Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

Abdullah Lütfullah Seyfullah! o bir fenomen! Lütfen oyuna gelmeyelim

Arkadaşlar son günlerde hemen hemen her forumda karşımıza çıkan 3 isimli fenomenin yazdığı bir takım yeni konulara cevap yazarak, birtakım kişilerin oyununa gelmiş olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Haftada bir ancak girebildiğim bu sitede kalitenin de giderek düştüğünü görmek beni üzüyor. öncelikle siz eğitimcilere öyle her atılan oltayı yutmamanızı, sizleri birbirine düşürecek, raytingi artıracak ama kaliteyi düşürecek bu tür oyunlara kanmamanızı öneriyorum. açılan saçma sapan konulara cevap vermeyerek o kişi /kişilerin amacına ulaşmasını engelleyebilirsiniz. üç ayrı isimle çıkan bu şovmen kişi belki de 1 kişi de değildir. açtığı konulara bakarsanız bu kişinin/ kişilerin amacını daha iyi anlamış olursunuz. atıyor oltayı sizler de devamında birbirinize yükleniyorsunuz. ama o kişiden bir daha hiç ses yok. bundan hiç şüphelenmediniz mi? lütfen daha akılcı, daha sağduyulu ve daha olgun olalım. Site yöneticilerinin bu tür provakasyon içeren mesajları da engellemesini diliyorum. nasıl izin verildiğine de şaşırıyorum. kimseye çamur atmak istemem ama kimbilir belki de bu kişi/kişiler amaçlı kasıtlı ve de bilinçli olarak bunu yapıyor ve yönetim de buna göz yumuyor olabilir. evet herkesin özgürce fikrini beyan etmeye hakkı var ancak fikir gerçekten fikirse! Bu tür mesajlara cevap vererek, birbirinize hakarete varan ifadeler kullanarak zaman harcayacağınıza sorunlara çözüm bulmayla ilgili olalım. Lütfen!
28-11-2008
Nesrin SÖNMEZ
Akademisyen
Öğrenci ve Veli bilgilerinin kolayca takip edin.
5 Yanıt
hocam selamlar, ben bu adamı bulcam bulmasınada oltayı attım yutcak diye beklerken başka arkadaşlar başka şeyler yazdılar bende amacımı unutup aynen sizin söylediğiniz gibi oyuna geldim başkasıyla kapıştım:) nasıl oldu oldu valla. bir tahminde bulundum tanıdığım birisi gibi geldi deşifre etcektim ama planımı kendim bozdum. ama en güzeli sizin dediğiniz gibi adamın yazdığı konulara cevap vermemek lazım. sonsuz destek veriyorum.
29-11-2008
Uğur ARMUTCU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

GERÇEKTEN İYİ BİR MİZAHCI (!) VE PROVAKOTÖRSÜNÜZ. SİZİ TEBRİK EDİYORUM.AMA BU FORUMLAR HERKESİN KURTLARININ DÖKTÜĞÜ FORUMLAR OLSA DA CİDDİ FORUMLARDIR.MİZAHINIZI LÜTFEN BAŞKA FORUMLARDA YAPINIZ.
28-11-2008
Mustafa ALTUNTAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

NEDEN BU KADAR BENİ DAMGALADINIZ VE ETİKET VURDUNUZ ANLAMADIM.SİZ ALANDA UZMANIM DİYORSUNUZ VE ALANDA ETİKETLEMENİN DAMGALAMANIN BİZE ÇOCUĞUN EĞİTİMİ VE YAPABİLECEKLERİ HAKKINDA BİŞEY VERMEYECEĞİNİ BİLEN BİRİ OLARAK BENİ FENOMEN OLARAK ETİKETLEDİNİZ.BENİM AÇTIĞIM KONULAR GERÇEKTEN CİDDİ KONULARDIR.HİÇ BİR TANESİ GERÇEK DIŞI DEĞİLDİR.SİZE SORUYORUM GRATİ EFENDİYİ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?YA DA SERTİFİKA PROGRAMININ GETİRİLERİNİ VE GÖTÜRÜLERİNİ KAFANIZDA YORDUNUZ MU?YA DA YENİ OLUŞUM SAKARYA ÖZEL EĞTİM OLUŞUMUNA KARŞI NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?ALANDA ÖZEL EĞİTİMCİLERDEN DAHA ÖZEL EĞİTİMCİ OLAN FİZYOTERAPİST ARKADAŞLARIN YAPTIĞI BİREYSEL SUNULARDAN HABERDAR MISINIZ YA DA BU KONU HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? BUNLAR BENİM AÇMIŞ OLDUĞUM KONULARDIR.İSTERSENİZ BİR KONTROL LİSTESİ ALIN ELİNİZE YA DA HATTA Bİ SOSYOMETRİK BİR ÖLÇÜ ARACIYLA BENİ ÖLÇÜN VE YENİDEN DEĞERLENDİRİN SAYGILARIMLA HOCAMM..
28-11-2008
Abdullah Lütfullah SEYFULLAH
Sertifikalı Engelli Uzmanı

nesrin hanım neden bu kadar önyargılısın 3 isimli arkadaş bi konu açmış ve gerçekten güzel konu adam bişey dememişki kimseye sövmemişte ama siz başını kesmişsiniz.yani alanda kariyeri olan birisiniz ama acımasızsınız hocam.bence yapıcı eleştiriler yapmanız alana katkı sağlacaktır saygılarımla hocam
28-11-2008
Uğraş KALIN
Özel Eğitim Uzmanı

Tebrik ederim hocam çok güzel bir konuya değindiniz. Sizinle kesinlikle hemfikirim, ben de belki böyle bir mesaj atarsam site yöneticileri hemen silerler diye düşünüyordum... Hayret! Silmemişler... Maalesef bazı siteler bu tür ucuz yöntemleri kullanmaktalar... Umarım yetkililer rehabilitasyon.com'un bu hale düşmesine izin vermezler...
28-11-2008
Berat ÇELİK
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 566 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

Merve B.
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

Dün

Serpil K.
Büro Memuru

Dün

Rahime Ç.
Sosyal Hizmetler

Dün

İrem E.
Eğitim Koordinatörü

Bugün

Rojda S.
Psikolog

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.

PKT, KDF, BEP, GÖF ve diğer formları otomasyonunuz otomatik hazırlasın