Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

BURAYA BAKMADAN TERCİH YAPAMAYACAKSINIZ

SEVGİLİ SOSYAL HİZMET UZMANLARI, AMACIM BUGÜNDEN İTİBAREN MÜSAİT OLDUĞUM ZAMANLARDA SİZLERE 2006 KPSS-1 SINAVINA GİRMİŞ OLUPTA PUANLARINI BİRTÜRLÜ AÇIKLAMAK İSYEMEYEN ARKADAŞLARIMIZIN :-)) PUANLARINI AÇIKLAYARAK YAPILACAK TERCİHLERDE BU SIRALAMAYI GÖZ ÖNÜNDE TUTARAK TERCİH YAPMANIZI SAĞLAMAKTIR.SINAVIN GENEL BİR ANALİZİNİ YAPACAK OLURSAK PUANLAR ÖNCEKİ YILLARIN AKSİNE YÜKSEK.BUNDA BÖLÜMÜN SÖZEL PUAN TÜRÜNDEN EA PUAN TÜRÜNE GEÇİŞİNİN BÜYÜK ETKİSİ OLDUĞUNU SANIYORUM. NOT:VERİLEN PUANLAR SADECE KPSS3 PUAN TÜRÜNE AİTTİR.PUANLARIN SALLAMA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ PUANLARIN SOL TARAFINDA YERALAN TCKİMLİK NUMARALARINDAN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.
06-08-2006
Süleyman ÇUKURÇAYIR
Sosyal Hizmet Uzmanı
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
31 Yanıt
Puanların açıklandığı listeye nasıl ulaşabiliriz? Süleyman Bey sanırım daha önce listenin bi kısmını açıklamışsınız. Tekrar listeyi gönderebilir misiniz?
02-11-2006
Gül GÖKCAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

ya arkadaşlar hani nereden bu kimlik nolar filan ben bulamadım
01-11-2006
Yunus Serhat CAYİR
Sosyal Hizmet Uzmanı

murat bey bilginiz için teşekkürler. peki kadrolar belli oldu mu? yoksa şu birkaç gün içinde mi belli olacak....Yani nereye kaç shu isteniyor bu muamma mı kalacak??? şimdiden teşekkürler...
19-10-2006
Hamdi DEMİREL
Sosyal Hizmet Uzmanı

30 ekim 3 kasım arası kpss tercih formları dağıtılacak bilginize arkadaşlar. Kolay gelsin
19-10-2006
Murat YUNAK
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar kadroların açıklanması hepimiz dört gözle bekliyorsun...aynı duyguları bizde yaşadık atanmadan....kadrolar açıklanması kasım ayının sonu bulur...sabırlı olun.....
17-10-2006
Ahmet KADIOĞLU
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar bu kadrolardan ses seda yok mu?
16-10-2006
Özen ŞENTÜRK
Sosyal Hizmet Uzmanı

slm arkadaşlar.ben puan listesine nasıl ulaşabilirim biri bana yardımcı olabilr mi? iyi günler.
09-10-2006
Mehmet ÖZŞAHİN
Sosyal Hizmet Uzmanı

arkadaşlar kadroların ne zaman açıklanacağından haberi olan var mı? neredeyse sınava girdiğimi unutacağım...
06-10-2006
Sabri ŞENTÜRK
Sosyal Hizmet Uzmanı

Süleyman Bey şu listeyi tekrar gönderirseniz çok sevinirim nasıl ulaşabiliriz acaba?
14-08-2006
Burçin ERMİŞ
Sosyal Hizmet Uzmanı

ösym'nin sitesinde yıllara göre açıklanmış olan mezun shu sayısı 2004 yılında 132,2005 yılında ise 83.2004 sınavına o yılın mezunları girmiş ve çoğu da atanmış olabilir.çünkü yerleştirme puanları oldukça düşmüştü.forumdan edindiğim bir bilgiye göre de 2004 sınavına toplam 501 shu girmiş.bu sınava bu kadar giren kişi olduğunu sanmıyorum. okulumuzun sitesinde 2006 yılı 4.sınıfta 150 öğrenci öğrenci olduğu belirtiliyor.bu yıl mezun olmuş olan arkadaşlar bu seneki toplam mezun sayısı konusunda daha da net bilgi verebilirler. genel olarak 2005 ve 2006 mezunları(233 kişi)ve 2004 ten yerleşemeyenler(atanan arkadaşlardan çok fazla kişi kalmadığını duyuyorum)bu sınava girmiştir.belki bu sonucu çoğu kişi tahmin etmiştir ama ben yine de paylaşmak istedim.inşallah herkes istediği yer atanır.
13-08-2006
Meltem TAKTAK
Sosyal Hizmet Uzmanı

Bu konu çok uzadı galiba,Şaban arkadaşım olayı anlattığına göre sorun yok artık,isteyen bu listeyi kendisi oluşturabilir, oluşan listeyi de burda yayınlarsa faydalı bir iş yapmış olur,kendisine kalmış artık,hepinize iyi günler
13-08-2006
Arda GEREN
Sosyal Hizmet Uzmanı

Arkadaşlar bir ara bundan yaklaşık 6 ay önce bende şimdiye kadar mezun olan shu listesine tc kimlik no ile görmüştüm sosyal hizmet uzmanları ile ilgili bir sitede ama şimdi oaraya baktığımda sitede o bölümün kaldırıldığını gördüm.Yani buna ulaşmak o kadar da zor değil.Önemli olan milletin doğru tercih yapması olsa gerek Bu nedenle listenin tamamının açıklanmasında fayda var.
12-08-2006
Yücel TUNCER
Sosyal Hizmet Uzmanı

ha şöyle yahu bunu merka ediyordum işte ama süleyman hoca gizem olsun diye anlatmadı nasıl yaptığını. neyse şaban hocam saol dediğin gibi ulaşılabiliniyor. Bundan sonnraki listeyi ben oluşturaım bari:))))
12-08-2006
Cesur CEYLAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

e bari sınava kaç shu girmiş onun tam bilgisinide alsak iyi olur be şban hocam. -------- en son bildiğim kadarıyla tc kimlik no yeterrliydi tercih yapmak için başkada bir önlemi yoktu şu an değiştiyse bilemem. Toplam kaç shu girmiş sınava bilen varmı?
12-08-2006
Cesur CEYLAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

YANİ ARKADAŞI BUKADAR ELEŞTİRMEYE DEĞECEK BİR ŞEY Mİ BU YA.......... --ADAM OTURMUŞ İŞİNİ GÜCÜNÜ BIRAKMIŞ...BİRŞEYLER YAPMIŞ...KİMSEDE MERAK ETMESİN TC KİMLİK NUMARASIYLA KİMSEYE BİRŞEY YAPILAMAZ... --YOKSA YUKARIDAKİ ADRESTE HEPİMİZİN KİMLİK NOSU VAR... --SÜLEYMAN HOCAM SENDEN RİCAM ...EKSİK OLANLARIN PUANLARINIDA YAZ DA...AK KARA BELLİ OLSUN... --benim kimlik numaram...46690428830 puanım...76.7 .. --hadi birisi benim adıma tercihte bulunsunda göreyim... :)))))
12-08-2006
Şaban ÇAKIROĞLU
Diğer

BRANŞ SIRALAMANIZI BULABİLİRSİNİZ 12 Ağustos 2006 13:23 Düzenle Sil biraz meşakkatli bir iş olacak ama işimizin adı ne :))) şimdi arkadaşlar vereceğim linkten üniversitelerin kredi alan öğrencilerinin listelerini bulabilirsiniz. http://www.kyk.gov.tr/krediburs/durumliste1.htm burdan üniversiteyi seçip veri al diyorsunuz. orda kendi branşınızla ilgili fakülteye geliyorsunuz. öğrencilerin kredi nolarını kopyalayıp http://www.kyk.gov.tr/krediburs/kredigrodememnu.htm adresinden tc kimlik nosunu öğreniyorsunuz. genellikle 2004 ve 2005 mezunu olan birçok arkadaşın sınav sonucunu görebilirsiniz. dünden beri bakıyorum yaklaşık 1000 kişiye baktım. devamlı aynı şeyi yapınca otomatikleşiyor ve hızlanıyorsunuz. umarım faydası olur.
12-08-2006
Şaban ÇAKIROĞLU
Diğer

kimse süleyman art niyetli demediki yahu, uzattıkça laflar karıştı iyice, çinliler falan da girdi araya ama bizlere has olan bişide hiç eksik olmadı bu konu açıldığından beri (yangına körükle gitmek ve olabildiğince gaz vermek). ------------- Fatma hanım zor değil diyorsunuz: kimlik numarası bulmayı bi açıklarmısınız nasıl bulunur 100 kişinin kimlik nosu üstelik bu 100 kişinin ortak bir noktası olmak şartıyla. Örneğin hepsinin sosyoloji mezunu olması gibi. Benim sorguladığım kısım bu. ÇOK İLGİNÇ BİR ÇALIŞMA sadece anlamaya çalıştım, diğer arkadaşlarda bunu merak ediyorlar eminim. Yolu yönetim neyse öğrenelimde bizde yapalım. Süleyman hocam bunu öğretirse daha iyi olmazmı. Hani diyorum ki balık tutup vermesin balık tutmayı öğretsin, ben kensisini hakikatten çok merak ettim iletişim kuralım istedim mailimi verdim ama ses çıkmadı tekrar veriyorum:
12-08-2006
Cesur CEYLAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

kimse süleyman art niyetli demediki yahu, uzattıkça laflar karıştı iyice, çinliler falan da girdi araya ama bizlere has olan bişide hiç eksik olmadı bu konu açıldığından beri (yangına körükle gitmek ve olabildiğince gaz vermek). ------------- Fatma hanım zor değil diyorsunuz: kimlik numarası bulmayı bi açıklarmısınız nasıl bulunur 100 kişinin kimlik nosu üstelik bu 100 kişinin ortak bir noktası olmak şartıyla. Örneğin hepsinin sosyoloji mezunu olması gibi. Benim sorguladığım kısım bu. ÇOK İLGİNÇ BİR ÇALIŞMA sadece anlamaya çalıştım, diğer arkadaşlarda bunu merak ediyorlar eminim. Yolu yönetim neyse öğrenelimde bizde yapalım. Süleyman hocam bunu öğretirse daha iyi olmazmı. Hani diyorum ki balık tutup vermesin balık tutmayı öğretsin, ben kensisini hakikatten çok merak ettim iletişim kuralım istedim.
12-08-2006
Cesur CEYLAN
Sosyal Hizmet Uzmanı

hepimize geçmiş olsun ,meslekdaşımız art niyetli olsaydı bu bilgiyi ne diye burada paylaşsındı ki,tc kimlik no suna ulaşmak ülkemizde hiç de zor bir durum değil,art niyetli kişiler emellerine ulaşmak için sadece tc no su nu kullanıyorsa türk milleti olarak ayvayı,yedik demektir.süleyman bey çalışmanızdan dolayı teşekkür ederim.çinlilerin felsefesinde her iyiliğin içinde kötülük vardır derler.ya,o kötülüğü biz shuları bulup çıkarmasak ,öküzün altında buzağı aramasak... olmazdı tabi.
11-08-2006
Fatma ALTIN
Sosyal Hizmet Uzmanı

süleyman hocam tc kimlik numaralarını yazmazssan sanırım sorun kalmayacak,
10-08-2006
Arda GEREN
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Öğrencilere verilen dersleri MEBBİS'e otomatik aktarın.

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...