Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ALANDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLAN FİZYOTERAPİSTLER BİREYSEL DERSLERE GİRMELİ.....

ARKADAŞLAR BU ALANDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ FİZYOTERAPİST ARKADAŞLAR BİREYSEL DERSLERE GİRMELİ GERÇEKTEN.BU İNSAN ÇOCUKLARA DİL EGZERSİZLERİ YAPTIRABİLİYORLAR,BU NEDENLE İFADE EDİCİ DİL BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLMESİNDE FİZYOTERAPİSLER ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR.PSİKOMOTOR BECERİLERDE VE BAZI ÖZBAKIM BECERİLERİN YETERSİZLİK ETKİLENMİŞ ÖĞRENCİLERE KAZANDIRILMASINDA BAYAĞI ETKİLİLER.BEN BİZZAT GÖRDÜM.BU ŞEKİLDE DE BU ARKADAŞLAR YARARLANABİLİRİZ.BENCE BİREYSEL DERSLERE GİRMELİLER.
25-11-2008
Abdullah Lütfullah SEYFULLAH
Sertifikalı Engelli Uzmanı
Performans Takip Formu (PKT) eğitmenleriniz internet üzerinden girsin, siz sadece çıktıları alın.
8 Yanıt
sayın armutçu,öncelikle madem bu bahsettiğiniz seyfullah isimli şahsı bizzat tanıyorsunuz,neden ona burdan cevaplar vermeye kalkıyorsunuz?alın oturtun karşınıza,o çok methettiğiniz çayınızı içirin,fikir alışverişinde bulunun.biliyor musunuz bu tip sitelerden şikayetçisiniz ama bu tip siteleri siz ve sizin gibiler bu hale getiriyor.ne demek 'engelli' arkadaşım..bu şekilde seviyeyi düşürürseniz,ben de sürekli bu siteye giren biri olarak,avukatlık yaparım(siz bu adı veriyorsanız)...evet,öğretmenliğinizden ne yazık ki şüphe duyuyorum sayın armutçu..kariyeriniz, yaptıklarınız vs..bel ki de kitaplarınız vardır.bunlar beni ilgilendirmiyor.beni şüpheye düşüren şey,bireyleri aşağılamanız ve lakait tavrınız.bunlar asla ve asla bir eğitimcide bulunmaması gereken özellikler.ama siz eminim ki,bununla da alay edersiniz.o yüzden en iyisi boşverelim.dediğiniz gibi,değmez..
29-11-2008
Hakan ALTUNAY
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

GERÇEKTEN İYİ BİR MİZAHCI (!) VE PROVAKOTÖRSÜNÜZ. SİZİ TEBRİK EDİYORUM.AMA BU FORUMLAR HERKESİN KURTLARININ DÖKTÜĞÜ FORUMLAR OLSA DA CİDDİ FORUMLARDIR.MİZAHINIZI LÜTFEN BAŞKA FORUMLARDA YAPINIZ.
28-11-2008
Mustafa ALTUNTAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

SEN GERÇEKTEN İYİ BİR ÖĞRETMENSİN KARDEŞİM BEN DE ABDULLAH BEYİN GÖRÜŞLERİNE SAYGI DUYUYORUM VE SÖYLEDİKLERİNİNDE DE HAKLILIK PAYI GÖRÜYORUM.ÖYLE ÖZEL EĞİTİMCİLER VARKİ SINIFTA BİŞEY YAPMADAN OTURAN ÇOCUĞA HİÇ BİR ŞEY VERMEYEN BİR ALANDA DAHA İLERLETEMEYEN,BUNLARA BAKTIĞIMDA EĞER BU ŞEKİLDE DERS ANLATAN VE ÇALIŞAN FİZYOTERAPİST ARKADAŞLAR VARSA BENCE BU TARZ ÖZEL EĞİTİMCİLERİN YERİNE KONUŞMA VE BECERİ DERSLERİNE GİRSİNLER..
28-11-2008
Uğraş KALIN
Özel Eğitim Uzmanı

arkadaşlar ben bu sayfalara pek takılmazdım bu seyfullah kardeşimizin önerisi ile katıldım biraz bak neler oluyor alemde dedi şöyle bir takılıp eğlendim bir daha girmede zaten gerek yokmuş girmediğimde varmış bir hikmet, şimdi sadece şunu söylemeliyim bu ülkede kimse kendi başına bağımsız hareket edip bilimsel veriler dışında çıkıp öneriler getiremez, çünkü bu öneriler ciddiye alınmaz böyle lakayıt sayfalarda boşa zaman harcamaya neden olur; devletin bir milli eğitim politikası bulunmaktadır bu yasalarala kesin olarak sınırları çizilmiş kırmızı hatlardır, bu hatların içeriğini yönetmelikler oluşturur ki bu yönetmeliklerin uygulanmasını ve düzene girmesini sağlayan unsursa bakanlık tarafından yayınlanan genelgelerdir. bu tarihe kadar yürürlüğe giren yasalar çıkan yönetmelikler ve yayınlanan genelgeler ince bir süzgeçten geçirilmiş bir çok uzman ve bilim adamı(hepinizin hocaları) görüşü alınmış ve bir sonuca varılarak son biçimiyle bizim uymamız gereken kurallar bütününü oluşturmuştur. elbetteki değişen zaman ve gelişen alanla birlikte yine uzman ve bilim adamlarının görüşleri alınarak yeni yasalar yönetmelikler ve genelgeler çıkacak ve uygulanacaktır, fakat bunlar akılcı ve bilimsel delillere dayanacaktır. bu nedenle kim ne derse desin ve ne yorum yaparsa yapsın burada veya başka yerde yasa ve yönetmelikler ne diyorsa yani bilim ne diyorsa o olacaktır. bunun dışında hareket etmek ve bilimsel dayanakları olmaksızın huzur ve bütünlüğü bozucu öneriler getirmek yasal bir suçtur bütün bunları bildiğinizi varsayarsam sizin bu konuyu açmanız ve üzerine konuşmanız canı sıkılmış meslektaşlarımın kendi aralarında kafa bulma seansından öte birşey olmadığı düşününe sahip olmaktayım bu nedenle hepinizi saygıyla selamlıyor iyi eğlenceler diliyorum. ciddi biçimde özel eğitimle ilgili birşeyler paylaşmak ve iyi gelişmelere neden olmak isteyen meslektaşlarımı yanıma beklerim beni kolaylıkla bulabilirsiniz buyrun misafirim olun bir de ciddi olun canımı yeyin. hadi gençler kalın sağlıcakla. hakancım gel yanıma bekliyorum. seyfullah pazartesi okulda görüşürüz len hep senin başının altından çıkıyo bunlar:)
28-11-2008
Uğur ARMUTCU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

çok haklısın be zihinsel engelli arkadaşım diye hitap eden arkadaşım. bu baştan engellilere olan tutumunla ilgili ipuçları veriyor, yukarıda yazılı olan görüşlerde benim görüşlerimdir yazdığım arkadaşında cevap hakkı mevcuttur, tabi avukatı olarak seni tuttuysa bilemem fakat sana daha fazla nefes harcamayım değmez, öğretmenliğimle ilgili kafanda şüphelerin varsa beni bir araştır sonra gel çayımı iç oturup konuşalım güzel kardeşim, ne istersen trartışırız tabi daha güzel olur öyle. sevgili seyfullah lütfullah ve bilimum llah kardeşim konu atıp kaçmışsın yaz bakalım bi iki satır bişey de duyalım sesini şöyle, en azındandan şu sakarya üniversitesindeki özel eğitim öğrencilik günlerimizi yaadedelim, ne diyosun şimdi sencede en az beş yıl Alanda çalışan şöförlerinde bireysel derse girmesi iyi olmaz mı, kimin eli kimin cebinde oynarız ben fiziğe girerim sen kimyaya hakan kardeşimizde beden dersi yapar ne dersin seyfullah kardeşim. gerçi ben sana yazdım ama cevap başka yerden gelcek eminim.
28-11-2008
Uğur ARMUTCU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

sevgili zihin engelli arkadaşım..pardon pardon zihinsel engelliler öğretmeni arkadaşım.öğretmenliğin olmazsa olmazlarından biri,bireye SAYGI-dır.öğretmen olmadan önce bu tip şeyleri öğrenirseniz iyi olur.bu siteye giren eğitimcilerin tamamı (istisnalar kaideyi bozmaz) değerlidir benim gözümde.arkadaşımız kendince fikrini beyan etmiş.beğenirsin,beğenmezsin,katılırsın,katılmazsın senin bileceğin iş.otur,neden katılmadığını gerekçeleriyle paylaş bizimle.bir eğitimciye bu şekilde hakaret edemezsin.
27-11-2008
Hakan ALTUNAY
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

olur neden olmasın sertifikalı engelli uzmanı oluyorda dikkatinizi çekerim uzman oluyorlar (sertifikayla) olsun bi de fizyo-konuşmaterapist olsun adı da kulağa hoş geliyor:):)
26-11-2008
Ferit ASLANTAS
İşitme Engelliler Öğretmeni

doğru söylüyosun bence neden olmasın yani zaten baktığında bçalışıyor da sayılırlar, bence bunu fizyoterapist arkadaşlarla sınırlandırmamalısındiğer alandaki arkadaşlarda aynı hakka sahip olsunlar, örneğin 4 yılını tamamlamış alanda bir fiil çalışmış usta öğreticilerde bu hakkı elde etsinler yada sevis şöförleri, ben seni sonsuz destekliyorum... mu deyim şimdi ben sana yok istersen okulların 100 metre yakınındaki bakkallarda bireysel derse girsinler olur mu. valla ben diycemi dedim gerisini arkadaşlar getirir. bu arada başlığımı yanlış yazmışım kusura bakma sertifikalı engelli uzmanı diyceme sertifikalı engelli yazmışım özür dilerim ortalıkta o kadar çok sertifikalı engelli var ki karıştırmışım. saygılarımla
26-11-2008
Uğur ARMUTCU
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

 • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
 • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
İş Arayanlar

iş arayan 663 kişi var. Hemen irtibata geçerek personel eksikliğinizi tamamlayın.

Bugün

İlayda Ş.
Psikolog

Bugün

Öznur C.
Çocuk Gelişim ve Eğitim Uzmanı

Bugün

Onur H.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Züleyha T.
Özel Eğitim Öğretmeni

Bugün

Gökhan G.
Psikolog

Yenilenen EÇOP'u Denediniz mi?
Engelli Çocuklar Otomasyon Programı (EÇOP) yenilendi, Demo indirip anında, MEBBİS'den bilgilerinizi yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ demoyu hemen indirin ve yükleyin.
 • SINIRSIZ Kullanıcı ve Öğrenci
 • Veritabanı sunucu hizmeti
 • Uzak sunucuya otomatik yedekleme
 • E-fatura entegrasyonu
 • Web tabanlı (mobil uyumlu) veya Masaüstü kullanımı
 • MEBBİS otomatik veri alma ve aktarımı
 • Tüm formların otomatik hazırlanması
 • Yılsonu değerlerlendirme işlemlerinin tek tuşla yapılması
 • Faturaların otomatik üretilmesi ve hatasız MEBBİS'e aktarılması
 • Online teknik destek imkanı
 • Pratik ders yazılabilmesi
Kullanıcı Görüşleri...
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.