Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

BÜYÜKÇEKMECE VE BEYLİKDÜZÜ

selam arkadaşlar.beylikdüzü ve büyükçekmecede çalışmış olan arkadaşlar varmı acaba.okullar hakkında az da olsa bilgi verebilecek.orada çalışmayı düşünüyorum bir de sormak istediğim sözleşme imzaladıktan sonra ayrılma nasıl oluyor?teşekkürler
17-05-2009
Okul Öncesi Öğretmeni
Kurumunuza ait program, modül sınırlamalarını siz değil, otomasyonunuz takip etsin.
5 Yanıt
iyi akşamlar öncelikle herkese bana yardımcı olcak birini arıyorum avcılar ve çevresinde gidebileceğim gözlem için tavsiye edebileceğiniz özel eğitim merkezleri var mı?? istanbul/ avcılar Lİse 3.cü sınıftayım ve bu sene gözlemimiz var :))
24-09-2009
Selin KARAGÖZ
Diğer

tekrar teşekkür ederim.bu konuda inanın çok yardımcı oldunuz.henüz rehabilitasyonda tecrübem yok ancak verdiğiniz bilgiler ve site içindeki açıklamalar daha dikkatli olmamı sağlayacak.hayırlısı artık..
20-05-2009
Okul Öncesi Öğretmeni

ben görüşmeye gittiğim zaman hemen sözleşmeyi imzalamıştım.çok apar topar oldu başlangıcım.hiç bir şekilde kurum hakkında bilgim yoktu.tesadüf eseri başladım ve umduğumdan çok çok ii bir yerdeyim.bana neyin sözünü verdilerse yıl içerisinde aynı şekilde devam ettiler. serap hanım sözleşme kurumun kendisinin yapmış olduğu bir belgeyse ,yani noter tastikli değilse bu sadece sizi bağlamak amacıyla,kurum kendi yararına yapıyor.düzen sağlamak adına(maaş zammını sözleşme tarihi bitiminde yapmak için,şartları aynı şekilde devam ettirebilmek için...)bir de ilçeye gidiyor imzalamış olduğunuz sözleşme.ama dediğim gibi gidecek olduğunuz yer çok önemli özelliklede maaşı zamanında vermeleri,size saygı göstermeleri,eğer stajerliğinizi kaldırma sözü verildiyse ne kadar zaman sonra stajerlik kursu başlayacak olduğu hakkında bilgi alın.en önemlisi de gidecek olduğunuz kurum sahiplerinden olumlu elektrik almalısınız.birden fazla sahibi varsa kurumun , her kurum sahibinden ayrı bir istek,öneri,eleştiri vb olaylar oluyor. tek olursa sahibi çok daha ii olur.
19-05-2009
Zeynep Mutlu BÜYÜK
Okul Öncesi Öğretmeni

zeynep hanım teşekkürler ilginize.girdikten sonra mutlaka sözleşme mi imzalanıyor,bu sözleşme ayrılmak istediğimde beni nasıl bağlar?
19-05-2009
Okul Öncesi Öğretmeni

beylikdüzü, büyükçekmece veya başka bir semt hiç fark etmez önemli olan senin gidecek olduğun, anlaşma yapacak olduğun kurum sahipleridir.önce kurum içerisinde çalışan kişileri tanı,sohbet et onlarla,gözlem yap ondan sonra sözleşme imzala.söyledikleri sözlerin,verdikleri vaatlerin ne kadarını gerçekleştiriyorlar,maaşı zamanında alabiliyorlar mı ? öncelikle dikkat etmen gerekenler bunlar.
18-05-2009
Zeynep Mutlu BÜYÜK
Okul Öncesi Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Kullanıcı Görüşleri...
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...