Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Bence siteyi artık değiştirmeyin çünkü beğenenler az ve artık ziyaretçiniz de azalabilir...

Evet şeklen sitenizi beğendim ama içerik olarak sınırlı ve gerek tanım hataları bilgi yanlışlığı fevkalade üst düzeyde ve anladığım kadarıyla benimle aynı düşüncede olan hayli fazla kişi var... bence hatalarınızı düzeltmeyecekseniz bırakın hiç dokunmayın zaten ziyaretçi sayınızda gözle görülür azalmalar olacak çünkü.... herkese soruyorum yanılıyor muyum?
08-11-2007
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı
Öğrencilere verilen eğitimleri(terapileri) MEBBİS'e otomatik aktarın.
1 Yanıt

 Merhaba hamdi bey,

 Öncelikle bizleri bu şekilde yakından takip ettiğiniz için teşekkürler. Sitenin bu yeni halini hazırlarken içeriğin yetersiz olabileceğini ve yanlışlıklar olabileceğini düşünmüştük( Zaten meslek icabı olarak da sizlerden birisi olmadığımız için bu son derece normaldir diye düşünüyorum). Bundan dolayı da site hazırlarken kullanıcıların bilgileri düzeltmelerine ve ekleyebilmelerine izin verdik (bizler onayladıktan sonrada sitede yayınlanıyor). Sağolsun pek çok üyemiz sizin gibi hata ve eksikleri hemen farkederek hem değiştirmeye hem de eklemeye başladılar. Bizim yaptığımız bir şekilde bu sektöre özel wikipedia oluşturmak oldu. Sizlerden de değerli katkılarınızı esirgememenizi rica ederim.

Saygılarımla 

09-11-2007
Rehabilitasyon. Com YÖNETİCİSİ
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş mi Arıyorsunuz?

Başka bir şehire taşınmayı düşünüyor, iş mi arıyorsunuz?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen özgeçmişini doldur ve "İş Arıyorum" ilanı ver, kurumlar seni arasın. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...