Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Adullah bey'e

ilginiz ve yardımınız için teşekkürler
14-01-2008
Gülçin ATAR
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
8 Yanıt
abdullah hocam mailinizi aldım çok teşekkür ederim.fotokopi konusunda sizinle mail adresinde iletişime geçeriz.hocam gecçekten sizin gibi paylaşımcı. eğitimcilerden çok şeyler öğreneceğimizi umuyorum.çok sağolun tekrar.galiba teziniz otistik çocuklar üzerine.hocam hangi şehirde çalışıyorsunuz.iyi günler
22-01-2008
E. Sevgi SARIÇAM
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

hocam mail attım geldimi.yardımınız için tekrar teşekkür ederim.hocam birde portage kontrol listesi gönderebilirmisiniz.bilgisayarımda döküman olarak yok ama kitap var.birde hocam makaleyi nasıl ekleyebiliriz.bende katkıda bulunmak istiyorum.
22-01-2008
E. Sevgi SARIÇAM
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

http://www.anadolu.edu.tr/duy/ilan/lisans.doc linkini tıklarsan bu dönemki şartları ve hangi bölümlerin açıldığını görürsün. abdemir13@hotmail.com adresime mail atarsanız size pecsle ilgili bilgi gönderirim. ben özelde çalışıyorum.
21-01-2008
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

ABDULLAH HOCAM AYRICA PECS HAKKINDA BİLGİNİZ VARMI
21-01-2008
E. Sevgi SARIÇAM
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

SAGOLUN ABDULLAH BEY HOCAM.BEN ESKİŞEHİR ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜNDE, 1 YIL ÇALIŞTIKTAN SONRA, YÜKSEK LİSANS YAPMAK İSTİYORUM.ŞARTLARI NELERDİR.KPDS VE ALES SINAVINDA KAÇ PUAN ALMAM GEREKİR.BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.SİZDE BİLİRSİNİZKİ 4.SINIFTA DEVLETMİ ÖZELMİ KAYGISI BAŞLIYOR.AMA ÖNEMLİ OLAN BU ÇOCUKLARIMIZA ELİMİZDEN GELENİ YAPARAK BİŞEYLER ÖĞRETEBİLMEK.BU YIL 5GÜN UYGULAMAYA GİTTİĞİMİZ İÇİN BUNU ÇOK DAHA İYİ GÖRDÜM.İNSAN BUNUN MUTLULUĞUNU YAŞADIKÇA ANLIYOR.NYS HOCAM TANIŞTIĞIMIZ İÇİN MEMNUN OLDUM.BÖYLE YARARLI YAZILAR YAZARAK BŞEYLER VERMEK EN GÜZELİ.SAĞOLUN.İYİ GÜNLER.BENDE BU ÇOCUKLARIMIZ İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNMAYI İSTERİM.HOCAM SİZ DEVLETTEMİ ÇALIŞIYORSUNUZ.
21-01-2008
E. Sevgi SARIÇAM
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

SAYIN ŞAHİN, BEN ANADOLU ÖZEL EĞİTİM LİSANS 2000 MEZUNUYUM, YÜKSEK LİSANS ANADOLU ÖZEL EĞİTİM 2007 MAZUNUYUM. SELAMLAR. Bİ İSTEĞİNİZ OLUNCA YARDIMCI OLABİLİRİM SEVE SEVE.
21-01-2008
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

merhaba abdullah hocam.ben gazi özel eğitim 4.sınıf öğrencisiyim.sizdemi gazi mezunusunuz.hocam gerçekten yazdığınız yazılar güzel.böyle paylaşımda bulunmanız.size bu konuda teşekkür etmek istedimiyi günler
19-01-2008
E. Sevgi SARIÇAM
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

bişi değil
15-01-2008
Abdullah DEMİR
Özel Eğitim Uzmanı

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuz büyüyor, ekstra yeni personele mi ihtiyacınız oldu?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...