden cevap verme gereği duydunuz anlamadım.bu arada ben kpss ye girdim ve atandım zaten. :) :) :)
31-08-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

yine canınız mı sıkıldı uğraşacak iş mi arıyorsunuz elif hanımın sizinle uğraşmak yerine daha önemli işleri vardır eminim sizde kendinizi geliştirecek işler bulun kpss ye falan hazırlanın kendi işinizi yapın böylece bizlerin alanınıda işgal etmezsiniz bizim sizlerin alanlarınızi işgal etmediğimiz gibi
31-08-2008
Hatice Güler GÜNDOĞDU
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

bana bir form gönderecektiniz hala elime ulaşmadı bir sorun mu var sesiniz hiç çıkmaz oldu arkadaşım bizleri engin bilgilerinde aydınlatmanı istiyoruz.
31-08-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

çocuk olma o zaman arabamı ver mantığıyla yaşamayalım. işinize geldiği gibi yaz bakalım
15-07-2008
Şaziye SAYGIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Banucum bana göndermiştin aile görüşme formunu yeni bi düzenleme yaptın mı ? forumlarda HAAA BİDE SEN ŞAZİYE HANIMA AİLE GÖRÜŞME FORMU GÖNDERME BEN ONA GÜZEL Bİ FORM GÖNDERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM :))))))))))))))))))))))))))))))))))
15-07-2008
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 1072 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Şule E.
Fizyoterapist

Dün

Halime K.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Dün

Tuba K.
Psikolog

Dün

Cennet A.
Psikolog

Dün

Ayşenur D.
Psikolog

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...