Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

DERNEKTEN MEMNUN OLMAYAN FZT LER BULUSUYORUZ..HAYDİİ

ilk etapta herkesin ortak karariyla bir sehir ve bir tarih belirleyelim. organizasyonu ustlenecek kisi veya kisiler belirleyelim. ve daha sonra bulusalim. sitede yazip cizip pasif kalmak yerine aktif olmayi secelim.acil eylem plani yapip harekete gecelim. unutmayin bugun isiniz var ama bu gidisle yarinimiz pekte ic acici gorunmuyo.durumun ciddiyetinden haberdar edelim tum ftr ogrencilerini. bu toplantiya ftr ogrencileride davet edilmeli.cunku onlar gelecek kaygisi cekmekteler. evet fikirleri bekliyoruzz
16-04-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
mumkun oldugu kadar saygılı yazılar yazmaya calısıyorum ama bazı meslektaslar inatla ve gayretle beni sozlerimde edep dairesinin disina tasımaya calısıyo.ama ben sabretmeyi bir erdem kabul ediyorum ve aynı seviyeli yazılarıma devam ediyorum. gelelim asıl meseleye; heryere artistik mesajlar yazan sayın meslektas harun! ben pazar pazar diyip duruyorum ama bununla beraber herkes bi fikir versin tarih konusunda diyorum..ortak bir tarih berlirlemek babından anladın umarım.
08-05-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

iyi de kardeşim pazar günü pazar günü düyüp duruyorsunuz artık bir tarih versenizde bizde kendimizi ona göre hazırlasak diyorum artık bişeyler yapma zamanı geldi.birde bu dernek kurucularının bir tanesinin tuttugunu koparan yasaları iyi bilen bir tanıdıgı bir avukatın olması lazım ki kurulacak olan dernegin aktif olarak iş yapması saglansın.yoksa şuan var olan dernegin yaptıgından öteye geçemez.
08-05-2006
Harunnnn TASCIIIIIIIII
Fizyoterapist

gelebilecek herkes gelsin bir pazar gunu bulusmak daha mantıklı ctesi den bindikmi rahatlıkla turkiyenin heryerin pazar gunu adanaya ulasabiliriz.biraz uykusuz,yorgun oluruz ama olsun bunlari dusunmeyiip meslegimiz icin biraz fedakarlık yapmalıyız. ben arkadaslrla konustuktan sonra adanaya gidecem..
07-05-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

Değerli fizyoterapist arkadaşlar, Adana ve çevre illerdeki meslektaşlarımızdan oluşan bir dernek kurmak istiyoruz. Tek başımıza kendimizi yeteri derecede ifade edemiyor, sorunlarımızı duyuramıyoruz. Birlik olup mesleğimize daha güçlü bir şekilde sahip çıkabilir, haklarımızı savunabiliriz. Amacımız; mesleki açıdan kendimizi geliştirebileceğimiz şartları ayarlayabilmek, sorunlarımızı paylaşmak, bunlara birlikte çözüm bulmak, bize gereken değerin verilmesini sağlamak…Ve sizin önereceğiniz daha başka birçok şey. Eğer biz mesleğimize sahip çıkmazsak bizim mesleğimize sahip çıkacak kişi çok olur.“Birlikten kuvvet doğar.” diyoruz ve katılımlarınızı bekliyoruz.
06-05-2006
Nurettin ALHAN
Fizyoterapist

sekiz tane ftr okulu var,bunların hepsinde yüzü aşkın öğrenci var,bence fizyoterapist adaylarıda meslekleri için şimdiden çaba harcamalı...ortak bir platformda buluşmak ümidiyle.
05-05-2006
E. Esin ERBAŞ
Fizyoterapist

arkadaşlar dernek kuralım tartışmaları forumda üç beş kişi arasında konuşuluyor. herkes az çok bildiği tanıdığı arkadaşıyla bağlantıya geçsin mail atsın foruma davet etsin bu konu daha detaylı düşünülsün.mesela adanada dernek kurmaya çalışan arkadaşlarla hasan bey bağlantıya geçin, foruma davet edin.madem daha önceden bazı çalışmalar yapılmış. eminim daha faydalı daha bilgilendirici olacaktır. ben şuan askerdeyim ama maddi manevi desteklerimle yanınızdayım aradaşlar.
05-05-2006
Mustafa COBAN
Fizyoterapist

20 mayıs buluşma için uygun olurmu......
04-05-2006
Nurettin ALHAN
Fizyoterapist

destek olan arkadaşlara tesekkür ederim yeni kurulacak dernek mükemmel olmayabilir ancak akıl akıldan üstündür lütfen fikirlerinizi sizlerde bildirin bize ulaşırsanız toplantı yeriyle ilgili bilgileri size veririz daha önce ki yazılarımda tel verdim teşekkürler
02-05-2006
Elçin ERBEY
Fizyoterapist

sizler ne dersiniz.hippo terapi falan konuşuluyor.maaşalah arkadaşlar bütün sorunları halletti şimdi sırada atlar ve yunus balıkları var.evet yunus balıkların ve midilli atları eğitimlerini amerikada tamamlamış ve şimdi spastik çocukların tedavisi için türkiyeyegelmişler.vatana millete hayırlı olsun.bırakın artık bu saçmalıklarıda adanada dernek kuruluyormuş isterseniz bir ilgilenin ha ne dersiniz.atları sonra düşünürüz.
02-05-2006
Harunnnn TASCIIIIIIIII
Fizyoterapist

işte bu kadar ya.bize boyle cesur girisimci insanlar lazım.bende adana gelmek o arkadaslarla tanısmak isterim. dernek kurulursa bi subede ben bulundugum sehre isterim::::::::))
02-05-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

adanada kurulmaya çalışılan derneğe ulaşıp destekleyelim....
02-05-2006
Nurettin ALHAN
Fizyoterapist

durum böyleyken sizden ricam dernek yönetimindeyseniz yazılanları dikkate alıp tamamen yok olmadan yada tescilli teknikerler olmadan bizim için çalışmalar yapmanız. dernekten memnun iseniz memnun olmayanları eleştirmemeniz.
01-05-2006
Elçin ERBEY
Fizyoterapist

sayın necdet bey sanırım siz ya dernek çaliışmalrından çok memnunsunuz yada dernekte yönetimdesiniz! sizce türkiye fizyoterapistler derneğinin yönetimine girmek hocalarımız varken bu kadar kolay olur mu?kimse yeni dernek ile bölünmeyi amaçlamıyor.ancak hala kanununumuz yok.eczalık ve tıp fakültelerine çok yakın bir puan ile bölüme girip 4+1 yıllık bir eğitim alıyoruz.bunun sonucunda çalışma yerlerindeki pozisyonlarımız teker teker elimizden alınıyor.şimdide rehabilitasyon merkezlerine ftr dr. mecburiyeti geliyor.hastanelerde tanınmıyorsunuz.tek başınıza klinik açamıyorsunuz.tek başınıza infraruj dahi uygulatmıyorlar.2 ay kurs alıp güzellik merkezi açanlar alet kullanabiliyor.şimdi teknikerler çıktı fizyoterapistlere meydan okuyorlar.rehabilitasyonlarda beden eğitimi öğrt. furyası çıktı.....vs. hangisini yazabilirim ki....bunlara karşılık varolan derneğin çalışmaları neler?
01-05-2006
Elçin ERBEY
Fizyoterapist

biz istanbulda çalışan iki fizyoterapistiz,istanbulda olan yada gelebilecek durumda olan meslektaşlarımızla tanışmak ve görüşmek istiyoruz.tarih belirleyip bir haftasonu görüşelim.ilgilenen arkadaşların yazmalarını istiyoruz.görüşmek üzere...esin-hatice
01-05-2006
Hatice ÇETİNKAYA
Fizyoterapist

dernekten memnun olmayan arkadaşlar neden hali hazırda bulunan derneğimizin yönetimine katılmayı, yeni kurmayı düşündükleri dernekte yapacaklarını burada yapmayı düşünmezler acaba ? İki dernek olunca neler olacak bir düşünün. Birlikteliği sağlayalım derken bölünmüş olmayacakmıyız?
30-04-2006
Necdet ÖZTEKİN
Fizyoterapist

ÖNCÜLÜĞÜ adanadan halil bey yapıyor. şu anda derneğin yeri başkanı için birtakım anketler düzenleniyor.en azından başlangıçta güney illerindeki fzt lerin hakkının korunması kurslar seminerler planlanıyor.hafta içi hergün saat 6 da tplanılıyor. gelmek isteyen arkadaşlar için tel veriyorum mersin toros devlet hastanesi 238 71 00 dah:281 fzt.elçin erbey
30-04-2006
Elçin ERBEY
Fizyoterapist

ilginize teşekkürler arkadaşlar çok şükür kişisel çatışmalarımızdan sıyrılıp yok edilmeye çalışılan mesleğimizin peşine düşüldü. adana da yaklaşık 2 haftadır toplantılar yapılıyor.dernek adana mersin antep ... gibi güney illeri kapsamayı düşünüyor tabi ki ilk etapta .şu an anketler düzenlenip beklentiler belirleniyor.öncülüğü
30-04-2006
Elçin ERBEY
Fizyoterapist

gelebilen gelir gelemeyenlere mail adresleriyle ulasırız.adanada kimler kuruyo niye haber vermediler kimseye hasan bey adanadaki arkadaslarla irtibata gecsek orda bulussak osmaniyedesiniz ya yakin size.bi arastirsaniz. kerem tural kardes katdettim mailini haberlesiriz. haydi dostlar bir atilim gerceklestirmeliyiz bu boyle gitmemeli..
29-04-2006
Sunguralp OZTURK
Fizyoterapist

banada tarih uyuyor ama eskişehir uzak..... bu arada adanadaki kurulma aşamasında olan dernekle ilgili bilgi alabilirmiyiz..... birbirimizden haberimiz olmalı... bu site ön ayak oluyur... ama daha gelişmiş bir sistemde görüşmeliyiz.. bence yapılacak toplantı en az bir ay önceden haber verilmeli arkadaşlarımız kendilerini ona göre ancak ayarlayabilirler... Adanaya belirlenen tarihte gelebilirim...
29-04-2006
Nurettin ALHAN
Fizyoterapist

elçin erbey adanada nerede bu dernek bir adres ve telefon numarası verirseniz gelip çalışmalarınızı görmek istiyorum.sunguralp bey tamam tarih konusu uyuyor ama eskişehir banan biraz ters düşüyor.ne yapacagız.hem arkadaşların bir çogundan ses seda yok.
29-04-2006
Belirtilmemiş

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş mi Arıyorsunuz?

İşinizden memnun değil, daha iyi bir iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 566 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Rahime Ç.
Sosyal Hizmetler

Bugün

İrem N. B.
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Dün

Rabia K.
Psikolog

Bugün

Gökhan G.
Psikolog

Bugün

Merve N. Ç.
Uzman Öğretici