Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

FTR bölümünün Sayısal 1 Puanıyla Öğrenci alması

Bildiğiniz üzere bu sene itibariyle bölümümüze Sayısal-1 puanıyla öğrenci alımı yapılacak.Bunu Yüksek Okul olmamıza bağlıyorum.Aslını bilen var mı?Değişen bişey olur mu?
24-07-2006
Atakan HOROZOGLU
Fizyoterapist
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
25 Yanıt
Hocam bana yollarsanız çok sevinirim.Bu konunun ilerde başımıza bela olacağını düşünüyorum ve bu yüzden önemsiyorum.Sitenin özel mailler kısmından yollayabilirmisiniz?
17-11-2006
Atakan HOROZOGLU
Fizyoterapist

arkadaşlar dilekçe hazırlandı bunun için isteyenlere maille gönderebilirim.
16-11-2006
Mustafa YILDIZ
Fizyoterapist

BİZ SİZİN DEDİKLERİNİZİ DEĞİL SİZİN TEŞHİSİNİ KOYDUĞUNUZ HASTAYA İLACSIZ KENDİ TEDAVİ PROGRAMIMIZI SİZİN KONTROLÜNÜZ ALTINDA UYGULARIZ. BİZ SİZİN DEDİĞİNİZİ YAPMAYIZ. ÇÜNKÜ SİZ FİZYOTERAPİST DEĞİLSİNİZ.
16-11-2006
Mustafa YILDIZ
Fizyoterapist

Kimse senin kardeşin değil!!!Helede böyle maço,kıro söylemlerinle hiçkimsenin kardeşliğini hakedeceğini zannetmiyorum.Git bu ahkamını köyünün kahvesinde kes.Bu siteye yakışmıyorsun.Tartışmayacağım bile senle...Arkadaşlar kimse bu şahsiyete birşey yazmasın...muhatap almayın olsun bitsin...
09-11-2006
Ahter SÜMBÜL
Diğer

say-1 puanıyla almasının sebebi yüksekokul olarak geçmesidir.ösym kitapçığında yazıyor bu zaten.birde çok fazla gereksiz polemik var sitede.
30-10-2006
Serdar KARAKAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Turhan bey konuya tamamen hakim değilseniz lütfen burda yazdıklarınıza dikkat ediniz.Burada tıp fakülteleriyle bizim bölümün puanlarının kıyaslanması gibi bir durum söz konusu değil.Benim yapamadığım şu hesabın doğrusunu yapıp lütfen bizide bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.Hoş,ben sayısal 1 sayısal 2 kıyaslaması yaptığımı hatırlamıyorum ama...
04-10-2006
Atakan HOROZOGLU
Fizyoterapist

bu arada konuyu açan arkadaş çok kompleksliymiş.sayısal bir sayısal 2 puanın bile aceleden hesap edememiş.arkadaşım fizik tedavi ve reh.y.o nun tıp fakültelerinin bir çogunu geride bırakması ne zaman olur bşlşyormusun????? hiç bir zaman!!!!!!!!!
03-10-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

arkadaşlar sizlere yararlı bilgiler verdim ve tüm sorunlarınıza cevap verdim.fizyoterapistler günü isimliş konuyu okuyun yeter.tüm fizyoterapistlere duyrulur.
03-10-2006
Turhan USLUOGLU
Fizik Tedavi Uzmanı

Arkadaşlar mesleki açmazlarımızı olur olmaz her platformda konuşmayalım.Her kaba sağılmayın lütfen.Doktor mu ne olduğu belli olmayan, muhtemelen sizlerle kafa bulan insanlara cevap yazmak çok komik kaçıyor.Kendi sitemizde tartışalım çözüm üretelim.Kol kırılsın yen içinde kalsın.İyi çalışmalar.(fizyoterapist.org foruma buyrun.)
02-10-2006
Jansel YILDIZ
Fizyoterapist

Bakıyorum hocam fizyoterapistlere çok ilgilisiniz.Sayfalarımızda dolanıyor forumlarımızı okuyor,hatta fikir beyan ediyorsunuz.Şimdi siz konuyu böyle bir yere nasıl bağladınız hala anlayamadım.Biz zaten işimizi yapıyoruz ve kimsenin yetki alanında gözümüz yok,aksine elimizden alınmaya çalışılan haklarımızı korumaya çalışıyoruz.Bu kadar sağ duyulu olduğunuz için size çok teşekkür ederim(!)
17-09-2006
Atakan HOROZOGLU
Fizyoterapist

Arkadaşlar lütfen Mustafa Özdemir adlı sanal şahsiyete cevap yazmayın.Doktor olduğunu sanmıyorum.Çok komik bir çıkış.Gülün geçin.Şahsen ben öyle yaptım.:))))
15-09-2006
Ayla ÖZGEN
Fizyoterapist

rehabilitasyon ekibinin şefi doktor olmalıdır.diğer meslek elemanları yardımcı sağlık elemanıdır.fizyoterapistlerin bu gerçeği çarpıtmak istemelerini anlayamıyorum.4 yıllık eğitim alman beni ilgilendirmez kardeşim.yasal olarak benim yazdığımı uygulayan kişisin o kadar.otur ve işini yap.onun bunun yetki alanına girmeye çalışma.
15-09-2006
Mustafa ÖZDEMİR
Fizik Tedavi Uzmanı

Bugün gazetede burs verecek bir kurumun ilanında yanlızca say-2 ve ea-2 bölümlerinden başarılı öğrencilere burs vereceği yazıyordu;anlaşılan say-1 ve ea-1 başarı gösteren öğrencileri önemsemiyorlar;ayrıca beni düşündüren bir konu daha var,ösym;fizik tedavi bölümlerini açarken;özellikle az gelişmiş illerin,isimleri duyulmamış üniversitelerini seçiyor;önce muğla,şimdi de kırşehir...Anlayabilmiş değilim,üstelik antalya akdeniz;konya selçuk;ve mersin üni. ftr bölümü açmak için girişimlerde bulunmuşken;ne yapılmak isteniyor,düşünce nedir bilmiyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve bizimle paylaşırlarsa sevinirim...Herkese iyi çalışmalar
11-09-2006
Kadir Ulvi ÜMİT
Fizyoterapist

Ağzına sağlık hocam.Vallahi doğru söylüyorsun.Ama gelgör ki insanlar bunu bilmiyor.Benim anlatmak istediğim şey bölümümüzün popularitesinin artmasıyla,kendi reklamını yapması.Ve bana göre sayısal 1 le öğreni alması kötü bir reklam oldu.Gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz ya... Herkese iyi çalışmalar
10-09-2006
Atakan HOROZOGLU
Fizyoterapist

yav ne alakası var fakülte yüksekokul.ne oluyor ben anlamıyorum.sonuç olarak 4 yıl okuyorsun ve fizyoterapist olmuştır diye diploma veriyorlar.siz boşverin bu tartışmaları.
05-09-2006
Murat SOYKA
Fizyoterapist

nazmiye hanım bana msn adresinizi veya mail adresinizi veririmisiniz bende hacettepe üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü öğrencisiyim.size birşeyler sormak istiyorum.
02-09-2006
Elçin TONBUL
Fizyoterapist

Süleyman Demirel 2. öğrencisiyim. Geçen sene ben de duymuştum. Bizim okul hemşirelerle birleşerek Sağlık Bilimleri Fakültesi olacakmış. En kısa zamanda olacağını biliyorum. Bu konuda çalışmalar devam ediyor.
02-09-2006
Bayram Sönmez ÜNÜVAR
Fizyoterapist

yani bu sene sınava girecek öğrenciler hacettepe fizik tedavi ve rehabilitasyonu fakülte olarakmı görecekler klavuzda?
02-09-2006
Elçin TONBUL
Fizyoterapist

merhabalar.ben hacettepe mezunuyum ve hala okuldaki hocalarımla bağlantıdayım.bu konu hakkında çok konuştuk bizzat onlardan duydum.bizimle birleş icek bölümlerin alt yapısı yetişmediği için seneye kalmış yoksa bizim taslağımz bu yıla çoktan hazırmış.ama galiba fakülte dekanı büyük olasılıkla hemşirelikten olacakmış.iyi çalışmalar...
02-09-2006
Nazmiye AKBEY
Fizyoterapist

Türkiye Anayasası'nda daha sıfatımız bile bilinmiyorken üniversite sınavlarında hangi kategoriye göre giriş yapılacağı veya yüksek okul mu iyidir yoksa fakülte olmak mı iyidir diyerek tartışmak ne kadar gerekli?Saygılarımla.İyi çalışmalar Atakancığım...
01-09-2006
Barış SARI
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 673 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Merve A.
Ergoterapist

Dün

Hüseyin K.
Psikolog

Dün

Meftune S.
Çocuk Gelişimcisi

Dün

Ebru K.
Psikolog

Bugün

Duygu U.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...