Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ANKARA ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ..

Eee tüm üniversiteler konu açmış.Bende bizde açalım dedim:)Ankara Üniveristesi özel eğitim bölümü öğrencileri veya mezun akadaşlar bizde bu forumdan iletişime geçelim,birbirimizle bilgi alışverişinde bulunalım.:)
02-06-2007
Merve KIRŞEHİRLİ
Özel Eğitim Uzmanı
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
53 Yanıt
2008 mezunu olarak bende burdayım mervecim sizleri gördüğüme çok sevindim
29-07-2008
Ebru CEYLAN
Özel Eğitim Öğretmeni

sosoyal beceri öğretim proğramı formatı istiyorum siz nasıl yaptınız?
03-11-2007
Necla ALTINOK
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Görüyorum Harun.Bu üniversite forumlarını eleştirenler kadar açılmasından dolayı mutluluk duyan kişileri gördükçe seviniyorum bende.Şunu tekrar söylemeliyimki amaç üniversite yarıştırmak değil kesinlikle sadece bu forumlar sayesinde eski arkadaşlarıyla iletişimi kopmuş aynı üniversite mezunu kişileri bir araya getirerek eski günleri anarak ve bugün özel eğitim nereye gidiyor,kim neler yapıyor,nerede çalışıyor gibi konuları gündeme getirip paylaşım alanı oluşturmaktı.Görüyorumki paylaşımda bulunan arkadaşlar var.Buda gerçekten mutluluk verici.Bende inşallah bu yıl Ankara Üniversitesi EBF mezunu olacağım.Okula hocalara arkadaşlara tamda alışmışken mezuniyet geldi çattı.Daha yapılacak çok şey vardı:) Ama her son yeni bir başlangıç olmazmı zaten..Tüm EBF li özel eğitimcilere sevgiler.
10-09-2007
Merve KIRŞEHİRLİ
Özel Eğitim Uzmanı

ayşe'cim, iyiyim. istanbulda devlet okulunda görevliyim. hala bekarım.ALLAH sana,eşine ve çocuklarına uzun ömür, sağlık ve mutluluk versin.
08-09-2007
Sineras DENİZ
Özel Eğitim Öğretmeni

merve goruyormusun bi akım baslattık...herkes kendi unisini baslık altında topluyu ...ama sizinki baya sosyal...
07-09-2007
Harun ÇİPİL
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

dilek merhaba seni hatırlıyorum.iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun umarım sende iyisindir.ben özel bir okulda çalışıyorum. evlendim iki oğlum var.3 ve 5 yaşındalar.
05-09-2007
Ayse YALCIN
Özel Eğitim Öğretmeni

herkese merhabalar, ben de ank üniv. ebf 2004 mezunuyum. demiş ya arkadaşın biri biz ankaralı, gazili birbirimizi kırmayalım. vayyyyy gonca hanım ne mutlu bana yazını olsun okuyabildim buradan. ölsemde bişey olmaz artık bana.
04-09-2007
Hüseyin Yusuf KANTARCILAR
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

beni hatırlar mısın bilmem ama ben seni hatırladım.. ben de ilk mezunlardanım adım dilek özcan.. özel eğitim bölümünde gözlüklü,elinde kitaplarla koşturan bir öğrenciydim..belki hatırlarsın.. netse umarım iyisindir, kendine iyi bak..
04-09-2007
Sineras DENİZ
Özel Eğitim Öğretmeni

Birkan hoca ya danışıp kayıt yapabilirsiniz. Mezunsanız ank. üni EBF özel eğitim bölümünü telefonla arayın ilgili hoca ile görüşün. tel no: 03123633350 www.ankara.edu.tr dan bulabilirsiniz.
27-08-2007
İsmail POYRAZ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

BEN ZATEN MEZUNUM ÖZEL EĞİTİMİN VERDİĞİ İKİNCİ MEZUNLARDANIM
27-08-2007
Ayse YALCIN
Özel Eğitim Öğretmeni

Bu grup yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi "Fakültemiz Zihin Engelliler Öğretmenliği bölüm mezunlarına Özel Eğitim yahoo grup adı altında forum açtı. Mezun olmayanlar kayıt yapabiliyor mu? bilgim yok.İrtibat için Birkan hocaya başvurabilirsiniz." mezun olmayanlar gruba üye oluyormu bilmiyorum. Grubun moderatörü Birkan hoca. Hocamıza danışın kayıtı o yapıyor.
24-08-2007
İsmail POYRAZ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Ankara Üniversitelilerin yahoo grup adı altında açtığı foruma nasıl giriyoruz adresi bilen var mı?
24-08-2007
Ayse YALCIN
Özel Eğitim Öğretmeni

çetin şahin ben de görüşlerine katılıyorum ama gazi üniversitesi mezun ettiği öğrencilerle de çok ilgileniyor arkadaşlar çok rahat okula gidip danışabiliyor hatta ben bile gitmeyi düşünüyorum okullar hakkındaki ön yargılı olmama konusunda haklısın.Onlar özellikle kavram öğretimi ve davranış değiştirme konusunda iyiler belki bizde iyiyiz ama doğrusu bazı konuları kendi çabamla geliştirdim. Gazi mezunu bir hocanın stajeriydim doğrusu çok yarlanmıştım ama ankara üniversitesininde iyi eleman yetiştirdiğine inanıyorum biz ikinci mezunlarız şu anda program daha güzel daha özel eğitim ağırlıklı herkese kolay gelsin
13-08-2007
Ayse YALCIN
Özel Eğitim Öğretmeni

merhaba arkadaslar konuşmalarınızı okudum bende ankara üniversitesi mezunuyum.hocalardan yakınanlarınız var sanırım.inanın bizim hocalarımızın çoğu iyi hocalar fakat artık teorik çalışmaktan dolayı öğrenciye uygulamayı satamıyor.ank.üni. en buyuk sorunu budur.siz hocalarınızın en iyi yönlerini almaya çalışın ve davranısla kaynastırma konusunda kendınızı ıyı yetıstırın.anka.unıv. bu konularda ıyı oldugunu herkes bılıyor ve sıze ılk bunları soruyorlar.ben gulhane askeri tıp da öğretmenlik yapıyorum.uygulama yaptıkça eksıklerınızı goruceksınız ve hıcbı unıversıte hakkında on yargılı olmayın ozellıkle gazı cunku onlar hersene uygulama yapıyorlar ve an.unı. den uydulama yonunde ondeler.sızın onlara ogretecegınız, onlarında sıze ogretecegı cok sey var.uygulama konusunda cv nız onemlı.halk oyunları,yaratıcı drama, hipoterapi konusunda kendınızı yetıstırebılırsınız.donanımlı olursanız hrkes sızı havada kapar.kendınızı ıyı yetıstırım ve mezun oldugunuzda donanmlı olun.
12-08-2007
Cetin SAHİN
Özel Eğitim Öğretmeni

selam ayşegül tabi sensiz olmaz!görüşmek üzere arkadaşım:)
08-08-2007
Esra ŞAHİNER
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Ben Ayşegül çetin ben de Ankara üni. ebf ve zihin engelliler öğretmenliğin de okuyorum.Bende bi üye olim dedim yaf bensiz bu siteyi düşünemiyorum ;)
07-08-2007
Ayşegül ÇETİN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Senin adına çok çok sevindim Esracım.Mesleki anlamda ne kadar donanımlı olursan emin ol eğitimini tamamlayıp iş hayatına tam olarak başladığında kendini daha da mutlu hissedeceksin.Sağlıcakla kal..
05-08-2007
Merve KIRŞEHİRLİ
Özel Eğitim Uzmanı

merhaba merve.sana teşekkür etmek istiyorum.gözlem yapmak için bir rehabilitasyon merkezi buldum ve artık hiç bir kuşkum kalmadı.iyiki bu bölümü yazmışım diyorum artık.orada çok şey öğreniyorum ve her bigün öncesinden daha mutlu dönüyorum eve.tavsiyelerin için sağol.iyi günler!
03-08-2007
Esra ŞAHİNER
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

slm... yeni, yine, yeniden ben! yukarıdakş elemanın söylediklerine kulak verin:) ankara eğitim yahoo da ozel_egitim1 adlı bi grup kurdu. güncel bilgi, duyuru ve paylaşımlar için herkesi bekliyoruz. herkese selam. ismail ciim ayrıca öpüldün:)
29-07-2007
Muhammed Yasin EFE
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Fakültemiz Zihin Engelliler Öğretmenliği bölüm mezunlarına Özel Eğitim yahoo grup adı altında forum açtı. Mezun olmayanlar kayıt yapabiliyor mu? bilgim yok.İrtibat için Birkan hocaya başvurabşlirsiniz.
24-07-2007
İsmail POYRAZ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
İş Arayanlar

iş arayan 633 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Dün

Selma H.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

2 gün önce

Zeynep D.
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Dün

Feryal G. D.
Sınıf Öğretmeni

Dün

Can B.
Psikolog

2 gün önce

Meftune S.
Çocuk Gelişimcisi

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!