Soru-Cevap

Soru-Cevap Formu

ACİL YARDIM

DEVLET OKULUNDA ÇALIŞAN BİR İŞİTME ENGELLİLER ÖĞRETMENİYİM. DERS SAATLERİM DFIŞINDA BİR REHABİLİTASYON MERKEZİNDE HAFTADA 8 SAAT RESMİ OLARAK DERSLERE GİREBİLİRMİYİM. çALIŞABİLİRMİYİM. VARSA BÖYLE BİR ÖRNEK MİLLİ EĞİTİMDEN VEYA VALİLİKTEN ALDIĞINIZ İZİN DİLEKÇESİNİ ÖRNEK OLARAK YOLLAYABİLİRMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER.
26-02-2008
Haydar ÖCAL
İşitme Engelliler Öğretmeni
Bireysellleştirilmş Eğitim Proğramını(BEP) kolayca hazırlayın.
10 Yanıt
eskiden böyel bir şey vardı geçen yıl çıkan yönetmelik ile öğretmenin dışarda çalışması kesinlikle yasaklandı.
02-06-2008
İzzet ALTUNDAŞ
İşitme Engelliler Öğretmeni

daha detaylı ve tatmin edici bir bilgiydi sağolun.
16-03-2008
Mehmet Akif KABAKÇI
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

geçen hafta yeni yazı çıktı bu konu hakkında.normal bir öğretmen dershanelerde çalışacak yasal yolla.bizlere gelince,net bir ibare yok fakat diyorki özel eğitim okullarında çalışbilirsiniz ama rehabilitasyonların büyük çgğunluğu ruhsatlarında okul değil kurs ibaresi geçmektedir.buna dikkat etmeniz gerekiyor.kolay gelsin
16-03-2008
Mustafa BALLI
İşitme Engelliler Öğretmeni

eksik kalan saatleri daha önceden özel kurumlarda ücret karşılığı doldurabiliyorduk. ancak artık hepsi devlette doluyor. ek dersler de... bu nedenle devlette çalışan, özelde çalışamıyor. saygılar.
15-03-2008
Mehmet Akif KABAKÇI
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Resmi kurumlarda çalışanlar zaten haftalık 30 saat çalışıyor.Bu nedenle özel özel eğitim okullarında ders ücretli olarak çalışamazlar.Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde ise çalışmaları mümkün değildir. Anlattıklarımın yasal dayanağını 5580 sayılı özel öğretim kurumları kanununun 8. maddesinin 4. bendinde ve 8 mart tarihli özel öğretim kurumları yönetmeliğinin 41-1 maddesinde görebilirsiniz.
14-03-2008
Mustafa ALTUNTAŞ
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

merhaba.eskiden geçen temmuza kadar yani özelde 8 saat imza karşılığı çalışılabiliyordu.hatta bir ara bu 8 saat 10 saate çıkarılmıştı.ama şuan kesinlikle çalışılmıyor.
13-03-2008
Banu BAHÇECİ
İşitme Engelliler Öğretmeni

Haydar hocam Allah bağışlasın öncelikle. Yusuf Hoca açık verdi. bir bilgim yok şahsen ama kısıtlı da olsa izin var diye biliyorum. çok iyi bir konuya değinmişsiniz ayrıca gerçekten tebrik ederim.
12-03-2008
Mehmet Akif KABAKÇI
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

haydarım bırak bu işleri git evine kızını buyut :)
04-03-2008
Yusuf BALABAN
İşitme Engelliler Öğretmeni

Özel Özel Eğitim Okullarında 10 Saate kadar Çalışılabilir.
03-03-2008
Mehmet Fatih ADIYAMAN
İşitme Engelliler Öğretmeni

bildiğim kadarıyla son çıkan genelge ile devlet kurumlarında çalışan öğretmen başka bir özel eğitim kurumunda çalışamamaktadır.
26-02-2008
Ümit FİDAN
Okul Müdürü

Sorunun yanıtını biliyor musunuz?
Sorunun yanıtını biliyorsanız, lütfen aşağıdaki alanı kullanarak soruyu yanıtlayınız.

 

Soruyu yanıtlarken:

  • Doğrudan soruyu yanıtlayınız, veya soruya verilen diğer yanıtları geliştirecek şekilde yanıt veriniz
  • Yanıtınızda hakaret, küfür veya kanunlara uygun olmayan paylaşımlar bulunmamalıdır. Buna uygun hareket etmeyen üyelerimizin üyelikleri durdurulacaktır
Ücretsiz İş İlanı
Özel eğitim ve sağlığın ortak paydası olan Rehabilitasyon.com adresinin sektöre özel iş veren ile iş arayan arasında ne kadar iyi bir köprü olduğunu görebilmeniz için çok kısa süreliğini ÜCRETSİZ bir İş İlanı verebilirsiniz.
Eleman mı Arıyorsunuz?

Kurumunuzda çalışacak personele mi ihtiyacınız var?

Artık bunları dert etmeyin! Hemen bir iş ilanı ver, gelen başvuruları incele, birkaç görüşme yap ve uzmanla çalışmaya başla. Hepsi bu...

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm işlemler tek otomasyonda... Hem de ücretsiz!