Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

DEVLET HASTANESİNDE ÇALIŞMA

Devlet hastanelerinde çalışan veya konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlara...KPSS ile alınacaklar sözleşmeli personel olacağına göre,özel sektöre oranla daha az kazanacaklarına göre,nöbet durumları söz konusu olabileceğine göre sizce atanmak neden ve ne kadar önemli? Teşekkürler...
09-06-2006
Yasemin IŞIK
Fizyoterapist
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
11 Yanıt
arkadaşlar maalesef ben yazıyorum ama site yönetimi benim yazılarımı hemen ortadan kaldırıyor.herhalde içlerinde patron olan var ve dediklerim zorlarına gidiyor.
28-06-2006
Harun TAŞLI
Fizyoterapist

arkadaşlar maalesef ben yazıyorum ama site yönetimi benim yazılarımı hemen ortadan kaldırıyor.herhalde içlerinde patron olan var ve dediklerim zorlarına gidiyor.
28-06-2006
Harun TAŞLI
Fizyoterapist

mesleğimimde 2. yılımı bitirdim ve 5. kurumumdayım astronomk onlarca rakamı reddedip bahsettiğim tarzda olmayan bir kurumdayım burası değişirse burdanda giderim gerekirsede hiç çalışmam ama asla mesleğime ve bana hakarete izin vermem ben patronların kötü niyetinden bahs ederken neden bukadar alındınız anlamıyorum,ben eşeğiz demedim eşek yerine koymaya çalışanlar var dedim.umarım anlamışsınızdır.
28-06-2006
Ahu SÜRME
Fizyoterapist

iletimi gerçekçi ve iyi niyetle yorumladığınız için teşekkürler harun bey,tam anlamıyla buydu söylemek ve karşı çıkmak istediğim.
28-06-2006
Ahu SÜRME
Fizyoterapist

benim tarzımı bilmeden yorum yapan ahu hanım, bu benim 4. çalıştığım kurum. neden oduğunu düşünebilirsiniz umarım. hiçbir zaman alırım paramı bakarım keyfime tarzında çalışmadım. haklarımız konusunda banim verdiğim savaşın yarısını verdiğinizi sanmıyorum. yine düşünmeden yorum yaptınız.benim takıldığım nokta siz hangi hakla zor şartlarda savaş verip mesleğini icra etmeye çalışan fizyoterapistlere eşek yakıştırmasını yapıyorsunuz.zor durumdaysanız ya çalıştığınız kurumu değiştirin yada bilginizle kendinizi kabul ettirin. birşeyler yazacaksanız da bilerek yazın...
27-06-2006
Adem GÜNEY
Fizyoterapist

sırf cevap yazayım diye yazmışsınız yazınızı. ister özelde çalışın ister devlette bütün kurumların zorluğu vardır. muhakkak çatışma yaşarsınız. ben bir kişinin özelde çalışan bütün fizyoterapistler adına konuşma hakkı olduğunu düşünmüyorum. helede tabir eşek şeklinde aşağılayıcı bir şekilde ise. bence bu konuyu daha da uzatmayın. kabul eden etsin bu yakıştırmayı. ben yinede bu tabirin olgun bir insan tarafından söylenmediğini savunuyorum...
27-06-2006
Adem GÜNEY
Fizyoterapist

Adem bey tarzı insanlardan 3-5 diil malesef çok var.buarada ben kendimi eşek yerine koydurmadığım için sizin tarzınızda ''alırım paramı bakarım keyfime''mantığındaki insanlarla çok tartışıyorum.tabi kızmıyorum tarz meselesi.asıl cehalet bana dokunmayan yılan bin yaşasın demektir.rahat çalışan fzt arkadaş.rahat çalışamayanlarda var sizi hiç ilgilendirmesede gerçek bu.
27-06-2006
Ahu SÜRME
Fizyoterapist

siz nerde çalışıyorsunuz?çalıştığınız yer fzt ararsa haberimiz olsun..!,sizin gibi üçbeş kişinin özelde rahat olması demek diğer fizyoterapistlerinde öyle oldukları anlamına mı geliyor.sizin adınıza sevindim ama meslektaşlarınızın çoğu aynı durumda değil!düşüncesizlik ve cahillik ağır ithamlar hoş değil.
27-06-2006
Hatice ÇETİNKAYA
Fizyoterapist

Ahu hanım çok güzel dile getirmiş,devlette çalışmak mantıklı görünüyor özele nazaran,ama işte birşeyler kanunlarla belirlenmedikçe devlettede çalışılsa heran 4.maddedeki konuma düşülebilir!
16-06-2006
E. Esin ERBAŞ
Fizyoterapist

buda özelde fzt açığını artıracak ve buda çıtanın dahada yükselmesi gerek.az olan şey herzaman kıymetli hale geçer.
10-06-2006
Cem KASIMOĞLU
Fizyoterapist

bu kpss de alınacak kişiler sözleşmeli değil memur olarak alınacaklar memurlar net.te okuduğuma göre ve kanundan geçerse devlete 1344 kişi memur olarak alınacakmış.memurlar.net.e bakın lütfen
09-06-2006
Burçin ÖZAT
Fizyoterapist

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 1042 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Beyza D.
Odyolog

Bugün

Ceyda N. Ş.
Fizyoterapist

Bugün

Duygu U.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Şeymanur K.
Sosyal Hizmet Uzmanı

Dün

Kübra I.
Uzman Öğretici

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!