Soru-Cevap

EĞİTİM SINIFLARININ KULLANIMI

EĞİTİM SINIFLARININ KULLANIMI

MANİSA Milli Eğitim Müdürlüğü Ankaradan görüş aldığını ve ildeki kurumlardan, her sınıfın kendi amacı dışında kulanılamayacağını bildirerek,merkezlerden ay sonunda bölüm ve sınıflara göre ders dağıtım çizelgesi vermelerini zorunlu koydu.Yani Eğitilebilir bireysel sınıfında boş da olsa öğretilebilir çocukla çalışamayacağını çalışanların seans ücretlerini ödemeyeceğini kurumlara bildirdi.Kurumlar bu manasız ve anlamsız çağ dışı diretmeden dolayı çeşitli sorunlar yaşamakta.Korkarız bu sıkıntılar çocuklara yansıyacak.yani bazı programları daha az öğrencisi olması nedeniyel mecburen ve üzülerek diğer çocuklara hizmet verebilmek için kapatma durumuna düşecekler.Bu konuda benzer sıkıntıları olan yada kurumlar varmı acaba?Bildiriseniz seviniriz.
22-12-2006
Belirtilmemiş
Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS"e otomatik aktarın.
3 Yanıt
Sınıflar için hangi özür grubuna izin verilmiş ise sadece o özür grubunda eğitim verilebilir.Duymlarımıza göre ocaktan itibaren bu diretme tüm türkiyede uygulanacak ve ders dağılım izelgesi ile sınıflarda boş olsa dahi başka bir programdan öğrenci alınamayacak.Acaba bu yanlış uygulama nasıl Düzeltilir?
29-12-2006
Belirtilmemiş

Daha öncede yazmıştık.Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Ankaradan görüş aldığını ve ildeki kurumlardan, her sınıfın kendi amacı dışında kulanılamayacağını bildirerek merkezlerden Örneğin Eğitilebilir bireysel sınıfında boş da olsa öğretilebilir çocukları o sınıfta derse almamalarını yakso ücretini ödemeyeceklerini kurumlara bildirmişti.Aynı görüşü Bakanlıktan yazılı olarak kurumumuz adına istedik ve bize aynen şu cevabı verdiler.sorunlar yetmezmiş gibi birde bu çıktı.
29-12-2006
Belirtilmemiş

böyle saçmalık olamaz il milli eğitim bişeyleri kesin farklı algılamıştır her zaman olduğu gibi
26-12-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Kullanıcı Görüşleri...
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
  • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
  • Veritabanı sunucu hizmeti
  • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
  • Web tabanlı veya Masaüstü kullanımı
  • MEBBİS otomatik veri aktarımı
  • PKT, KDF ve diğer formların kolayca üretimi
  • Bir yıl ücretsiz teknik destek
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...