Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

BANU'YA

BANUCUM BANA MAİL OLARAK GÖNDERDİĞİN FORM OKUNMUYOR RİCA ETSEM TEKRAR GÖNDERİRMİSİN. BU ARADA SEN NEREDE ÇALIŞIYORSUN? YAPTIĞIN ÇALIŞMALARDAN BİRAZ BAHSEDERSEN SEVİNİRİM.
08-01-2008
Derya ŞİMŞEK(ÖNCEL)
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
1 Yanıt
deryacım ben bursa da bi çocuk hastanesinde çalışıyorum.hangisi açılmamış anlayamadım?ne için göndermiştim? çocuk hastanesinde özürlü sağluk kurulu raporlarının çıkarılmasıyla uğraşıyoruz. aileleri doğru kurum seçmekte bilgilendiriyorum.yatan hasta takibi yapıyorum, hastaneye hazırlayıcı eğitim yapıyorum.aile eğitimi veriyorum, risk faktörü olan çocukların ve 4 yaş altındaki şüpheli çocukların gelişim takibini ve ev destikli çalışmalar yapıyorum. gelişim değerlendirmeleri yapıyorum,ergenlere psikolojik destek ve ailelerine öneriler...vs. yani anlayacağın ne öğrendiysek hepsini burda uygulamaya çalışıyorum. ama hepsi ile ilgilenmek beni oldukça yoruyor. başta oturtamamıştık ve çok yoğun değildim ama şimdi baya çalışıyoruz. böyle ..sen anlat neler yapıyosun nerelerdesin?
14-04-2008
Banu KILINÇ
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın