Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

"Beni bu havalar mahvetti"

  Havaların ısınmasının ( mevsim değişikliklerinin) çalışma tempomuza etkileri hep tartışılmıştır. Sarp beyin de bahsettiği gibi baharda öğrenme güçlükleri yaşanır mı? Yoksa kışın kapalı havalar bizim içe kapanmamızı, depresyon yaşamamızı mı kolaylaştırır?

 Neyse havadan sudan konuşalım istedim aslında, havalar burda (ADANA) çok güzel insanın (benim) içerde durmak istemiyor. Şehir dışına çıkma doğayla buluşma arzusu duyuyorum.  Sizlerde de varmı böyle istekler yoksa bana bişey mi oldu, hastamıyım öhü öhü......

    Uzun doğa yürüyüşleri için gerçekten güzel havalar, ara sıra yağan hafif yağmurlar açıp kapayan güneş, çok sıcak olmama ki Aadana için bu bulunmaz bir dönem, 15-20 gün sonra klimasız ortamda duramazsınız. Belkide bu dönemin kısa olması avuçlarının arasından kayıp gidivereceğini biliyor olması, insanı biraz panikletiyor.

    Güzel havalarda güzel şeyler yaşamanız dileği ile.   

23-04-2005
Amir AKDAĞ
Eğitim Programcısı
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
3 Yanıt
Herşey yenileniyor uyanıyor,insan ve doğa yeniden buluşuyor.Bahar havası, kokusu,tadı ile insanı sarhoş ediyor.Ankara bahar yağmurlarına teslim oldu,umarım bizimde bahara teslim olacağımız günler çabuk gelir ve kendimizi yenileriz.Sevgi dolu baharlar dileğiyle..
24-04-2005
Gulay ACAR
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

merhaba
Önceleri bulutlu havalarda gerçekten üzgün ve yorgun hissederdim ancak 5 yıl kadar önce ilk kez uçağa bindiğimde yağmurlu bir havaydı uçağımız havalandı ve hooooop güneşle kucaklaşıverdik :-) işte tamda o an alahım güneş hep buradaymış zaten ben neden kasmışım kendimi bu kadar diye sordum. daha sonraları hava kapansada güneşin uzak olmadığını kafamı kaldırıp sadece bir bulut mesafesi kadar yüksekte pırıl pırıl bir gökyüzü olduğunu hatırlamak beni kendime getirir oldu. Bilmek her zaman yetmez yaşamak lazım sanırım bu gibi durumlar için söylenmiş çocuklarla olan ilişkilerimizde öğreticiliğin yanısıra yaşatıcı ve yaşamaları için fırsat yaratıcı olmalıyız ne dersiniz ?
23 nisan kutlu mutlu olsun

23-04-2005
Hakan SEZGİN
Diğer

İstanbulda yağmur var ve soğuk, Site ye girecek yayınevi haberi için Ya pa 'ya Cağoloğluna gitmek istedim kimse gelmemiş.Tabii kaloriferler yeniden yandı bu arada .Sizi isim konusunda bekliyorum,gerek isim gerek doğum tarihleri konusunda bekliyorum.İsterseniz burayı da kullanabiliriz (kirlenmesin buraları dedim:)  )Bu tür rahat konular, gerek günlük yaşamı daha kapsadığı ve üniformasız olduğu için gerekse okunabilirlik ve ilgi bakımından iyi oluyor diye düşünüyorum.Fikir babası sizsiniz zaten.

23 nisan kutlu olsun.

23-04-2005
Sarp BENGÜ
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi