Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

GÖREVLENDİRMEDE İLE İLGİLİ BİR SORU

23 ŞUBAT 2008 DE REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİNDEN ÖZEL EĞİTİM SINIFINA GÖREVLENDİRME İLE GEÇTİM .OKUL TATİLE GİRİNCE YAZ TATİLİNDE BENDE RAM A TEKRAR DÖNECEK MİYİM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN ACİL CEVAP BEKLİYORUM? MEB İN İNTERNET SAYFASINA BAKTIM FAKAT SORUMA CEVAP BULAMADIM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN ACİL CEVAP BEKLİYORUM...(GÖREVLENDİRME İLE GEÇTİĞİMDE ADAYLIĞIM KALKMAMIŞTI ARTIK ADAY ÖĞRETMENLİĞİM KALMIŞTIR.)
05-06-2008
Hanife OKTAY
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
3 Yanıt
soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim..Öncelikle adaylığım kalktı bir yılı geçti ikincisi görevlendirme dilekçemde ne yazdığını hatırlamıyorum dilekçem galiba okuldadır bakmam gerekli.Eğer yaz tatilinde rama gidersem gerçekten benim için motive bozukluğu olacak ve çalışma hevesi denen birşeyim kalmayacak ayrıca geçen senede adaylıktan dolayı tatil yapamadım bence çok saçma bir durum olacak rama dönersem.
06-06-2008
Hanife OKTAY
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

hanife hocam görevlendirmenizde eğitim-öğretim yılı sonuna kadar yazılmışsa yaz tatilinden faydalanabilirsiniz.ancak görevlendirmede ders yılı sonuna kadar yazıyosa yazın ramda çalışmak durumunda kalırsınız.
05-06-2008
Mehmet YÜREKLİ
Özel Eğitim Öğretmeni

mrb hanife bende ram a atanmışken özel alt sınıfa görevlendirildim ve yaz tatilinde tekrar ram a geçtim seninde öyle olur.adaylığın 1 sene dolunca kalkıyor atanma tarihine göre hesaplarsın.
05-06-2008
Selcan GÜRYALIM
Görme Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 1032 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Ahmet S. Y.
Psikolog

Bugün

Tuğba K. K.
Psikolog

Bugün

Ayşenur D.
Psikolog

Bugün

İrem Ç.
Psikolog

Dün

Filiz Ç.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi