Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ARKADAŞLAR EN KISA ZAMNADA CEVAP BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER!!1

ben rehabilitayson merkezinde işe yeni başladım 4 haftaya yaklaştı.fakat sözleşmemde ders ücretli öğretmen olarak başladım bunun nedenide önceki iş yerinde çalıştığıma dair bir belge getirmediğim için.peki ders ücretli öğretmen olarak çalışırsam stajerliğim kalmazmı özel eğitim okulunda.ders ücretliden asıla nasıl geçebilirim peki yardımcı olursanız sevinirim.
09-06-2007
Selma ABAKAYA
Okul Öncesi Öğretmeni
Öğrenciye verilen eğitim modüllerinin sınır kontrolü otomatik yapın.
1 Yanıt
Bunun iki yolu var; önceki çalıştığınız yerde asil öğretmenlik için işlemleriniz yapılıp gerekli kurumlara gönderilmiş ise geriye sadace aynı kurumda 1 sene çalışma zorunluluğu kalıyor(aynı kurum 1 yıl ssk priminizi yatırması gerekli). Bunlar yapılmışsa eski kurumunuzdan aday öğretmenliğinizin kalktığına dair belgeyi alabilirseniz (Milli Eğitimden de alınabiliyor bildiğim kadarıyla) yeni kurumunuzun sizi zorlamadan kabul edeceğini düşünüyorum. Eğer 1 sene dolmamış fakat sınavlara girmişseniz sınavlara girmeden, kursa katılmadan bir yılı yeni kurumunuzda dolmurmanız yeterli. Ya da yeni kurumunuzda starjerliğinizi kaldırmak için aynı işlemleri yapabilirsiniz. Fakat dikkat 1 sene dolmadan ayrılır iseniz asil öğretmen olamazsınız.
27-07-2007
Aydın ÖZLER
Çocuk Gelişimcisi

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...

21 yıllık birikim ve tecrübeyi içeren EÇOP ile tüm işlemlerinizi hızlıca yapın!

Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...