Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

AKADEMİK ÖZEL EĞİTİM UZMANLARI(KONU DEVAMI)

arkadaşlar ben özel eğitimci değilim ben sınıf öğretmeniyi ama zihinsel engelliler eğitimi alanında üç yıl yüksek lisans yaptım ama ben kendimi özel eğitimci olarak görmüyorum benim anlamadığım ne kadar kolay bir aylık kursla AKADEMİK ÖZEL EĞİTİM UZMANI olmak NE İDDALI İFADELER BUNLAR. ben devlette çalışan bir sınıf öğretmeniyim devlet benim emeğimi saymıyor ve 160 saatlik zihinsel engelliler öğretmenliği kursuna gezmek için gidip, Down sendrom'lu çoçukları kardeş sanan bir öğretmeni özel eğitim öğretmeni olarak kadrolandırıyor.
25-11-2006
Ayşenur ATİK
Zihinsel Engelliler Öğretmeni
Öğrenci, veli, verilen eğitimler, kesilen faturalara ait ayrıntılı istatistik çıkartın.
1 Yanıt
kendilerini de özel eğitimci sanıyorlar. toplantılarda öyle bir konuşmaları varki. sanki kırk yıllık özel eğitimci gibiler. üç beş özel eğitim terimi öğrenmişler tekrarlayıp duruyorlar. soru sorunca da afallayıp kalıyorlar.görseniz o kadar komik duruma düşüyorlarki.
26-11-2006
Ruhan ÇOLAKOĞLU
Özel Eğitim Öğretmeni

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!

Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Kullanıcı Görüşleri...
Eleman mı Arıyorsunuz?

Çalışanınız sizi yüzüstü bıraktı, ortada mı kaldınız?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...