Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

BÜŞRA çocuk gelişiminden yeni mezunum acaba rehabilitasyon merkezlerinde iş bulabilirmiyim?????arkadaşlaaaarrr

bana kısa da olsa bir cevap yazıp yardımcı olursanız çok memnun olucam.aslında 2005-2006 mezunu olmam gerekiyordu ama ailevi durumlar bilirsiniz bende çalışmak zorunda kaldım.sonradan çok istediğim çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü bitirdim ama yeni mezun oldum deneyimimde artı bilgimde tam..acaba ben rehabilitasyon merkezlerinde iş bulabilirmiyim neden illa orası diye soranlar varsa aranızda çünkü eğitime ihtiyacı olan yüreği güzel olan o çocuklara yardımım dokunsun istiyorum.
17-09-2008
Büşra AKGÜL
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
4 Yanıt
Merhaba arkadaşlar, ben türkçe öğretmenliğinden 1 yıl önce mezun oldum ve 2009-2010 yılı için bir okulda stajyer öğretmen olabilmek için anlaştım ama stajyer öğretmenlik hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim. duyduklarım doğrultusunda yazıyorum özel kurumlarda kalkan staj devlette kabul olmuyor mu? stajyerlik 1 yılda mı kalkıyor ve eylülde mi başlamam gerek beni bu konu hakkında aydınlatırsanız çok memnun olurum.anlaştığım okul mart 23 itibariyle okula gidip okulda 10-15 gün zaman geçirmemin benim açımdan iyi olacağını söyledi bende mantıklı buldum çünkü gerçekten korkuyorum ve heyecanlanıyorum. lütfen bu stajyerlik nasıl kalkıyor 1 yılda tamamlanıyor mu kısaca stajyer öğretmenlik hakkında lütfen beni aydınlatın arkadaşlar :)
18-03-2009
Şefika DOKUYAN
Diğer

tabiki evet hiçbir kurs almadan imza yetkisine sahipsiniz okul öncesi öğretmenlerinden ücretiniz biraz daha yüksektir doğuda 1500- 1750 ytl ye iş bulursunuz .
02-03-2009
Levent KAYA
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Tabiki çalışabilirsiniz hocam rehabilitasyon merkezleri genelde kadrolaını okul öncesi öğretmenle genişletmektedir.Bulunduğum şehre yakınsanız yardımcı olabilirim .Ben Erzurumdayım ama aslen Adanalıyım her iki şehirdede yardımcı olabilirim.
28-09-2008
Eren DURAK
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

şaşırdım büşra hanım bu bölümden mezunum diyosunuz ve rehabilitasyın merkezlerinde çalışıp çalışamadığınızı bilmşyosunuz çok ilginç çünkü ilk olarak herkesin başvurduğu genelde özeldir yani rahabiltasyon merkezleri hatta bi çok arkadaşınız bu alanda olmazsa olmazlardanız diyor siz hala bilgim yok diyosunuz ilginçgeldi kusura bakamayın ama çalışabiliyosunuz zorunu kadroda çocuk gelişimi yada okul öncesi diye geçiyo yani bu iki bölümden biri olmazsa olmaz yani:)
25-09-2008
Sevde TUFAN
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 1057 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Nazlıgül F. İ.
Uzman Öğretici

Dün

Şule E.
Fizyoterapist

Bugün

Feryal G. D.
Sınıf Öğretmeni

Dün

Asrın E. T.
Psikolog

Dün

Seda D.
Fizyoterapist

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi