Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ÇOK ACİL CEVAP BEKLİYORUM

DEVLET MEMURUYUM KIZIMA İSTANBULDA BİR ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNDE EĞİTİM ALDIRIYORUM.ŞU AN ÜCRETİNİ KENDİM ÖDÜYORUM RAM DAN RAPOR ALDIKTAN SONRA NE KADARINI DEVLET KARŞILIYOR.AYRICA BEN KOCAELİDE OTURUYORUM KOCAELİDEN İSTANBULA YOL HARCIRASI ALABİLİRMİYİM.BİRDE RESMİ İZİNLİ SAYILIRMIYIM.
27-04-2007
Suna AKIN
Diğer
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
7 Yanıt
kurum derken özel eğitim merkezinden bahsetmiştim.Ayşegül hanımın dediği gibi kurum sahibiyle yada bu konuda ki yetkili kişiyle görüşün size yol parası konusunda yardımcı olabilirler eğer yardımcı olmak istemezlerse bu konuda yardımcı olacak başka bir kurum arayacağınızı söyleyin o zaman kesin yardımcı olurlar ;)
03-05-2007
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

orada ayrıca neurofeedback tedavisi olduğu için ist.götürüyorum kocaelide böyle bir yer yok
03-05-2007
Suna AKIN
Diğer

KOCAELİDE OTURUPTA COCUGUNUZU İSTANBULA GÖTÜRMENİZ BENCE ONA EZİYET OLUR. DEVLET KOCAELİDE REHABİLİTASYON KURUMU OLDUGU İÇİN BUNUN HARCIRAHINI VERMEYEBİLİR. RAM RAPORUNDAN SONRA SİZDEN PARA ALINAMAZ TALEP EDİLEMEZ. BEN DE KOCAELİDEYİM İSTERSENİZ AYRINTILI KONUSABİLİRİZ.
02-05-2007
Ali KAYA
Özel Eğitim Uzmanı

bu rada elif hanım kurum derken rehabilitasyon merkezinden bahsediyo.yol ücretinide öderler büyük ihtimal merkez sahibiyle konuşun..
02-05-2007
Ayşegül KILIÇ
Fizyoterapist

neden istanbul suna hanım.kocaelinde böyle bir merkez yokmu?elif hanımın dediği gibi rapor alınca kuruma ücret etmeye gerek yok.geçmiş olsun..
02-05-2007
Ayşegül KILIÇ
Fizyoterapist

anlaşma konusunu biraz açarmısınız ben devlet memuruyum böyle bir anlaşma yapmaya hakkım varmı kurum dediğiniz herhalde devlet dairesinden bahsediyorsunuz yoksa gittiğim rehabilitasyon merkezinden mi bahsediyorsunuz kocaeliden oraya sevkli gidebiliyormuyum
30-04-2007
Suna AKIN
Diğer

ram dan raporunuzu aldıktan sonra kuruma sizin hiçbir ücret ödemenize gerek yok.yol ücretinizi eger anlaşabilirseniz kurum öder.resmi izninizle ilgili bir bilgim yok.geçmiş olsun.
27-04-2007
Elif BİLGİN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...